phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przy INSTALOWANIU forum wyskakuje lista z plikami!
Autor Wiadomość
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 31-03-2005, 16:59   

radex, w ptrzyklejonym temacie masz wersje 1.9 - tam takich numerow nie bedzie :)

Cieszy mnie fakt ze przeczytales FAQ :)
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
radex

Posty: 4
Wysłany: 31-03-2005, 19:43   

ale mi wciaz nnie dziala :( pisze :
Kod:

Nie możesz zainstalowac forum, poniewaz niektore pliki maja zla zawartosc (sa uszkodzone). Jezeli nie edytowales zadnych plikow, oznacza to, ze wystapily problemy z ich uploadem na serwer. Sprobuj ponownie wgrac pliki, ktore sa wyswietlone ponizej

Szczegoly:
includes/emailer.php - Zla zawartosc pliku ! Suma kontrolna: [ 01fefa5d22962bc294b3cf8e662edcc1 ]
includes/functions.php - Zla zawartosc pliku ! Suma kontrolna: [ 3492b2bb9fd71a0383892f6a37fad819 ]

Jezeli zmieniales zawartosc plikow celowo, kliknij TUTAJ zeby zainstalowac forum. Ale TYLKO w tym przypadku! Jezeli sciagnales oryginalny pakiet ze strony http://przemo.org/phpBB2 i nie zmieniales zadnych plikow, wgraj je ponownie na serwer. W innym przypadku forum nie bedzie pracowalo prawidlowo!
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 31-03-2005, 21:49   

nie no to juz jest chyba ulomnosc... przecztales caly text ?

ja proponuje zaglebic sie we fragment paragrafu trzeciego psalm pierwszy...
radex napisał/a:
Jezeli zmieniales zawartosc plikow celowo, kliknij TUTAJ zeby zainstalowac forum. Ale TYLKO w tym przypadku! Jezeli sciagnales oryginalny pakiet ze strony http://www.przemo.org/phpBB2 i nie zmieniales zadnych plikow, wgraj je ponownie na serwer. W innym przypadku forum nie bedzie pracowalo prawidlowo!


Bardzo powaznie powinienes sie skupic w tym fragmencie...
radex napisał/a:
kliknij TUTAJ zeby


Natomiast maxymalne skupienie nastaw na wyraz:
radex napisał/a:
TUTAJ


jezeli dalej nie bedziesz wiedzial
o co co chodzi powtarzaj cwiczenie do skutku...
:roll:
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
radex

Posty: 4
Wysłany: 01-04-2005, 12:56   

no tak ale pisze wtedy
Kod:

Template->make_filename(): Error - file install.tpl does not exist

ael chyba wiemczemu (chociaz kilka krotnie te pliki przegrywalem na serwer)
Kod:

FTP:/includes/*.*                 C:/phpbb/includes/*.*
Emailer.php - 7.902               Emailer.php - 7.901
Functions.php - 100.579           Functions.php - 100.578

Cyli przy tych dwoch plikach na serwerze jest troszeczke wiecej zajmuje a patrzalem czy z innymi plikami jest tak samo.....
 
     
halohalo


Posty: 77
Wysłany: 08-04-2005, 15:25   

Naciskam w panelu Check files i wyskakuje cos takiego:

Server name : halohalo.pl
Cookie domain : halohalo.pl
Check address : 1
Cookie secure : 0
PHP version : 4.3.10 - OK
MySql version : 4.0.21-Max-log
Kompresja gzip forum : Nie
Safe mode : Nie - OK
imagecreatefromjpeg() : funkcja istnieje, biblioteka GD zażadowana - OK
imagecreate() : funkcja istnieje, biblioteka GD [ 2 ] zażadowana - OK
zlib : zażadowane - OK


--------------------------------------------------------------------------------
/album_mod/upload/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 album_mod/upload
/album_mod/upload/tmp/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 album_mod/upload/tmp
/album_mod/upload/cache/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 album_mod/upload/cache
/album_mod/upload/cache/tmp/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 album_mod/upload/cache/tmp
/files/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 files
/files/tmp/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 files/tmp
/files/thumbs/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 files/thumbs
/images/avatars/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 images/avatars
/images/avatars/tmp/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 images/avatars/tmp
/images/avatars/upload/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 images/avatars/upload
/images/avatars/upload/tmp/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 images/avatars/upload/tmp
/images/photos/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 images/photos
/images/photos/tmp/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 images/photos/tmp
/images/signatures/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 images/signatures
/images/signatures/tmp/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 images/signatures/tmp
/pafiledb/uploads/ : nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777 pafiledb/uploads


--------------------------------------------------------------------------------
Rezultat sprawdzania poprawności plików:

Wszystkie pliki (263) są poprawne !


Jak sie odnie?? do tego co powyżej, czy wszystkie pliki są rzeczywięcie poprawne, czy co? jest nie tak?
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 13-04-2005, 00:44   

halohalo napisał/a:
nie do zapisu ! Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy: chmod 777
tego nie rozumiesz co masz zrobić ?

przeczytaj w FAQ z
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie w
F.A.Q.
o chmodach 777 http://www.przemo.org/php...?t=5708&start=0

:?
 
     
halohalo


Posty: 77
Wysłany: 13-04-2005, 19:57   

Dziękuję za wskazówki.

Błd? uważnie czyta? FAQ

Pozdrawiam
halohalo
 
     
iwan

Posty: 2
Wysłany: 15-04-2005, 21:02   

Kod:
Template->make_filename(): Error - file install.tpl does not exist Template->make_filename(): Error - file install.tpl does not exist
cos takiego mi odrazu wyskakuje co jest? teraz nie wiem ile razy takie cos wyskakiwalo chyba dwa razy a wiec co jest?
 
     
SouND


Pomógł: 118 razy
Posty: 792
Wysłany: 16-04-2005, 11:40   

iwan napisał/a:
Template->make_filename(): Error - file install.tpl does not exist


To ze nie istnieje plik install.tpl w katalogu ze stylem
_________________
Pamietaj że nie udzielam porad na GG!!
 
     
Bryza

Posty: 2
Wysłany: 16-04-2005, 19:01   

Fatal error: Maximum execution time of 10 seconds exceeded in /home3/gt/gtacenter/forum/install.php on line 29
mi wyskakuje takie co? co mam z tym zrobić??
 
     
iwan

Posty: 2
Wysłany: 17-04-2005, 14:54   

ale on jest a dalej wyskakuje juz tylko raz
Kod:
Template->make_filename(): Error - file /install.tpl does not exist
 
     
tallryn


Posty: 2
Wysłany: 05-05-2005, 23:18   

Mój problem wygląda następująco. Założyłem sobie konto na serwerze lycos.co.uk, aktywowałem php, mysql etc. Wgrałem wszystkie pliki do katalogu /forum. Pojawił się błąd, o którym pisaliście. Wgrałem pliki jeszcze raz. Sytuacja powtarzała się kilka razy. Zrobiłem tak jak zalecacie: edytowałem plik instal.php dodając // przed komendą exit;... naciskam f5 a tu cały czas ten sam błąd. Postanowiłem więc kliknąc na magiczne słowo TUTAJ, po czym zobaczyłem następujący błąd.

BTW przeczytałem FAQ :P


Kod:
Parse error: parse error in /data/members/free/tripod/uk/t/a/l/tallryn/htdocs/forum/includes/template.php on line 2320

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: template in /data/members/free/tripod/uk/t/a/l/tallryn/htdocs/forum/install.php on line 300


Zwracam się więc o pomoc do bardziej doświadczonych userów/adminów/moderatoów/kogokolwiek...
 
     
Rif_Raf


Pomógł: 71 razy
Posty: 468
Wysłany: 05-05-2005, 23:23   

Adres forum: don't have


wrrrr.... ja ci kutwa dam Don't have... wrrrrr
_________________
nie pisz do mnie na gg
 
     
tallryn


Posty: 2
Wysłany: 05-05-2005, 23:30   

Rif_Raf napisał/a:
Adres forum: don't have


wrrrr.... ja ci kutwa dam Don't have... wrrrrr


No wiesz jakby Ci to powiedzieć? Właśnie je wysyłałem na serwer :P
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 06-05-2005, 00:55   

tallryn napisał/a:
No wiesz jakby Ci to powiedzieć? Właśnie je wysyłałem na serwer


tak, ale idac do lekarza mowisz co Cie boli ;)

a tak na serio, daruj sobie LYCOS...
Dlaczego NIE darmowy hosting ?
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę