phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Problem] Style! problem z instalacją
Autor Wiadomość
dins

Posty: 18
Wysłany: 03-11-2007, 19:48   [Problem] Style! problem z instalacją

Mam problem...

Dziś zainstalowałem forum wersję najnowszą od przema... Chce zmienić styl biorę pierwszy lepszy, subREd z oficjalnych stylów...

rozpakowuje potem wyciągam żeby był tylko 1 folder z plikami ( nie 2 )... i wrzucam na ftp do katalogu templates (czy jakoś tak) w każdym bądz razie znajduję się tam styl domyślny subSilver...

potem zamykam ftp.

Wchodze w panel administracyjny...

Style/ Dodaj

wykrywa mi normalnie subREd. Prszyciskam instaluj i wyskakuje mi coś takiego

Błąd Ogólny
Could not insert theme data!

co jest nie tak??

Wyskakuje mi tak z każdym stylem już próbowałem 6 różnych jeden się wczytał ale było wszostko czarne. jak zmieniłem...

proszę pomocy

adres forum jak komuś pomoże http://www.qwerty.c0.pl/forum/index.php

Styl jest subSilver nie sugerować się że wygląda jak subred poprostu z images pozastąpiałem pliki z subred..

Proszę o pomoc przepraszam jak taki temat już był...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Bobaros


Pomógł: 1 raz
Posty: 11
Wysłany: 03-11-2007, 19:56   

a z jakiej strony ściągałeś te style?

[quote]Powered by phpBB 2.0.0 © 2001 phpBB Group
Cytat:

To nie jest przema. Jak byś miał przema to by Ci pisało tak: Powered by phpBB modified by Przemo.
 
     
dins

Posty: 18
Wysłany: 03-11-2007, 20:11   

style pobierałem stąd http://www.przemo.org/phpBB2/ z działu download i stąd cały ten skrypt.

Nie wiem może coś pokopałem jak instalowałem forum.. bo robiłem to metodą chybił trafił a nóż się uda..
 
     
Bobaros


Pomógł: 1 raz
Posty: 11
Wysłany: 03-11-2007, 20:14   

dins napisał/a:
style pobierałem stąd http://www.przemo.org/phpBB2/ z działu download i stąd cały ten skrypt.


To sciągnij z tej strony -> www.przemo.org <- wersję przema phpBB modified v 1.12.5 by Przemo (najnowsza wersja). Usuń z servera wszystkie pliki co wgrałeś i wgraj ten co ściągniesz.
_________________
Zapraszam na moje forum www.visiondream.boo.pl
 
     
dins

Posty: 18
Wysłany: 03-11-2007, 20:18   

ale jak wchodze na przemo.org to wyświetlają sie 3 podstrony phpBB@ Zone zdjęcia i Omnie coś tam coś tam ajak w chodze w phpBB2 to są te same pliki które ja ściągałem,... ;( czyli chyba mam dobra wersję/...
 
     
Bobaros


Pomógł: 1 raz
Posty: 11
Wysłany: 03-11-2007, 20:25   

dins napisał/a:
ale jak wchodze na przemo.org to wyświetlają sie 3 podstrony phpBB@ Zone zdjęcia i Omnie coś tam coś tam ajak w chodze w phpBB2 to są te same pliki które ja ściągałem,... ;( czyli chyba mam dobra wersję/...


wchodzisz w http://www.przemo.org/phpBB2/ kilikasz ten pierwszy link - phpBB modified v 1.12.5 by Przemo (najnowsza wersja) i ściągasz. Wchodzisz do ftp usuwasz wszytskie pliki z twojej strony i instalujesz tą wersję co ściągłeś. Później jak masz jakiś styl to wgrywasz go do katalogu templates. Wchodzisz na twoją stronę do PA i naciskasz style->Instaluj Style wybierasz styl jaki chcesz zainstalowac i dajesz ok. Potem jak chcesz ustawic ten styl to naciskasz ->Domyślny styl i ustawiasz.
_________________
Zapraszam na moje forum www.visiondream.boo.pl
 
     
dins

Posty: 18
Wysłany: 03-11-2007, 20:30   

chyba juz wiem co jets nie tak.. jak instalowalem forum to tam pisalo jaki php rodzaj czy cos takiego..

ja wzialem ten najmniejszy czyli php v3 albo cos w tym stylu... tzn taki mialem domyslnie i nie zmienialem go...

czy to moze o to chodzic??
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 03-11-2007, 21:03   

nie

[ Dodano: 03-11-2007, 21:07 ]
Styl masz od phpbb2, nie od przema. jesli w ogole ty masz przema, bo jakos tego nie widze. Wiec zdecyduj sie co i gdzie zainstalowales
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
dins

Posty: 18
Wysłany: 03-11-2007, 21:48   

jutro zainstaluje od nowa.. sciagnalem plik ze strony glownej zip 1,97 mb

phpBB_modified_by_Przemo.zip


jakby ciagle sie nie dalo stylow zmieniac to napisze o.O

nie wiem ale napewno skrypt przema instalowalem phpBB2 nawet nie sciagalem...
 
     
Goroman


Pomógł: 74 razy
Posty: 684
Wysłany: 03-11-2007, 22:14   

dins, jak ściągniesz przema z tej strony http://www.przemo.org/phpBB2/index.php?id=0
i styl do przema to będzie dobrze

Nie dziw się ze ci nie działa styl od przema pod zwykłym phpBB
_________________
Instalacja for | Przenoszenie for
Aktualizacje for | Konwersja z innych systemów for (IPB, VB)
Łączenie for | Instalacja modyfikacji do phpBB
 
     
dins

Posty: 18
Wysłany: 03-11-2007, 22:29   

a jak wpakowuje skrypt przema na forum za pomoca internet eksplorera tzn w moj komputer wpisuje normalnie:

ftp://admin@qwerty.c0.pl@ftp.cba.pl

to moze mi zmienic litery z duzych na male ?? bo juz sie pogubilem na pulpicie mam ciagle pliki ktore wgrywalem na ftp i to sa te same co przed chwila scignalem z twojego linku...

Cos trzeba ustawic aby dodatki od przema mi sie wgraly do php2BB czy od razu automatycznie sie wgrywaja z instalacja forum??
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 03-11-2007, 22:32   

dins
plikow nie wrzucamy przegladarka, tylko softem do ftp. totalcomander na przyklad
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie w
F.A.Q.

instalacja forum
poczytaj najpierw


jakie dodatki do phpbb2?
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
dins

Posty: 18
Wysłany: 03-11-2007, 22:52   

totall commanderem nie umiem jakos ... ale file zilla sie nauczylem. Moze byc??

dodatki mi chodzi o te modyfikacje phpbb2 przema czy one sie same instaluja wraz z forum czy musze jakies specjalne pliki dogrywac??
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 03-11-2007, 23:35   

nie rozumeim, co to sa modyfikacje phpbb2 przema.... Jelsi chcesz meic przemo, to musisz zainstalowac calosc, albop zrobic update z phpbb2. tak, wgrac wszystkie pliki, ale zgodnie z instrukcja - albo instalacji, albo updatu

instrukcja update'u - http://www.przemo.org/php...=install#up_org

instalacji pelnej, od podstaw - http://www.przemo.org/php...install#install
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
dins

Posty: 18
Wysłany: 04-11-2007, 02:10   

ahh juz rozumiem.. wszytko rozpoczne od nowa proces instalacji chyba tak bedzie najlepiej.

ja myslalem ze niema instalacji przem od podstaw trzeba phpbb2 a potem ten update i widocznie ten update mi nie wyszedl i ciagle mialem phpbb2

No nic teraz wrzucam od nowa skrypt przema ze strony glownej... dam znac czy beda mi dzialaly szblony dzieki wielkie za pomoc oczywiscie ++ dla ciebie :mrgreen:

EDIT::: zainstalowałem forum teraz to juz na pewno phpbb2 by przemo ale cos chyba jest nie tak... nie moge wejsc w panel administracyjny ani się zalogować co tym razem poknociłem>?? wydaje mi się ż eto nie server bo we wszytkie opcje szukaj uzytkownicy faq grupy wchodzi szybko i bezproblemowo...

dodam ze config.php skopiowałem na ftp.

ale panel administracyjny i wogole logowanie nie działa o.O



EDIT 2 :::::::::::::

Załozyłem hosing na host.sk zainstalowałem forum styl subBlack wszystko świetnie działa :D

Dzięki za pomoc temat do usunięcia :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę