phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zezwolenia dla SQL`a
Autor Wiadomość
Piotrek_S

Posty: 11
Wysłany: 07-12-2008, 11:43   

Poprawiłem zaraz po rejestracji. Widocznie nie wyświetliły Ci się zmiany.

U mnie wyświetla się poprawione, jednak gdyby było coś dalej nie tak to http://hexe.sitebooth.com/forum/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 07-12-2008, 11:46   

a wpisz ID 02
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
Piotrek_S

Posty: 11
Wysłany: 07-12-2008, 11:48   

Pomogło, bardzo dziękuję :-)

Pozdrawiam!
 
     
gn11.wasyl

Posty: 3
Wysłany: 23-05-2009, 18:31   

witam, na serwerze był pad bazy albo jakiś włam (admin nie powiedział co dokładnie), tabela phpbb_config została zmodyfikowana tak że nic nie działało, po walkach się udało podmienić tą tabelę na jakąś starą (chyba wersja 1.12.5) i forum ruszyło ale ma parę problemów, przedewszystkim nie da się napisać posta bo wywala że
Kod:
Przekroczyłeś limit ostrzeżeń. Nie możesz pisać nowych postów ani tematów.

Kliknij Tutaj żeby przejść do strony ostrzeżeń.


a jestem administratorem. ponadto CheckFiles wywala:
http://www.ridaz-unit.mar...check_files.php

Kod:
W tabeli: phpbb_config brak wpisów: check_address, allow_autologin, allow_photo_remote, allow_photo_upload, photo_filesize, photo_max_height, photo_max_width, photo_path, allow_custom_rank, birthday_greeting, max_user_age, min_user_age, birthday_check_day, cload, cchat, cstat, cregist, cstyles, ccount, cchat2, cbirth, cpost, ctop, cfriend, cage, cjoin, cfrom, cposts, clevell, cleveld, cignore, cquick, cgg, csearch, cicq, cllogin, clevelp, cyahoo, cmsn, cjob, cinter, cemail, cbbcode, chtml, csmiles, clang, ctimezone, cbstyle, refresh, meta_keywords, meta_description, cavatar, clog, cagent, login_require, crestrict, validate, button_b, button_i, button_u, button_q, button_c, button_l, button_im, button_ur, button_ce, button_f, button_s, button_hi, color_box, size_box, glow_box, freak, allow_bbcode_quest, sql, cregist_b, allow_custom_color, custom_color_view, custom_color_use, post_icon, auto_date, newest, download, ipview, show_badwords, album_gallery, address_whois, u_o_t_d, expire, expire_value, numer_gg, haslo_gg, block_time, max_login_error, min_password_len, force_complex_password, password_not_login, del_user_notify, require_aim, require_website, require_location, post_footer, graphic, max_sig_custom_rank, max_sig_location, custom_color_mod, custom_rank_mod, allow_sig_image, sig_images_path, sig_image_filesize, sig_image_max_width, sig_image_max_height, hide_viewed_admin, hide_edited_admin, who_viewed, who_viewed_admin, edit_time, gender, require_gender, main_admin_id, day_to_prune, banner_top, banner_top_enable, banner_bottom, banner_bottom_enable, header_enable, not_edit_admin, staff_forums, staff_enable, smilies_columns, smilies_rows, smilies_w_columns, generate_time, name_color, desc_color, mod_nick_color, warnings_enable, mod_warnings, mod_edit_warnings, mod_value_warning, write_warnings, ban_warnings, expire_warnings, viewtopic_warnings, board_msg_enable, board_msg, width_forum, width_table, width_color1, width_color2, table_border, generate_time_admin, r_a_r_time, visitors, email_return_path, email_from, poster_posts, sub_forum, sub_forum_over, split_cat, split_cat_over, last_topic_title, last_topic_title_over, last_topic_title_length, sub_level_links, sub_level_links_over, display_viewonline, display_viewonline_over, ignore_topics, topic_color, topic_color_all, topic_color_mod, allow_sig_image_img, last_dtable_notify, report_no_guestes, report_no_auth_users, report_no_auth_groups, report_disabled_users, report_disabled_groups, report_only_admin, report_popup_height, report_popup_width, report_popup_links_target, report_disable, sendmail_fix, allow_avatar, last_visitors_time, max_sig_chars_admin, max_sig_chars_mod, viewonline, restrict_smilies, topic_preview, not_anonymous_posting, not_anonymous_quickreply, max_smilies, portal_link, search_enable, overlib, notify_gg, admin_notify_gg, admin_notify_reply, admin_notify_message, topic_start_date, topic_start_dateformat, autorepair_tables, echange_banner, banners_list, split_messages, split_messages_admin, split_messages_mod, admin_html, jr_admin_html, mod_html, helped, del_notify_method, del_notify_enable, del_notify_choice, open_in_windows, title_explain, show_action_unlocked, show_action_locked, show_action_moved, show_action_expired, show_action_edited_by_others, show_action_edited_self, show_action_edited_self_all, allow_mod_delete_actions, show_rules, mod_spy, mod_spy_admin, post_overlib, ph_days, ph_len, ph_mod, ph_mod_delete, newestuser, topiccount, postcount, usercount, lastpost, anonymous_simple, onmouse, birthday_data, data, last_resync, advert, advert_foot, view_ad_by, advert_width, advert_separator, advert_separator_l, adv_person_time, group_rank_hack_version, disable_type


dodatkowo większości ustawień nie da się zmienić w PA. Ostatni problem to włąśnie Zapisywanie i Odzyskiwanie bo tam mi pisze:
Kod:
Nie masz dostępu do tego menu.

Kliknij Tutaj żeby zobaczyć szczegóły.
choć ID Admina jest 2 to nie da się nic zrobić.
adres forum: www.ridaz-unit.marymont.pl/forum
Prosze o pilną pomoc

Pozdrawiam

EDIT: już sobie poradziłem
 
     
eSPe


Posty: 37
Wysłany: 24-08-2011, 12:42   

Też mam ten problem.
ID admina 2.
Wpisuje w PA-SQL-Zezwolenia i dalej nic.
Jak nie mam uprawnień tak nie mam dalej.

O co kaman?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę