phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: arcy
23-01-2009, 11:30
[Problem] Gadu-Gadu na forum - POPRAWKA DO WERSJI 1.12.6p2
Autor Wiadomość
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 03-04-2009, 17:49   

Cytat:
A więc sprawdziłem wszystko jeszcze raz dokładnie. Status "niewidoczny", "niedostępny" i "zaraz wracam" działa. Trzeba tylko odświeżyć stronę (wiem, baran jestem).

Na niewidoku jest status niedostepny...

Odznacz opcję status tylko dla znajomych. Używasz FF wiec prawym na status i kopiuj adrs obrazka i wejdź na ten adres i sprawdzaj...
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Zico

Posty: 24
Wysłany: 03-04-2009, 20:38   

Nie mam zaznaczonego statusu tylko dla znajomych.
No przecież sprawdzałem i mówię, że nie ma ikonki statusu "dostępny". Ikonki innych statusów są. Pytanie brzmi, czy ikonka nie ładuje się dlatego, że jej fizycznie nie ma na serwerze (lub przesyłanie jest uszkodzone), czy dlatego, że serwer nie wykrywa mojego statusu?
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 03-04-2009, 22:56   

Zico, naucz się czytać...:

Cytat:
Używasz FF wiec prawym na status i kopiuj adrs obrazka i wejdź na ten adres i sprawdzaj...


Kod:
http://status.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=2648914&styl=1


i sprawdzaj czy widać dostepnego.... coi z tego wynika ? wina GG nie skryptu forum phpbb
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
goog

Posty: 7
Wysłany: 04-04-2009, 11:13   

Wielkie dzięki miszko, działa!
_________________
Mylić się jest rzeczą ludzką...
 
     
Zico

Posty: 24
Wysłany: 04-04-2009, 17:57   

tosiek napisał/a:
Zico, naucz się czytać...:

Cytat:
Używasz FF wiec prawym na status i kopiuj adrs obrazka i wejdź na ten adres i sprawdzaj...


Kod:
http://status.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=2648914&styl=1


i sprawdzaj czy widać dostepnego.... coi z tego wynika ? wina GG nie skryptu forum phpbb

No przecież tak właśnie robię. Po wklejeniu tego adresu przeglądarka mieli, a obrazka nie ma. Dlatego pytam czy to wina serwera GG, czy czegoś w skrypcie? A przede wszystkim czy da się to naprawić?
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 04-04-2009, 18:05   

Zico, czytaj jeszcze z dziesięć (10) razy to samo:
tosiek napisał/a:
wina GG nie skryptu forum phpbb
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
Zico

Posty: 24
Wysłany: 04-04-2009, 18:26   

Aha. Czyli mam rozumieć, że serwer GG obsługuje statusy "niedostępny/niewidoczny" i "zaraz wracam", a nie obsługuje statusu "dostępny"? Wiesz może dlaczego?
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 04-04-2009, 18:30   

Zico, odczuwam falę elektromagnetyczną załamaną tuż obok mojej 3 świadomości, fotony oświecają mą duszę a mózg odczuwa falę piekielnej duszności.

Przykro mi ale nie jestem medium ani bogiem ;(

Zapraszam na:
http://info.gadu-gadu.pl/pomoc
oraz:
http://info.gadu-gadu.pl/faq
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
Zico

Posty: 24
Wysłany: 04-04-2009, 18:49   

A ja odczuwam, że lubisz dużo i bezproduktywnie gadać zamiast pomóc. Skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia w temacie, to po co w ogóle zabierasz głos? Żeby sobie pospamować? Zgłaszam konkretny błąd w poprawce, a w odpowiedzi słyszę inwektywy pod swoim adresem i jakieś brednie o winie GG, które rzekomo wyświetla inne statusy, a nie wyświetla statusu "dostępny". To oczywiste, że poprawka wymaga jeszcze dopracowania, ale jak wszyscy będą mędrkować i zbywać pytających snobistycznymi dowcipasami, to guzik z niej będzie.
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 04-04-2009, 20:54   

Statusy działają poprawnie.

Przeglądarki korzystają z pamięci podręcznej, całkiem możliwe, że ładuje Wam obrazek z pamięci, a nie taki jak serwer GG podaje.

Przejdzcie jako dostępny, wyczyście całą historię + pliki pamięci podręcznej i odświeżcie stronę.
 
     
Zico

Posty: 24
Wysłany: 04-04-2009, 21:35   

miszko napisał/a:
Statusy działają poprawnie.

Przeglądarki korzystają z pamięci podręcznej, całkiem możliwe, że ładuje Wam obrazek z pamięci, a nie taki jak serwer GG podaje.

Przejdzcie jako dostępny, wyczyście całą historię + pliki pamięci podręcznej i odświeżcie stronę.

Sorry. To nic nie daje. Nawet zmiana przeglądarki nie pomaga. Poza tym, nie chodzi o to, że ładuje obrazek z pamięci, tylko, że nie ładuje żadnego obrazka. Jak na moim poprzednim screenie.
U ciebie działa? Możesz dać screena?
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 04-04-2009, 21:46   

Specjalnie w tym czasie włączyłem w GG widoczny i wszystko załadowało ok.

gg.JPG
Plik ściągnięto 83 raz(y) 50,44 KB

 
     
Zico

Posty: 24
Wysłany: 04-04-2009, 22:24   

A u mnie to samo wygląda w ten sposób:



Pojęcia nie mam, co może być nie tak. Jakieś pomysły?
 
     
men203

Posty: 10
Wysłany: 19-05-2009, 15:42   

Witam
Mam problem z bramką GG. Użyłem TEJ modyfikacji. Problem polega na tym, że bramka podaje że niby "Wiadomość została dostarczona do adresata", lecz tak naprawde nic nie dochodzi. Nie ma także informacji o jakimkolwiek błędzie. Zaznaczę jeszcze, że kontakt do którego wysyłam wiadomość jest widoczny (status zaraz wracam) i nie ma włączonej opcji nie wyświetlania wiadomości od osób spoza listy kontaktów. Co może być tego przyczyną?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 27-05-2009, 12:25   

Przeczytaj moje posty powyżej. W tej poprawce jest błąd. Trzeba dodać pewien kod, aby poprawnie wysyłało.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę