phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Po logowaniu nie mo?na wy?wietli? strony
Autor Wiadomość
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-08-2009, 15:08   

cache czyscic
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Clemente

Posty: 9
Wysłany: 12-08-2009, 15:10   

joli napisał/a:
cache czyscic


Niestety to samo... Cóż mam zrobić?
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-08-2009, 15:13   

A co własciwie robiłeś? przenosiłes forum czy zmieniałes domene?


Jest prawidłowo wpisana domena i domena coockeis?

Domena jest zaparkowana jak trzeba?
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Clemente

Posty: 9
Wysłany: 12-08-2009, 15:18   

W Panelu Admistracyjnym w zakładce SQL zrobiłem wg. instrukcji:
Kod:

Zezwolenia dla SQL'a

Z powodów bezpieczeństwa do menu SQL mogą mieć dostęp tylko wybrani administratorzy.
Jeżeli nie masz dostępu a uważasz że powinieneś mieć, zwróć się do głównego administratora.
Dopisywanie administratorów którzy mają mieć dostęp do SQL odbywa się za pomocą ID. Jeżeli nie wiesz co to znaczy to lepiej żebyś nie wiedział i nie miał dostępu do tej części menu, bo może się to skończyć uszkodzeniem forum :>
Jeśli jesteś "dopisanym" adminem poniżej jest formularz służący do dodania kolejnych adminów którzy będą mieli dostęp do SQL. Jeżeli jesteś głównym administratorem i nie widzisz formularza, kliknij Tutaj będziesz miał możliwość dodania swojego ID (domyślnie 2)
Pamiętaj żeby po zakończeniu koniecznie zmienić nazwę pliku /admin/main_admin.php lub go usunąć, w przeciwnym razie twoi administratorzy będą mogli zastąpić twoje ID swoim i będą mieć dostęp do SQL.
W celu jeszcze większego bezpieczeństwa wskazane jest po zakończeniu operacji na bazie danych, usunięcie z tej listy zezwoleń swojego numeru ID i zmianę nazwy pliku poprzez FTP


Usunąłem www. przed adresem mojego forum.

Zmieniłem IP na UNCLODED [coś takiego, nie znam za dobrze en. ;P]

Pamiętaj żeby po zakończeniu koniecznie zmienić nazwę pliku /admin/main_admin.php

P.S. Forum stoi na serwerze boo.pl.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-08-2009, 15:20   

Clemente napisał/a:
Usunąłem www. przed adresem mojego forum.

Zmieniłem IP na UNCLODED [coś takiego, nie znam za dobrze en. ;P]
nic nie rozumiem, co i po co robiles.



Clemente napisał/a:
Crusty napisał/a:
Mój problem z kolei polega na tym, że udało mi się zalogować do konta zgodnie z instrukcją przecinka, ale nie mogę się już zalogować do PA.

Robiłem ostatnio przekierowanie, wpisałem w ustawieniach forum nową domenę i tuż po tym zaczęło się kaszanić :/


Mam ten sam problem. Wczoraj zmieniałem w panelu admina w SQL.

zmieniles domene???????
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Clemente

Posty: 9
Wysłany: 12-08-2009, 15:22   

Poprostu mówię co wczoraj z tym forum robiłem.

W obu miejscach w SQL było wpisane www.saints.boo.pl , a ja usunąłem te www...

Wiesz może o co chodzi? :>
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-08-2009, 15:22   

przecinek napisał/a:
2. Wejść w: Panel Administracyjny->Konfiguracja
3. Ustawić poprawnie Nazwa Domeny, ścieżka skryptu i Port Serwera.
Pamiętaj przy tym, że:
a) Nazwa domeny nie może zawierać w sobie znaku " / " i powinna był podana bez http:// na początku
b) połączenie nazwy domeny i ścieżki skryptu powinno dać link do Twojego forum.
c) powinieneś ustawić domenę odpowiednią dla Twojego forum, a nie aliasu
Uwaga: Jeśli nie wiesz, co wpisać w pole "Port Serwera", zostaw tam domyślną wartość (80).

Przykład 1:
adres strony: http://www.mojeforum.pl/~przemo/forum/
Nazwy Domeny: www.mojeforum.pl
Ścieżka skryptu: /~przemo/forum/

Przykład 2:
adres strony: http://www.members.lycos.co.uk/joli/forum/
Nazwy Domeny: www.members.lycos.co.uk
Ścieżka skryptu: /joli/forum/
a co Ty zrobiles? Zmieniles jakies IP (nie wiem jakie, gdzie czego) na jakies
Clemente napisał/a:
UNCLODED [coś takiego, nie znam za dobrze en. ;P]


Załóż usera testowego, z którego można skorzystać, jeśli masz forum bez pełnego dostępu dla gości lub profil jest potrzebny z innego powodu.  Podaj login i hasło.
Ułatw nam pracę!


posiadasz zaparkowana domene bez www? Ustaw w PA "sprawdzanie poprawnosci adresu" na NIE
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Clemente

Posty: 9
Wysłany: 12-08-2009, 15:29   

Właśnie nie mogę wejść do PA.

???

Było mniej więcej tak. Screen pochodzi z innego mojego forum.

http://i28.tinypic.com/21j126a.png

A ja zrobiłem tak:

http://i31.tinypic.com/8vt7aq.png
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-08-2009, 15:57   

To wejdz jeszcze raz do dbloadera i popraw. Wylacz to bezpieczne coockies, wylacz sprawdzanie poparwnosci adresu
I wytłumacz mi gdzie zmieniles to IP?
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Clemente

Posty: 9
Wysłany: 12-08-2009, 16:00   

Żeby uzyskać dostęp do konfiguracji SQL musiałem w pliku dbloader zmienić na swoje IP [tak pisało w instrukcji].

joli napisał/a:
To wejdz jeszcze raz do dbloadera i popraw. Wylacz to bezpieczne coockies, wylacz sprawdzanie poparwnosci adresu
I wytłumacz mi gdzie zmieniles to IP?


joli, właśnie nie mogę wejść w Panel Administracyjny, a ręcznie nei wiem jak to zrobić.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 12-08-2009, 16:07   

Clemente, masz wejsc w dbloader, a nie w PA!
Kod:
http://www.saints.boo.pl/dbloader/dbloader.php
Pokazujesz stamtad screeny, ale twierdzisz ze nie potrafisz tam wejsc. Niezłe.

Clemente napisał/a:
Żeby uzyskać dostęp do konfiguracji SQL musiałem w pliku dbloader zmienić na swoje IP [tak pisało w instrukcji].
w jakiej instrukcji?
Nic takiego nei ma w instrukcji, sam ja przed chwila cytowales!
Clemente napisał/a:
Zezwolenia dla SQL'a

Z powodów bezpieczeństwa do menu SQL mogą mieć dostęp tylko wybrani administratorzy.
Jeżeli nie masz dostępu a uważasz że powinieneś mieć, zwróć się do głównego administratora.
Dopisywanie administratorów którzy mają mieć dostęp do SQL odbywa się za pomocą ID. Jeżeli nie wiesz co to znaczy to lepiej żebyś nie wiedział i nie miał dostępu do tej części menu, bo może się to skończyć uszkodzeniem forum :>
Jeśli jesteś "dopisanym" adminem poniżej jest formularz służący do dodania kolejnych adminów którzy będą mieli dostęp do SQL. Jeżeli jesteś głównym administratorem i nie widzisz formularza, kliknij Tutaj będziesz miał możliwość dodania swojego ID (domyślnie 2)
Pamiętaj żeby po zakończeniu koniecznie zmienić nazwę pliku /admin/main_admin.php lub go usunąć, w przeciwnym razie twoi administratorzy będą mogli zastąpić twoje ID swoim i będą mieć dostęp do SQL.
W celu jeszcze większego bezpieczeństwa wskazane jest po zakończeniu operacji na bazie danych, usunięcie z tej listy zezwoleń swojego numeru ID i zmianę nazwy pliku poprzez FTP
gdzie tu jest o pliku dbloader.php? Gdzie tu jest o jakims IP?


Owszem, zmien w nim IP na swoje, ale nie zeby sie dostac do sql w PA, tylko zeby go uaktywnic.

[ Dodano: 12-08-2009, 16:12 ]
Clemente napisał/a:
Było mniej więcej tak. Screen pochodzi z innego mojego forum.

http://i28.tinypic.com/21j126a.png

A ja zrobiłem tak:

http://i31.tinypic.com/8vt7aq.png

joli napisał/a:
To wejdz jeszcze raz do dbloadera i popraw. Wylacz to bezpieczne coockies, wylacz sprawdzanie poparwnosci adresu

Cytat:
joli, właśnie nie mogę wejść w Panel Administracyjny, a ręcznie nei wiem jak to zrobić.


ja o gruszce, ten o pietruszce... Czytanie ze zrozumieniem. A za wołanie mnie na PW i gg, bo nie odpowiedziałam w ciagu 7 minut(!) masz warna.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Clemente

Posty: 9
Wysłany: 12-08-2009, 16:16   

Po co te nerwy?

Fatal error: Call to undefined function sql_cache() in /home/accounts_h/hyziek/public_html/dbloader/dbloader.php on line 283

w/w błąd gdy wciskam Sprawdzanie poprawności adresu: Nie ...

// Już doszedłem. :) Dziękuję bardzo,

ale do panelu Administracyjnego dalej nie mogę wejść...

//EDIT:

Dziekuje bardzo! Nie wiem co bym zrobił. :D

P.S. nie wiezialem, że można poprostu wejść w dbloader, bez uprzedniego logowania się w PA.

Pozdrawiam i abrdzo dziękuje.
 
     
KomputeromaniaK

Posty: 1
Wysłany: 24-06-2010, 05:56   

Ja mam masakryczny problem ;/

Przenoszę forum z yoyo.pl na hosting byethost.com, mam domenę com.pl (domenę dns). Ale własnie przy logowaniu wywala błąd że strona nie istnieje!

Mam układ katalogów:
Kat. Główny/m2fp.komputeromaniak.com.pl/htdocs/

A w mysql mam ustawione:
Kod:

server_name    www.m2fp.komputeromaniak.com.pl
            server_port    80
            script_path    /m2fp.komputeromaniak.com.pl/htdocs/
            cookie_domain    www.m2fp.komputeromaniak.com.pl
            cookie_name    phpbb2mysql
            cookie_path    /m2fp.komputeromaniak.com.pl/htdocs/


I nie wiem czy jest dobrze, ale próbowałem też tak:
Kod:

server_name    www.m2fp.komputeromaniak.com.pl
            server_port    80
            script_path    /
            cookie_domain    www.m2fp.komputeromaniak.com.pl
            cookie_name    phpbb2mysql
            cookie_path    /
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 24-06-2010, 11:58   

KomputeromaniaK, a tu http://www.m2fp.komputero...check_files.php ciągle w Nazwa Domeny jest www.metin2-freepage.yoyo.pl
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
max80

Posty: 1
Wysłany: 14-03-2011, 01:13   

panowie mam taki problem wpisalem nowa dome w panelu administracyjnym ale tylko w jednym miejscu zapisalem ta zmiane i wyszedlem ze strony w celu sprawdzenia czy pod ta domena nowa sie strona otwiera owszem ukazuje sie okno do wpisania danych nick i hasla wpisuje poprawnie a jak nacisne loguj to wyskakuje taki komunikat > Not Found

The requested URL /index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. i nie moge sie dostac do swojej strony do panelu administracyjnego by to poprawic jak mozna tam sie dostac bym nie musial calego php instalowac na nowo :?:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę