phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
29-06-2009, 18:45
Ten adres email jest nieprawid?owy
Autor Wiadomość
dymeq

Posty: 15
Wysłany: 25-12-2007, 17:17   Ten adres email jest nieprawidłowy

Ostatnio zauważyłem, że na moim forum nie można zmieniać nic w profilu, gdyż za każdym razem wyskakuje:


Ten adres email jest nieprawidłowy
Wpisane przez Ciebie hasło nie pasuje do zapisanego w bazie danych

Co się dzieje ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 25-12-2007, 18:36   

wylacz pamietanie hasła w ff, wtedy przestanie zmieniać dane w formularzu
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
dymeq

Posty: 15
Wysłany: 27-12-2007, 00:20   

nie nie, nie o to chodzi. te pola sa puste przy aktualizacji profilu i wywala ten komunikat :/
 
     
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 27-12-2007, 16:04   

a sprawdziłeś ? Bo zwykle tak się działo


aha, i Ty się dziwisz, że coś nie działa... http://www.asradio.pl/forum/check_files.php
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
rrafaell

Posty: 3
Wysłany: 26-06-2008, 20:07   

Mam ten sam problem, co w temacie. Mam forum phpBB by Przemo wersja 1.12.6. Zainstalowałem tylko jednego dodatkowego moda - spam bot stopped. Jest problem z edycją profilu.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 26-06-2008, 20:13   

Niekompletnie zaistalowany mod - wyedytuj prawidłowo pliki stylu.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
rrafaell

Posty: 3
Wysłany: 26-06-2008, 20:37   

Jeszcze raz wprowadziłem zmiany w pliku stylu. Zauważyłem jedną różnicę między kodem moda a kodem stylu:

fragment kodu z moda:
Kod:
#-----[ FIND and DELETE ]------------------------------------------
#
    <tr>
        <td class="row1"><span class="gen">{L_EMAIL_ADDRESS}: *</span></td>
        <td class="row2"><input type="text" class="post" style="width:200px" name="email" size="25" maxlength="255" value="{EMAIL}" /></td>
    </tr>


to co znalazłem w kodzie stylu:
Kod:
<tr>
        <td class="row1"><span class="gen">{L_EMAIL_ADDRESS}: *</span></td>
        <td class="row2"><input type="text" class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)" style="width:200px" name="email" size="25" maxlength="255" value="{EMAIL}" /></td>
    </tr>


Potem trzeba w inne miejsce skopiować to co powyżej podałem. Więc skopiowałem kod ze stylu. Dzięki temu pojawił się w profilu adres e-mail (chwilę temu nie było). Nie mniej jednak dalej nie można wykonać edycji profilu.

[ Dodano: 30-06-2008, 22:40 ]
Już kilkakrotnie dodawałem całego moda i ciągle mam ten problem.
 
     
weger

Posty: 8
Wysłany: 20-08-2008, 21:46   

witam, czytałem, czytałem i odpowiedzi nie znalazłem, zrobiłem upgrade forum i od tej pory nikt nie może zmienic nic w swoim profilu, wyskakuje komunikat "Ten adres e-mail jest nieprawidłowy", co gorsza ten sam problem występuje przy rejestracji i tu dodatkowo nie pojawia się pole e-mail. Nie instalowałem żadnych modów, wczesniej był zainstalowany spam bot stopped. Proszę o pomoc
_________________
Pozdrawiam weger
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 20-08-2008, 21:58   

Twój podpis/sygnaturka jest niezgodna z regulaminem.
Zapoznaj się z pkt 2 oraz 3 Regulaminu tego forum.

Zainstaluj jeszcze raz tego spam bot stopped i wyedytuj poprawnie pliki aktualnie używanego stylu.
 
     
weger

Posty: 8
Wysłany: 20-08-2008, 22:52   

krótko i na temat, działa, wielkie dzięki :mrgreen: sygnaturke poprawiłem, sorry
_________________
Pozdrawiam weger
 
     
namelanzu

Posty: 96
Wysłany: 12-06-2014, 10:13   

Cześć, sorry za ogromny odkop, ale niestety mam ten sam problem i nie mogę sobie poradzić.
:: Przy edycji profilu wyskakuje komunikat ::
Kod:
Ten adres email jest nieprawidłowy
Wpisane przez Ciebie hasło nie pasuje do zapisanego w bazie danych
.
Forum: DobreWafle.pl
:: Konto testowe ::
Kod:
Login: test
Hasło: test


Dodam, że żadnych modyfikacji nie dodawałem, czyste forum ze stylem, to znaczy, że w jakimś pliku stylu jest zła zawartość, a nie mam pojęcia jaki plik może być zły. Jesteście w stanie mi pomóc ?
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 12-06-2014, 15:43   

Takie problemy pojawiły się w wielu skórkach w związku z ich nieaktualnością. Porównaj sobie główne bloki w (choćby) pliku profile_add_body.tpl. Pierwszy wzięty ze swojego szablonu, a drugi z obowiązującego "subSilver"a. Zazwyczaj różnica leży w polu mail.
 
     
namelanzu

Posty: 96
Wysłany: 14-06-2014, 19:22   

Tylko jest jeden problem, zabrałem plik z oryginalnego przema i nadal to samo.. Jakieś pomysły ? Nadpisanie pliku czystym nic nie daje..
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 14-06-2014, 22:08   

Skoro chcesz podmieniać pliki i badać ich zachowanie, to rzuć okiem na profile.php oraz includes/usercp_viewprofile.php . check_files twierdzi, że były dokonywane - między innymi w nich - jakieś modyfikacje.

Wywal też cache; może przypałętało się tam coś.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
namelanzu

Posty: 96
Wysłany: 20-06-2014, 23:15   

Podmienienie profile.php oraz usercp_viewprofile.php nic nie dało, tak były tam robione modyfikacje, ale to raczej nie przez to (chociaż pewności nie mam).
Cache usuwałem, nadal to samo. Macie jakieś pomysły ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę