phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak umiescic informacje z forum na stronie glownej
Autor Wiadomość
1UNAtic


Posty: 18
Wysłany: 09-03-2004, 22:48   

dobra ... na okolo jakos udalo mi sie obejsc

ale nie wiem gdzie mam wpakowac takie rzeczy jak

Kod:
// Number of Recent Topics (not Forum ID)
$CFG['number_recent_topics'] = '10';


Kod:
$CFG['exceptional_forums'] = '';
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Andree


Posty: 7
Wysłany: 17-04-2004, 10:43   

a czy daloby sie zrobic ,aby na stronie glownej pokazywal sie caly pierwszy post z danego tematu w wybranym/ch forum/ach ?
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 17-04-2004, 11:44   

a nie prosciej uzyc topics_anywhere_1110.zip ?

wrzucasz na serwer i odpalasz.

topics_anywhere_1110.zip
Topics Anywere
Pobierz Plik ściągnięto 805 raz(y) 23,67 KB

_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
azazello


Posty: 42
Wysłany: 21-04-2004, 14:24   

Widmo napisał/a:
a nie prosciej uzyc topics_anywhere_1110.zip ?

wrzucasz na serwer i odpalasz.

tak tylko nie ma polskich liter :(
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 21-04-2004, 20:58   

to zajzyj w pliki, i gdzies powinno byc kodowanie... u mnie są polskie liteki.
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
mopek


Pomógł: 2 razy
Posty: 290
Wysłany: 26-05-2004, 18:30   

Cytat:
u mnie są polskie liteki


to użyj opcji ograniczenia znaków dla wyświetlanych tematów :twisted:
_________________
[Forum Przyroda | Boxer Forum]
!!MoPeK!!
 
     
wizdaz


Posty: 62
Wysłany: 25-06-2004, 16:49   

witam

ja chcę sobie na stronie głównej dodać hack z www.phpbbhack.com o nazwie Who's Online on Any Page -> link http://www.phpbbhacks.com/download.php?id=201

Dodaj? sobie do strony, skrypt dział? i pokazuje jak ma pokazywa?, tylko wyskakuje błąd na ?rodku strony o treści:
Cytat:
Error!
the template Object does not exists, note that templates are case sensetive and you must write the name exactly as it is


i reszty strony nie wczytuje - co robić?

PS. my?l?, że tego posta w dobrym miejscu na tym forum napisałem :wink:
 
     
mick

Posty: 15
Wysłany: 26-07-2004, 17:09   

Cytat:
reszty strony nie wczytuje - co robić?


przenie? linie skryptu definiujące plik strony głównej jako element forum i inicjujące sesj? (pierwsze 6 linijek) na sam? gór? kodu strony ;)
(przed nagłówek http) . Miałem ten sam problem i tak sobie poradziłem.

Mam za to inny problem.
Zrobiłem tak, jak jest napisane w poście Przema. I żadnie sobie chodziło.

Przestało chodził po nadpisaniu plików tymi z poprawkę 2.0.10

Po nadpisaniu plików tymi z najnowsz? poprawkę przy inicjalizacji sesjii w głównym pliku strony (http://www.sielskiefale.pl/sielski.php) nie sa przenoszone zmienne przekazywane przez link. Pisałem post o tym na ogólnym, w temacie 'poprawka 2.0.10 (czy jakoś tak ;) )', ale bez żadnej odpowiedzi.
Strona praktycznie przestaje działał. Mysql_error() wyrzuca błąd składni, bo zmienne sa puste.
Na razie musiałem ten dodatek wyłączeń.... a szkoda :(

Czy ta nowa aktualizacja zawiera jak?s predefinicj? zmiennych przekazywanych między stronami? Jeśli tak, gdzie można ustawić, żeby moje były równiez akceptowane?
sorki, że piszę tu, ale to dotyczy bezpo?renio tego tematu.

Mam nadzieję, że dość jasno określiłem problem :)
pozdrówki
 
     
most23

Posty: 2
Wysłany: 15-08-2004, 09:25   Co? nie tak :/

Chciałbym umieścić moduży z informacjami o forum na stronie. Przekopiowałem kod do pliku php (proba.php), wpisałem
Kod:
$phpbb_root_path = './gameworks.freelinuxhost.com/';
// Tutaj podajemy katalog forum w tym przypadku mamy katalog np. "strona"
// w nim plik w ktorym wklejamy ten kod a forum mamy w katalogu "forum"
ponieważ gameworks.freelinuxhost.com to folder w którym znajdują się pliki forum. Do tego też katalogu wrzuciłem plik proba.php. Teraz kiedy w przeglądarce próbuj? otwo?y? ten plik wchodzęc http://gameworks.freelinuxhost.com/proba.php to wyskakuje mi taki komunikat:

Cytat:
Warning: main(./gameworks.freelinuxhost.com/extension.inc): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/gameworks.freelinuxhost.com/proba.php on line 26

Warning: main(): Failed opening './gameworks.freelinuxhost.com/extension.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/www/gameworks.freelinuxhost.com/proba.php on line 26

Warning: main(./gameworks.freelinuxhost.com/common.): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/gameworks.freelinuxhost.com/proba.php on line 27

Warning: main(): Failed opening './gameworks.freelinuxhost.com/common.' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/www/gameworks.freelinuxhost.com/proba.php on line 27

Fatal error: Call to undefined function: session_pagestart() in /home/www/gameworks.freelinuxhost.com/proba.php on line 29


Co zrobićem nie tak? Jak to poprawić?
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 15-08-2004, 11:33   

wygląda na to ,że musi ustawić chmoda pliku na 777.
ale nie dam z głowy.
 
     
most23

Posty: 2
Wysłany: 15-08-2004, 14:13   Co? nie tak...

Zmieniłem i wyskoczy? błąd:
Cytat:
Błąd serwera!
Serwer napotkać błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizowa? twojego ??dania.

Informacja o błądzie:
Premature end of script headers: proba.php

Jeśli my?lisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 500
gameworks.freelinuxhost.com
Sun Aug 15 08:12:11 2004
Apache/2.0.48 (Debian GNU/Linux) mod_perl/1.99_12 Perl/v5.8.3 mod_ssl/2.0.48 OpenSSL/0.9.7c mod_auth_pgsql/2.0.2b1
 
     
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 17-08-2004, 21:17   

Jeżeli plik "proba.php" jest w katalogu forum:
Cytat:
Warning: main(./gameworks.freelinuxhost.com/extension.inc): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/gameworks.freelinuxhost.com/proba.php on line 26

To $phpbb_root_path ustaw na ./
_________________
[ DumpLoader 1.0 ] [ Spider Friendly 1.3.12 Google Sitemaps 1.4 ]
[ Tanuki: recenzje anime | forum ]
 
     
Gaw

Posty: 17
Wysłany: 13-09-2004, 13:51   

Kod:
$recent_topics_menu = '';
if ( $portal_config['value_recent_topics'] > 0 )
{
$sql = "SELECT * FROM ". FORUMS_TABLE . " ORDER BY forum_id";
if (!$result = $db->sql_query($sql))
{
message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not query forums information', '', __LINE__, __FILE__, $sql);
}
$forum_data = array();
while( $row = $db->sql_fetchrow($result) )
{
$forum_data[] = $row;
}

$is_auth_ary = array();
$is_auth_ary = auth(AUTH_ALL, AUTH_LIST_ALL, $userdata, $forum_data);

$except_forum_id = ( $portal_config['except_forum'] == '' ) ? '\'start\'' : $portal_config['except_forum'];
for ($i = 0; $i < count($forum_data); $i++)
{
if ((!$is_auth_ary[$forum_data[$i]['forum_id']]['auth_read']) or (!$is_auth_ary[$forum_data[$i]['forum_id']]['auth_view']))
{
if ($except_forum_id == '\'start\'')
{
$except_forum_id = $forum_data[$i]['forum_id'];
}
else
{
$except_forum_id .= ',' . $forum_data[$i]['forum_id'];
}
}
}

$sql = "SELECT topic_id, topic_title
FROM " . TOPICS_TABLE . "
WHERE forum_id NOT IN (" . $except_forum_id . ")
AND topic_status <> 2
ORDER BY topic_time DESC
LIMIT " . $portal_config['value_recent_topics'] . "";
if (!$result = $db->sql_query($sql))
{
message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not query recent topics information', '', __LINE__, __FILE__, $sql);
}

$recent_topic_row = array();
if ( $portal_config['scroll_recent_topics'] )
{
$recent_topics_menu = '<table width="100%" cellpadding="2" cellspacing="1" border="0" class="forumline"><tr><td align="'.$portal_config['recent_topics_a'].'" class="catHead" height="25"><span class="genmed"><b>' .$lang['Recent_topics']. '</b></span></td></tr><tr><td class="row1"><span align="right"class="gensmall"><marquee id="recent_topics" behavior="scroll" direction="up" height="200" scrolldelay="100" scrollamount="2">';
while ($row = $db->sql_fetchrow($result))
{
$recent_topics_menu .= '&raquo; <a href="' . append_sid("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . '=' . $row['topic_id']) . '" " class="mainmenu" onMouseOver="document.all.recent_topics.stop()" onMouseOut="document.all.recent_topics.start()">' . $row['topic_title'] . '</a><br /><br />';
}
}
else
{
$recent_topics_menu = '<table width="100%" cellpadding="2" cellspacing="1" border="0" class="forumline"><tr><td align="'.$portal_config['recent_topics_a'].'" class="catHead" height="25"><span class="genmed"><b>' .$lang['Recent_topics']. '</b></span></td></tr>';
while ($row = $db->sql_fetchrow($result))
{
$recent_topic_row[] = $row;
$recent_topics_menu .= '<tr><td class="row1" align="' . $portal_config['recent_topics_a'] . '"><span class="gensmall">&raquo; <a href="' . append_sid("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . '=' . $row['topic_id']) . '" " class="mainmenu">' . $row['topic_title'] . '</a></span></td></tr>';
}
}
$recent_topics_menu .= '</marquee></span></td></tr></table><br />';
}


da sie zrobić żeby wyświetlało np. po 20 znaków z nazwy każdego topiku?
 
     
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 13-09-2004, 19:12   

Zmieć
Kod:

$recent_topics_menu .= '&#187; <a href="' . append_sid("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . '=' . $row['topic_id']) . '" " class="mainmenu" onMouseOver="document.all.recent_topics.stop()" onMouseOut="document.all.recent_topics.start()">' . $row['topic_title'] . '</a><br /><br />';

na
Kod:

$recent_topics_menu .= '&#187; <a href="' . append_sid("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . '=' . $row['topic_id']) . '" " class="mainmenu" onMouseOver="document.all.recent_topics.stop()" onMouseOut="document.all.recent_topics.start()">' . substr($row['topic_title'], 0, 30) . '</a><br /><br />';
_________________
[ DumpLoader 1.0 ] [ Spider Friendly 1.3.12 Google Sitemaps 1.4 ]
[ Tanuki: recenzje anime | forum ]
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Gaw

Posty: 17
Wysłany: 13-09-2004, 20:11   

oooo w?a?nie o to chodziło, thx za pomoc

[ Dodano: 24-11-2004, 16:28 ]
ma ktoś może kod php na wyświetlenie ostatniej z wybranego forum ankiety? (tak jak w portalu tyle że w php by mi sie przydało)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę