phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
SMTP na Lycos i innych serwerach
Autor Wiadomość
SIMtel


Pomógł: 60 razy
Posty: 581
Wysłany: 28-06-2005, 19:16   

Spróbuj PA->Ogólne->Konfiguracja->E-mail przez forum->Wyłączony
Zrób tak :) I jeszcze te SMTP wyłącz.
A jaki masz serwer Lycos? Czy jakiś inny? Podaj adres WWW.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
hrupek

Posty: 3
Wysłany: 29-06-2005, 12:32   

Mam serwer prowadzony przez znajomego admina chodzacy na Linuxie bez serwera smtp, w ustawieniach phpbb2 wpisalem smtp mojego konta email na o2.pl Na firewall-u port 110 mam odblokowany. Dalej NIC.

Pozdrawiam
 
     
SIMtel


Pomógł: 60 razy
Posty: 581
Wysłany: 29-06-2005, 13:03   

Zobacz jak wygląda Twój check_files.php - dopisz przy końcu adresu WWW i odpal.

Wina pewnie leży po stronie serwera.
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 03-07-2005, 13:16   

załączam ustawienia dla tlena:)))

mając konto na tlenie musicie w opcjach konta pocztowego ustawić czy chcecie korzystać z aliasu o2.pl, go.pl czy tlen.pl

to dosyć ważne, bo przy ustawianianiu konta pocztowego w forum nalezy podac email@wybrany alias:)
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
Wojtek13

Posty: 1
Wysłany: 18-10-2005, 22:16   

Ja mam podobny problem. Założyłem konto na www.kgb.cz (podoba mi się nazwa :D ) adres www.asgard.kgb.cz i niestety Wasze rady nie działają - chociaż odnotowałem mały sukces - wywalił mi komunikat:
could not connect to smtp host: 115 : Operation now in progress
Debug Mode
Line : 111
File: smtp.php

Domyślam się że błąd wyskoczył jak zaznaczyłem wysyłanie przez smtp - gdy daję tę opcję niaktywną to kicha - nic nie wysyła.

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam
 
     
Plemnik


Posty: 49
Wysłany: 20-10-2005, 16:03   

Ja mam skrzynke na o2.pl (poniżej screen jak skonfigurowałem forum) a wyskakuje mi taki bląd (screen rózwnież niżej[/code]

blad.JPG
błąd
Plik ściągnięto 156 raz(y) 19,55 KB

email.JPG
kofiguracja maila przez forum
Plik ściągnięto 224 raz(y) 44,87 KB

 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 20-10-2005, 23:48   

To nie ma nic do ustawień (chyba :P ). Po prostu "too many recipients" - czyli za dużo odbiorców. Poszukaj, gdzieś było o dzieleniu masowej poczty na "paczki".
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 23-10-2005, 20:28   

Ja osobiście uważam, że coś jest spaprane w kodzie skryptu bo ta sama funkcja localhost na tym samym serwerze w systemie postnuke działa bez problemu a jeśli chodzi o forum przema to zaraz wyskakują jakieś problemy
pozdro

a ty Wojtek13 możesz mieć zablokowane porty przez serwer bo czasami tak jest gdyy się częśto wysyła maile:) i ostatnio smtp tlena też mi świruje
 
     
Plemnik


Posty: 49
Wysłany: 23-10-2005, 21:43   

kermit, dobrze, że piszesz że ci swiruje, bo mi też. Mam skrzynke na o2.pl i od pewnego czasu nie przychodzą mi powiadomienia o odpowiedziach (a sąna 100% włonczone).
 
     
colir

Posty: 23
Wysłany: 22-11-2005, 19:47   

problem dotyczący linii 111 to jest problem dot. fsockopen!
to co ja mam robić!? Na localhoscie nie chodzi mail, a na innego maila niemam co liczyć. w check_files jest wszystko ok (portal sam modyfikowalem). Błagam! Przemo, Crack pomocy!!!!
 
     
lukazone

Posty: 1
Wysłany: 26-11-2005, 12:57   

no ja teżmam taki problemik... wyskakuje mi taki błąd i nie chce wysyłać maili - niewiem jak skonfigurować SMTP - mam konto @gmail.com i nie mogę skonfigurować... 4um siedzi na 60free.ovh.org
dziękuje z góry za pomoc


Kod:

Bład wysylania email'a
Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum.



jak wiecie co to moze byc to pomózcie!!!

jak zmienie w smtp na TAK - to mi wyskakuje DEBUG coś error w smtp.php :(

[ Dodano: 26-11-2005, 18:50 ]


kermit napisał/a:
załączam ustawienia dla tlena:)))

mając konto na tlenie musicie w opcjach konta pocztowego ustawić czy chcecie korzystać z aliasu o2.pl, go.pl czy tlen.pl

to dosyć ważne, bo przy ustawianianiu konta pocztowego w forum nalezy podac email@wybrany alias:)



działa elegancko z tymi ustawieniami - DZIEKI POZDRO!!!!!!!!!!!

bladdebug.JPG
debug
Plik ściągnięto 131 raz(y) 20,92 KB

 
     
Kosimus


Pomógł: 1 raz
Posty: 60
Wysłany: 25-12-2005, 18:20   

Zauważyłem niepokojącą sprawę odnośnie maili wysyłanych z forum (powiadomienia itp.). Mianowicie Lycos chyba nie lubi się z Interią i maile wysyłane z forum na Lycosie nie chcą docierać do odbiorców mających pocztę z Interii :-/ . Dlatego nie należy się chyba specjalnie dziwić jak coś będzie z tym nie tak. :shock:
_________________
"Alt" nie jest twoim wrogiem! Używanie polskich znaków naprawdę nie boli!
 
     
bulion



Pomógł: 93 razy
Posty: 991
Wysłany: 25-12-2005, 21:04   

Lycos nie lubi sie ze wszystkim i z każdym...
/ot
_________________
Ex-mod
 
     
sancho

Posty: 2
Wysłany: 26-12-2005, 13:04   

Witam,

Mam problem z smtp.
Próbowałem wszystkich ustawień jakie tu są pokazane z o2 i z onet, wyłączałem nawet autoryzacje smtp na o2, ale ciągle mam bląd. Forum stoi na darmowym byethost.com, może to wina serwera?

JUŻ WIEM
to wina serwera - byethost.com blokuje połączenie z smtp.
Można to zmienić za opłatą 0,99$

Untitled-1.jpg
Plik ściągnięto 15788 raz(y) 33,39 KB

Ostatnio zmieniony przez sancho 28-12-2005, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
grabek_radek

Posty: 28
Wysłany: 27-12-2005, 23:36   

hmmm czyba cos u mnie nie tak z wysylaniem emaili - chodzi mi dokladnie o emil potwierdzajacy rejestracje, albo powaiadamiajacy o odpowiedzie np. przy rejestracji wyskakuje " Bład wysylania email'a
Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum. " co to moze byc prosze o odpowedz - ustawialem jak mowiliscie i nic



a jeszcze jedno gdy zmienie na TAK - Używaj Serwera SMTP to wyskakuje mi smieszny blad "Błąd Ogólny

Could not connect to smtp host : 0 : Unknown error: 0

DEBUG MODE

Line : 111
File : smtp.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://przemo.org/phpBB2/forum"


:-/


mam to na serverze goin.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę