phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
22-08-2009, 08:32
Rozwazania na temat phpBB3 (tez by Przemo)
Autor Wiadomość
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 07-03-2009, 20:02   

Cytat:
Bezsens jako standard,jak mod może być.

a jakie są Twoje propozycje jeśli te są pozbawione sensu ?

maniocek napisał/a:
To już całkiem lipa. Admin POWINIEN kontrolować całe forum,co z tego że to dział jakiegoś stowarzyszenia,admin moim zdaniem musi wszystko wiedzieć i kontrolować na forum.

co chcesz kontrolować w prywatnych działach ? To aby nie pisali, że admin forum jest taki czy owaki ? Prywatne to prywatne. Wyłączenie widoku nie ma równać się totalnym brakiem dostępu. Chodzi o to aby admin mógł ukryć takie fora jeśli nie potrzebuje do nich zaglądać.
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
smyku2

Pomógł: 2 razy
Posty: 116
Wysłany: 07-03-2009, 20:18   

A mi się podobają propozycje meschiasha i uważam, że jego wskazówki są przemyślane.
 
     
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 07-03-2009, 20:18   

Hmm Ajax jest fajny, ale trzeba pamiętać, że ajax dodatkowo bardzo obciąża serwer. Serwer łatwiej obsłuży parę większych zapytań niż dużo małych. Co prawda edycja wiadomości czy szybka odpowiedź to nie byłoby zabójstwo, to całość już tak.
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
maniocek

Pomógł: 30 razy
Posty: 401
Wysłany: 07-03-2009, 21:20   

meschiash napisał/a:
a jakie są Twoje propozycje jeśli te są pozbawione sensu ?

Tylko do tych dwóch mam większe zastrzeżenia ;)
 
     
SebasTTan


Posty: 12
Wysłany: 08-03-2009, 12:46   

meschiash, kiedyś pisałem z prośbą o taki mod. Niestety temat umarł po
takich samych argumentach jakie podał maniocek.
Taki mod byłby bardzo przydatny. W chwili obecnej mam klika for do których nie mam ochoty
zaglądać ale z przymusu muszę, po to żeby odznaczyć je jako przeczytane.
Fakt można dodać do ignorowanych ale to nie załatwia sprawy.

PayPal to takż4 przydatna sprawa. Dotacja np. za dodawanie ogłoszeń typu sprzedam,
oraz za wypromowanie takiego czegoś.
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 08-03-2009, 13:47   

SebasTTan napisał/a:
PayPal to takż4 przydatna sprawa. Dotacja np. za dodawanie ogłoszeń typu sprzedam,
oraz za wypromowanie takiego czegoś

skrypt phpbb z założenia jest darmowy i niech taki pozostanie nie ułatwiajmy komercjalizacji for .... komercji chcesz to płac za mody. A czemu.. wyeliminuje to fora które zaczyna coś obiecywać w zamiana za smsmy etc., nie w tę drogę brnijmy

smyku2 napisał/a:
zaglądać ale z przymusu muszę, po to żeby odznaczyć je jako przeczytane.

Jesteś administratorem.. wiec musisz mieć wgląd we wszystko, oprócz PW bo tam obowiązuje tajemnica korespondencji.
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
BliSki

Pomógł: 1 raz
Posty: 58
Wysłany: 10-03-2009, 15:21   

meschiash napisał/a:
Ciekawe byłoby dodanie opcji zaplanowane zadania, gdzie o określonych godzinach można by wykonać działania, które w trybie online dają za duże obciążenie serwera.

Taka funkcja jest koniecznie potrzeba do konfiguracji o której godzinie robi się backup bazy.
Niestety obecnie backup wykonuje się co 24 godziny od jego ostatniego wykonania. Niestety ciężko jest czekać do np. godziny 3 aby włączyć backup na tę godzinę.
_________________
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
 
     
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 10-03-2009, 16:38   

BliSki napisał/a:
Niestety obecnie backup wykonuje się co 24 godziny od jego ostatniego wykonania. Niestety ciężko jest czekać do np. godziny 3 aby włączyć backup na tę godzinę

poszukaj na forum (gdzieś było) jak przeliczyć datę i godzinę na zapis taki jak jest w bazie i zmień ręcznie myAdminem w bazie _config
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
meschiash

Pomógł: 1 raz
Posty: 103
Wysłany: 10-03-2009, 16:41   

tosiek napisał/a:
Jesteś administratorem.. wiec musisz mieć wgląd we wszystko, oprócz PW bo tam obowiązuje tajemnica korespondencji.

bycie adminem nie zobowiązuje Ciebie do czytania wszystkiego. To czy masz ochotę czytać to już inna kwestia. Jeśli w dziale prywatnym, ktoś będzie naruszał regulamin forum to i tak inni tego nie zobaczą. A poza tym to zawsze możesz zrobić moderatora forum prywatnego i uruchomić zgłoszenia postów do moderacji. Wtedy moderator będzie sam podejmował decyzję co zostaje a co wywala. Przecież w prywatnej części forum nie popsują czegoś aby admin technicznie musiał zaglądać :)
_________________
Pozdrawiam Tomasz
Gość pomogłem Tobie? Ciesze się :D | Jeśli Ty mi pomogłeś to dziękuję.
 
     
Piotrbaz


Pomógł: 13 razy
Posty: 187
Wysłany: 06-04-2009, 08:32   

ile % nowej wersji ? :mrgreen:

ludzie, zrozumcie, ze gorszy od złych informacji, jest tylko BRAK INFORMACJI !
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 06-04-2009, 21:40   

Piotrbaz napisał/a:
ile % nowej wersji ?
Tysiąc pińćset, dwa dziwińćset. I warn za głupie pytania.
Piotrbaz napisał/a:
ludzie, zrozumcie, ze gorszy od złych informacji, jest tylko BRAK INFORMACJI !
No trudno, będziesz musiał albo uzbroić się w większe pokłady cierpliwości albo podciąć sobie żyły.
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
adrian507120
zbanowany


Pomógł: 29 razy
Posty: 746
Wysłany: 06-04-2009, 22:16   

arcy, pewnie dostanę warna trudno . scrypt zostanie wydany jeszcze w tym roku ?
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 06-04-2009, 22:28   

adrian507120 napisał/a:
scrypt zostanie wydany jeszcze w tym roku ?
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam.

I po co zadawać pytania, na które nie uzyska się odpowiedzi?

3 razy już czyściłem ten temat z takich głupich pytań, żeby mądre odpowiedzi nie utonęły w zalewie "kiedy będzie i ile". 3 razy prosiłem, warnowałem etc.
I nic. Jak grochem o ścianę :roll:

Na otarcie łez http://soytuaire.labuat.com/
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
Bubu91


Posty: 140
Wysłany: 16-04-2009, 16:23   

A ja wyjdę z trochę inną prośbą, jak byście mogli to zróbcie jakąś inną wyszukiwarkę na forum, bo od tej standardowej wpisy zajmują 80% całej bazy danych :shock: To jest aż zbyt prymitywne... :/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
regoat


Posty: 24
Wysłany: 09-05-2009, 20:45   

Cytat:
3 razy już czyściłem ten temat z takich głupich pytań, żeby mądre odpowiedzi nie utonęły w zalewie "kiedy będzie i ile". 3 razy prosiłem, warnowałem etc.
I nic. Jak grochem o ścianę :roll:


bo jak by bylo jasno wyjasnione w wydocznym miejscu na forum ze nie wiadomo kiedy prace trwaj i prosze sie niepytac, albo jakis pasek postepu, albo nie bedzie w ogule to nie trzeba bylo czyscic 10 razy temat.

wiadomo ze ludzi sa ciekawi bo info ze prace sie zaczely pojawilo sie wtedy jak phpbb3 bylo w becie. minelo 10 lat, brody urosly, a tu ani widu,ani slycju jak grochem o sciane
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę