phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zainstalowac forum
Autor Wiadomość
ciseq

Posty: 4
Wysłany: 06-12-2003, 11:32   

ale kurde dalej nie kumam :D jak np. sciaglem plik o nazwie phpBB-2.0.32 jak wypakuje to jest taki folder a w nim phpBB2 i co mi to daje czy to jest może nazwa bazy danych i cos jeszcze czy co ?? jak to wykorzystac cale to forum sciaglem z http://www.phpbb.kraina.pl/ i co mi to tez daje tam nigdzie nie ma o tym jak to dobrze zrobic sa tylko takie instrukcje jak tu, a taki człowiek jak ja (może i jestem t?py, ale to i tak nie jest istotne) nic tu nie znaduje może mała pomoc, wiec ludzie wescie nie wiem na gg mi napiszcie to wtedy jest lepeij bo na bierzaca moge dyskutowac na ten temat i dane błedy
_________________
Pomocy z tym forum szalk mnie trafi aaaa :F
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
PeTeReK


Pomógł: 1 raz
Posty: 102
Wysłany: 07-12-2003, 19:59   

ehhh mylisz calkowicie wszystko. Baza danych nie wiaze sie z serwerem. Jesli nie znasz jej parametrow to zapytaj administratora Twojego konta o baze sql.
 
     
imigas

Posty: 7
Wysłany: 08-12-2003, 14:26   

PeTeReK napisał/a:
...nie znasz jej parametrow to zapytaj administratora Twojego konta o baze sql.


mam strone WWW na serwerze www.piwko.pl i teraz chce sobie zrobic Forum. Czy to znaczy, sądzac po cytacie wyżej, że mam się zapytac administratora serwera piwko.pl o adres i nazwe bazu MySQL?

...bardzo prosze o logiczne wyjaśnienie bo juz nic nie kapuje!!!
 
     
Rogacz


Pomógł: 4 razy
Posty: 85
Wysłany: 08-12-2003, 15:14   

na piwko nie ma bazy
_________________
~Rogacz~
 
     
imigas

Posty: 7
Wysłany: 08-12-2003, 15:23   

to co mam zrobic??

PS- ?cignąłem MySQL z neta i zainstalowałem ale czy to cos daje??
Ostatnio zmieniony przez imigas 09-12-2003, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wing_Z

Posty: 1
Wysłany: 08-12-2003, 17:36   

z moim forum jest cos nietak niemoge wejsc do panelu administaracujnego ogulnie to wszysdko zle wyglada to link od mojego forum http://members.lycos.co.uk/wing2000/forum/
 
     
imigas

Posty: 7
Wysłany: 15-12-2003, 17:08   

nadal pytam czy ktoś mi pomoże i dokładnie opisze jak zainstalowac to forum i co jest z ta baza danych :?:

...please....

...please....

...please....

:569:
 
     
rew2


Pomógł: 8 razy
Posty: 157
Wysłany: 15-12-2003, 19:31   

najprosciej jest zainstalowac na lycos-ie, ale skoro masz na piwko.pl to teraz postaraj sie o baze danych tzn. gdzies np: freesql.org
_________________
..:: TORRENT FORUM ::.. :) ;)
 
     
no13


Posty: 35
Wysłany: 15-12-2003, 22:19   

Bzy danych z freesql.org nie "trybi?" z forum :(

A może znacie jakieś inne darmowe bazy danych?
_________________
pozdrawiam,
no13
 
     
rew2


Pomógł: 8 razy
Posty: 157
Wysłany: 16-12-2003, 12:32   

@imigas a ty wiesz ze nie mozna miec na piwko polaczen z baza jest to u nich w regulaminie, a pozatym poczytaj co admin tam pisze ze forum phpbb nie pojdzie na serwerze piwko i to by bylo na tyle.
_________________
..:: TORRENT FORUM ::.. :) ;)
 
     
imigas

Posty: 7
Wysłany: 16-12-2003, 20:08   

słuchajcie, u mnie sprawy stoj? tak:

mam nie zainstalowane forum na koncie piwko.pl, podobno tam nie ma bazy danych, ale to nic bo jak trzeba bedzie to zmienie (mam na dysku MySQL ale po co???) a do forum JEST POTRZEBNA BAZA DANYCH o ktorej ja nic nie wiem

PS - w regulaminie piwko.pl nie ma niczego takiego ze nie mozna sie laczyc z baza!!!
 
     
Rogacz


Pomógł: 4 razy
Posty: 85
Wysłany: 16-12-2003, 20:36   

ale musisz miec baze zeby zainstalowac forum a to ze masz na dysku to ci nic nie da (poki nie bedziesz samemu serva stawial)

ee nudne sie to staje może trza by zrobic faq i je jakos ladnie wyeksponowac ??
_________________
~Rogacz~
 
     
imigas

Posty: 7
Wysłany: 17-12-2003, 15:57   

no w?a?nie niedawno sie dowiedziałem dzieki rew2 (tu składam podziękowania), że to mi nic nie daje :(

no trudno bede szukal konta z baza danych, może ktos jakąś fajn? zna :?: :?: (na wp.pl chya raczej tez nie ma)
 
     
Rogacz


Pomógł: 4 razy
Posty: 85
Wysłany: 17-12-2003, 20:40   

nie ma co szukac po polskich serverach a jak znajdziesz jakis dobry zagraniczny server to powiedz :) tylko nie lycos
_________________
~Rogacz~
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
.::KaRuZeL::.

Posty: 1
Wysłany: 31-12-2003, 14:06   

A JA MAM CI·GLE PROBLEM Z INSTALCJ· FORUM!! PO WRZUCENIU WSZYSTKICH PLIKÓW NA SERWER POJAWIA MI SI? INFORMACJA
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

CO Z TYM ZROBI? NAWET NIE MOGE PERZEPROWADZI? INSTALCJI!!?? [/b]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę