phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przy INSTALOWANIU forum wyskakuje lista z plikami!
Autor Wiadomość
Jony


Posty: 6
Wysłany: 15-09-2005, 17:29   

Ja to chyba już całkeim ułomny jestem:
Kod:
Nie mozesz zainstalowac forum, poniewaz niektore pliki maja zla zawartosc (sa uszkodzone). Jezeli nie edytowales zadnych plikow, oznacza to, ze wystapily problemy z ich uploadem na serwer. Sprobuj ponownie wgrac pliki, ktore sa wyswietlone ponizej

Szczegoly:
install.php - Zla zawartosc pliku ! Suma kontrolna: [ 213335f61580b02117b879b4a9af09a4 ]

Jezeli zmieniales zawartosc plikow celowo, kliknij TUTAJ zeby zainstalowac forum. Ale TYLKO w tym przypadku! Jezeli sciagnales oryginalny pakiet ze strony http://przemo.org/phpBB2 i nie zmieniales zadnych plikow, wgraj je ponownie na serwer. W innym przypadku forum nie bedzie pracowalo prawidlowo! Template->make_filename(): Error - template file not found: install.tpl

Mam oryginalny plik index.php z pakietu i chcę zainstalować na czysty serwer. Mam chmody na 777 dla całego folderu z forum. Powiedzcie, że jestem ułomny i pouczcie mnie... Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 15-09-2005, 17:34   

Wgraj je jeszcze raz w trybie binarnym/pasywnym na serwer.
 
     
Jony


Posty: 6
Wysłany: 15-09-2005, 18:33   

Próbowałem wgrać jeszcze raz, zmieniłem plik install.php jak jest w pierwszym poście, oraz w oryginalnej wersji. Nic to nie dało.
Wgrałem plik ze spakowanego pakietu i wyskoczyło mi teraz tylko to:
Kod:
Template->make_filename(): Error - template file not found: install.tpl
 
     
daroo

Pomógł: 28 razy
Posty: 341
Wysłany: 15-09-2005, 19:01   

masz plik install.tpl w stylu?
 
     
Jony


Posty: 6
Wysłany: 15-09-2005, 19:02   

Tak.
 
     
Hlopcyk


Pomógł: 130 razy
Posty: 795
Wysłany: 15-09-2005, 19:09   

Widocznie nie masz tego pliku jak pisze że nie ma...Wgraj go jeszcze raz...
tempplates/{TWÓJ_STYL}/install.tpl
 
     
Jony


Posty: 6
Wysłany: 15-09-2005, 19:12   

Wgrywałem z pakietu rozpakowanego i spakowanego i dalej to samo.
 
     
Hlopcyk


Pomógł: 130 razy
Posty: 795
Wysłany: 15-09-2005, 19:14   

Ściągnij jeszcze raz i wgraj ponownie...
 
     
Jony


Posty: 6
Wysłany: 15-09-2005, 19:17   

Spróbuję wgrać pliki jeszcze raz. Ostatnio nie wyłączyłem opcji "zmień wszystkie litery na małe"(czy jakoś tak)i teraz spróbuję z odznaczeniem tego.
 
     
daroo

Pomógł: 28 razy
Posty: 341
Wysłany: 15-09-2005, 19:18   

Nie ma zmieniać liter na małe podczas wysyłania, sprawdz jak nazywa się katalog ze stylem
Cytat:
subsilver
czy
Cytat:
subSilver
!?Powinno być subSilver!
Ostatnio zmieniony przez daroo 15-09-2005, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Jony


Posty: 6
Wysłany: 15-09-2005, 19:20   

Właśnie dlatego odznaczyłem tą opcję 8)
 
     
Mrockt

Posty: 7
Wysłany: 17-09-2005, 19:10   

Co tu: Server Bazy Danych / DSN: wpisac jak wybieram baze My SQL 3.x bo potem pojawia sie :phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
 
     
emtick


Posty: 5
Wysłany: 26-12-2005, 19:35   

Kod:
Nie możesz zainstalowac forum, poniewaz niektore pliki maja zla zawartosc (sa uszkodzone). Jezeli nie edytowales zadnych plikow, oznacza to, ze wystapily problemy z ich uploadem na serwer. Sprobuj ponownie wgrac pliki, ktore sa wyswietlone ponizej

Szczegoly:
includes/emailer.php - Zla zawartosc pliku ! Suma kontrolna: [ 01fefa5d22962bc294b3cf8e662edcc1 ]
includes/functions.php - Zla zawartosc pliku ! Suma kontrolna: [ 3492b2bb9fd71a0383892f6a37fad819 ]

Jezeli zmieniales zawartosc plikow celowo, kliknij TUTAJ zeby zainstalowac forum. Ale TYLKO w tym przypadku! Jezeli sciagnales oryginalny pakiet ze strony http://przemo.org/phpBB2 i nie zmieniales zadnych plikow, wgraj je ponownie na serwer. W innym przypadku forum nie bedzie pracowalo prawidlowo!


Ów komunikat wcale nie przeszkadza mi w instalacji forum, jednak po późniejszym wejściu na nie nie mam dostępu do panelu administracyjnego, nie da się przeglądać tematów, najogólniej rzecz ujmując nie da się korzystać z forum.

Przeczytałem poprzednie posty w tym temacie, dostosowałem się do instrukcji podanych wcześniej, przeczytałem też ogromną część forum na którym mógłbym znaleźć propozycję rozwiązania problemu, ale nie znalazłem informacji które wyeliminowałyby kłopot.
Proszę o pomoc.
_________________
hehehehe
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 26-12-2005, 21:07   

emtick, http://despocizpuszczy.or...check_files.php popraw, to tak na poczatek i wgraj ponownie (w trybiebinarnym) te 3 pliki
_________________
Cygantura
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
emtick


Posty: 5
Wysłany: 27-12-2005, 13:38   

qbs, próbowałem wgrać te pliki ( w trybie binarnym), powiodło się tylko z jednym, wciąż nie funkcjonują poprawnie:
Kod:
includes/emailer.php 
includes/functions.php


Odnośnie plików >>nie do zapisu<< powiem szczeże, że nie mam pojęcia w jaki sposób mogę to naprawić.
Kod:
Spróbuj ustawić prawa do zapisu przez FTP używając komendy...

Nie wiem o co tutaj chodzi.
_________________
hehehehe
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę