phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zainstalowac forum
Autor Wiadomość
omega

Posty: 1
Wysłany: 02-01-2004, 11:49   

Tez tak maialem na krasnalu. Wez usun wszystkie tymczasowe pliki i cookies i powinno cie dospuscic do instalacji
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kroll2


Posty: 2
Wysłany: 07-01-2004, 15:26   

Ja wgrywa przema na konto na free.komrel.net i jak już wgram pliki na serwa i wp[isuj? adres to pojawia mi się
" 500 Internal Server Error
The server was unable to complete your request
Serwer nie mógł pomyślnie zakończy? operacji "

Co? źle wgrałem czy znowu Komrelowi się co? pierodli ?? :?
 
     
marcilius


Posty: 16
Wysłany: 17-01-2004, 11:12   

kroll2 napisał/a:
Ja wgrywa przema na konto na free.komrel.net i jak już wgram pliki na serwa i wp[isuj? adres to pojawia mi się
" 500 Internal Server Error
The server was unable to complete your request
Serwer nie mógł pomyślnie zakończy? operacji "

Co? źle wgrałem czy znowu Komrelowi się co? pierodli ?? :?


To jest raczej wina serwera niż forum czy też twoja, proponuje zmienić dostawce ....
_________________
Błdz zawsze dobry ...
 
     
Coogar


Posty: 2
Wysłany: 21-01-2004, 03:24   witam

jesli chodzi o forum phpbb jestem laikiem nigdy nie mialem takiego poniewaz korzystalismy z wlasnego ale pod prosbami ludzi zmieniamy no i zaczal sie dym. postanowilismy przy okazji zmianie serwa dac nowe forum ktore zacznie prace od poczatku bez zandych starych wiadomosci itd . mialem czysta baze na serwerze zainstalowalem phpbb wer2.0.6 potem zmienilem nazwe katalogu install na inst, i skopiowalem plik config.php potem zgodnie z instrukcja przema zalogowalem sie jako admin na serwer i po wgraniu pliku update to17 odpalilem go pojawilo sie okno. z prosba o trzymanie kolejnosci i wpierw zmianie baz a potem dopiero plikow tak tez zrobilem tylko ze podczas updatowania bazz wylecialo "pare" bledow :/ tu lin do zapisu czy ktos moglby mi udostepnic czysta baze po wgraniu update'a??? albo pomoc cos z tym zrobic bo dzis po 7 godzinach mam dosc :(
 
     
Coogar


Posty: 2
Wysłany: 22-01-2004, 00:51   .

juz mi sie udalo okazalo sie zeta baqza ktora mielm z phpbb nie byla taka czysta jak miala byc tu uklon w strone dwoch boardowcow Hemar & Rew2 dzieki bardzo.
 
     
marcilius


Posty: 16
Wysłany: 22-01-2004, 08:52   Re: .

Coogar napisał/a:
juz mi sie udalo okazalo sie zeta baqza ktora mielm z phpbb nie byla taka czysta jak miala byc tu uklon w strone dwoch boardowcow Hemar & Rew2 dzieki bardzo.


Jak mi?o że chociaż ty doceniasz nas czas poświęcony na to forum oraz pomoc wszystkim zagubionym owieczkom :)
_________________
Błdz zawsze dobry ...
 
     
rew2


Pomógł: 8 razy
Posty: 157
Wysłany: 22-01-2004, 13:50   

tak takie uwidocznienie nicka jest milym gestem :)
_________________
..:: TORRENT FORUM ::.. :) ;)
 
     
Duriel

Posty: 1
Wysłany: 25-01-2004, 11:55   

Witam, mam pewnien problem z phpBB2. Wszystko żadnie zainstalowałem (baze mysql mam na www.freesql.org), sciągnołem ten plik config.php na koniec install i zarzuciłem do katalogu na serwerze ../phpBB2/, wystukuje www.moje.pl/phpBB2/ i wyskakuje mi tylko takie co?
"message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?"
 
     
dariusz

Posty: 1
Wysłany: 03-02-2004, 18:49   

1 pytanie dlaczego jak zainstalowałem forum na dysku a puzniej chce sie zalogowac to kupa pisze ze podaćem nie prawidłowe dane a ja jestem pewny ze podalem dobre prubowalem jusz z 5 razy i zawsze to samo prosze o pomoc
2 pytanie jak sie wrzuca na server baze danych??
 
     
rew2


Pomógł: 8 razy
Posty: 157
Wysłany: 04-02-2004, 19:52   

ad1) wyslij sobie haslo jak nie pomoże sprawdz w bazie czy ciastka sa dobrze ustawione
ad2) do tego uzyj phpmyadmin-a a jezeli masz duza baze danych uzyj bigdumper.php

(wszystkie opisy sa w info.html)
_________________
..:: TORRENT FORUM ::.. :) ;)
 
     
marcilius


Posty: 16
Wysłany: 05-02-2004, 01:50   

Duriel napisał/a:
Witam, mam pewnien problem z phpBB2. Wszystko żadnie zainstalowałem (baze mysql mam na www.freesql.org), sciągnołem ten plik config.php na koniec install i zarzuciłem do katalogu na serwerze ../phpBB2/, wystukuje www.moje.pl/phpBB2/ i wyskakuje mi tylko takie co?
"message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?"


Nie wiem czy wiesz ale baza freesql.org ma ograniczenia w zapytaniach bodajrze do 300 więc długo nie nacieszysz się jej działaniem.
_________________
Błdz zawsze dobry ...
 
     
imigas

Posty: 7
Wysłany: 05-02-2004, 17:31   

marcilius napisał/a:
Nie wiem czy wiesz ale baza freesql.org ma ograniczenia w zapytaniach bodajrze do 300 więc długo nie nacieszysz się jej działaniem.


a co to znaczy "zapytania"??? :mrgreen:
 
     
lukaszbajer

Posty: 4
Wysłany: 05-02-2004, 17:55   

plis pomozcie mi. mialem konsto na piwko.pl ale dowiedzialem sie ze tam nie ma msql no to wzialem z www.freesql.org ale tez nie pomoglo. nie dziala. wgralem wiec forum na lycosie. i kiedy wlaczam instalacje pojawia mi sie cos takiego :
'ar([_-][a-z]+)?', 'bulgarian' => 'bg', 'catalan' => 'ca', 'czech' => 'cs', 'danish' => 'da', 'german' => 'de([_-][a-z]+)?', 'english' => 'en([_-][a-z]+)?', 'estonian' => 'et', 'finnish' => 'fi', 'french' => 'fr([_-][a-z]+)?', 'greek' => 'el', 'spanish_argentina' => 'es[_-]ar', 'spanish' => 'es([_-][a-z]+)?', 'gaelic' => 'gd', 'galego' => 'gl', 'gujarati' => 'gu', 'hebrew' => 'he', 'hindi' => 'hi', 'croatian' => 'hr', 'hungarian' i tak na calej stronie.
co mam zrobic? nie mam kasy na platny serwer:( plis pomozcie
 
     
opor

Posty: 13
Wysłany: 05-02-2004, 23:21   

To znowu ja :-)
Przy przenoszeniu bazy (nie spakowana = 60 mega) bigdumperem...wszystko sie przenosi poza postami.
Sa fora, userzy...wszystko jest tylko tematow nie ma.
Jak to naprawic?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
opor

Posty: 13
Wysłany: 06-02-2004, 00:49   

hmm...
a teraz wywala :

SQL Error : 1054 Unknown column 'a.auth_globalannounce' in 'field list'

SELECT a.forum_id, a.auth_view, a.auth_read, a.auth_post, a.auth_reply, a.auth_edit, a.auth_delete, a.auth_sticky, a.auth_announce, a.auth_globalannounce, a.auth_vote, a.auth_pollcreate, a.auth_attachments, a.auth_download FROM forum_forums a

Line : 141
File : /includes/auth.php
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę