phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukaj - jak odbudować?
Autor Wiadomość
Bigbluee

Posty: 52
Wysłany: 13-02-2005, 10:42   

u mnie odbuduj search nie działa na zadne mozliwe sposoby. Nieważne jakich zmian dokonam to i tak po uruchomieniu funkcji, mam postęp 0%, strona non stop sie odswie?a a tabele pozostaj? puste :] po 15 minutach po uruchomieniu, zatrzymalem search i sprawdzilem czy cos sie zapisalo w tabelach. Nic a nic, zero danych :] Nie wiem co on robi podczas odbudowy skoro nie wgrywa do tabeli nawet 1 pozycji
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 13-02-2005, 13:50   

Bigbluee, tak - rozwiazany jeden problem ale pojawil sie nastepny...

Poszukam jeszcze co jest nie tak..
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Bigbluee

Posty: 52
Wysłany: 13-02-2005, 21:02   

hmm brzmi tajemniczo." Rozwiazany jeden problem a pojawił się nastepny". Jakbym czyta? recenzje nowego SP do Windowsa :?
 
     
konraf

Pomógł: 1 raz
Posty: 99
Wysłany: 15-03-2005, 07:36   

Witam

U mnie wystąpił dzisiaj rano, przy odbudowie Search (po robieniu kopii bazy) ciut inny problem. Dałem z PA odbuduj search. Pokaza?o sie tradycyjne okno do wpisania parametrów. Gdy rozpocz?łem odbudowe natychmiast pojawił sie monit:

Kod:

Uwaga! poprzednie odbudowywanie zostało przerwane przed ukończeniem zadania, kliknij Tutaj aby je przywrócić, lub Tutaj aby anulowa?. Jeżeli anulujesz, w tabelach phpbb_search_* pozostan? niepełne dane które zostały odtworzone do tej pory, zaleca sie wtedy rozpoczłą przebudowywanie od początku.


Dałem na to "Tutaj". Pojawiło sie okienko z postepem, pokazujące na starcie 102%. Niby cos tam sie działo (strona sie odswiezała, ca?y czas pokazując te 102%, na pasku postępu pokazywa?o, ze cos tam mieli) ale przez niemal 15 minut praktycznie nic sie nie odbudowa?o (podczas gdy poprzednio - 2-3 dni temu - ca?y search żadnie sie odbudowywa? w 10 minut). Niestety musiałem leciec do pracy i zakonczyłem odbudowywanie....
Czy wobec tego podane w pierwszym poscie rozwiazanie może u mnie zadziałac?

P.S.
Juz nieaktualne. Admini musieli cos chyba grzebac, gdyz do dzisiaj ustawienia standardowe czasu i limitu postów (120/400) sprawowa?y sie ok, a dzisiaj musiałem zwiekszyc czas do 200 i zmniejszyc limit postów do 200 i poszło.
 
     
hardcore

Posty: 58
Wysłany: 18-03-2005, 15:57   

Edytuj? plik:

Kod:
admin_rebuild_search.php


Plik ten miećci się w katalogu admin

Szukam linii:

Kod:
require ($phpbb_root_path . 'includes/functions_search.'.$phpEx);


Jak znajdź to po tej wyżej wymienionej linni, wklejam kod:

Kod:
$total_num_rows = $HTTP_GET_VARS['total_num_rows'];


U mnie tak to wszystko wyglada:

Kod:

$no_page_header = true;
$phpbb_root_path = './../';
require ($phpbb_root_path . 'extension.inc');
require ('pagestart.' . $phpEx);
require ($phpbb_root_path . 'includes/functions_search.'.$phpEx);
$total_num_rows = $HTTP_GET_VARS['total_num_rows'];

$page_title = $lang['Page_title'];


I dalej nie mogę odtworzyć, mam 1.8 ;)
 
     
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 20-03-2005, 13:15   

http://www.przemo.org/php...p?p=67348#67348
_________________
[ DumpLoader 1.0 ] [ Spider Friendly 1.3.12 Google Sitemaps 1.4 ]
[ Tanuki: recenzje anime | forum ]
 
     
DJMaslak

Pomógł: 13 razy
Posty: 198
Wysłany: 20-03-2005, 14:55   

Crack naprawi? problem, sprawdziłem działa.
Proszę dajcie mu POMÓGŁ
_________________
Szkoda ze nie zawsze mozna wypowiedziec sie swobodnie o tym o czym sie mysli bo inni co maja wieksza wladze zaraz wala cie prosto w baniak
 
     
Solinarius


Pomógł: 60 razy
Posty: 591
Wysłany: 03-10-2005, 15:29   

Hmmm. Czy w 1.9.5 było coś skopane z rebuild search? Z tego co widzę wogóle nie da się nic odbudować, przeskakuje beż żadnego komunikatu najpierw na to wspomniane wcześniej "tutaj" po kliknięciu na tutaj przeskakuje na początek.
_________________
Nie mam czasu zajmować się stronami innych - Ci co się załapali to się załapali
nie ma więcej spamu :P
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
remikk

Posty: 3
Wysłany: 08-02-2006, 07:52   

Dobra to i ja się dołącze
forum w wersji 1.12.3 po upgradzie postanowiłem zapuścić odbudowę (około 55 tysięcy postów)
Limit ustawiony na 5. Trwa strasznie długo i w dodatku wywaliło mi się dwa razy już komunikatem, że utracił połączenie z bazą. Forum znajduję się na serwerach home.pl
W tej chwili jest już 78%, ale ... i tutaj pytanko. czy odbudowę można robić na żywym organiźmie czy trzeba zamknąć forum żeby nikt nic nie pisał.
Aha zapomniałem że teraz robie to na testowej bazie, ale później chciałbym już w rzeczywistości zrobić stąd moje pytanie czy można na żywym organiźmie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę