phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: arcy
23-01-2009, 11:30
[Problem] Gadu-Gadu na forum - POPRAWKA DO WERSJI 1.12.6p2
Autor Wiadomość
Zico

Posty: 24
Wysłany: 11-07-2009, 14:56   

Wrzucam tu poprawioną wersję bramki gg. U mnie wszystkie funkcje działają bez zarzutu. Wystarczy rozpakować i skopiować do głównego katalogu forum. Miłego użytkowania. :)

bramka gg (poprawiona wersja z 11-07-09).zip
Pobierz Plik ściągnięto 695 raz(y) 5,49 KB

 
     
Gadatliwa Kasia 

   
virus191


Posty: 129
Wysłany: 11-07-2009, 22:12   

Nareszcie działa. Dzięki Ci dobry człowieku.
 
     
Jesus

Pomógł: 2 razy
Posty: 69
Wysłany: 14-08-2009, 16:37   

Witam

Wprowadzilem ta poprawke i wszystko dziala bardzo ladnie, mam tylko jedno zastrzezenie
otoz, powiadomienia na GG o postach w sledzonych tematach wysylaja sie jednie gdy numer GG w profilu jest ustawiony jako widoczny dla innych uzytkownikow.
Da sie cos z tym zrobic?
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 14-08-2009, 16:46   

Jesus, czyli że chcesz wysłać wiadomość do tych którzy maja włączona opcje Nie przyjmuj od nieznajomych ? awykonalne, chyba że znajdziesz błąd w GG ;) muszą albo przyjmować wiad. od nieznajomych albo dodać numer GG forum do listy.
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
Jesus

Pomógł: 2 razy
Posty: 69
Wysłany: 14-08-2009, 16:49   

Nie, nie, nie
Chodzi mi o to, ze wysylaja sie tylko jesli w profilu na forum numer jest ustawiony jako widoczny dla innych userow forum

[ Dodano: 14-08-2009, 20:53 ]
Pomylka. Cos po prostu sie 'zatkalo' ;) Dziala jak trzeba.
 
     
adamszmu

Posty: 15
Wysłany: 20-08-2009, 20:44   

bramka dziala niestety powiadomienia nie dzialaja
nie wyskauje zaden blad ale wiadomosc i nie ma:(
 
     
yubasek

Posty: 1
Wysłany: 21-08-2009, 19:27   

U mnie bramka i powiadomienia działają. Problem jest taki, że wiadomości dostaje tylko wtedy gdy dodam konto gg forum do swojej listy znajomych. Nie mam zablokowanego otrzymywania wiadomości od nieznajomych numerów, bo często zdarza się, że jakieś dzieci do mnie piszą. Próbowałem też wysłać znajomemu wiadomość i również powiedział, że nic nie dostał. Oczywiście wgrałem tą łatkę kilka postów wyżej. Można coś poradzić na ten problem?
 
     
adamszmu

Posty: 15
Wysłany: 21-08-2009, 23:40   

dostałem jedno powiadomienie a powinienem dostać 1000.
mam dodane gg do kontaktów bramka działa ok
 
     
Veras

Posty: 9
Wysłany: 30-09-2009, 23:12   

Mi cos ta poprawka nie dziala :/ mam taki blad jak chce wyslac do kogos PROBLEM Z POLACZENIEM: 111 - Connection refused
 
     
ARMOR_CAGE


Posty: 56
Wysłany: 08-11-2009, 21:24   

Zico, ty to jakiś niekumaty chyba... ogólnie sprawa jasna, gg ma swoje wady u mnie też z 1 użytkownik ma pustą ikonkę GG i to nie wina forum bo jak skoro z np. 600 osób tylko 1 ma coś ze słoneczkiem nie tak.

Tak poza tym nie podoba mi się tylko jedno, że wszystkie kawałki kodu są porozwalane po całym temacie zamiast 1 porządnie zebrać. ;]
 
     
krystian1332


Pomógł: 1 raz
Posty: 72
Wysłany: 29-11-2009, 15:36   

Wszystko ładnie pieknie ale ja troche tego nie kapuje mógł by mi ktoś dać te 2 pliki gotowe ?? juz zmodyfikowane :)

[ Dodano: 29-11-2009, 16:21 ]
Oka wszystko ładnie pieknie ale jedno ale jak wysyłam do kogoś wiadomość to czemu mnie zawsze wylogowuje z GG :| mozecie mi to wytumaczyć albo jak to naprawić bo to troche wkurza
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 29-11-2009, 17:24   

krystian1332, bo podałeś swoje własne konto GG ?.........
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
Luk_gizmo

Posty: 1
Wysłany: 14-12-2009, 20:23   

Witam

ja mam ciut inny problem, jakis czas temu przez nieuzywanie przepadl mi stary numer gg na ktorym dzialalo forum do powaidomien i wysylania wiadomosci, obecnie zarejestrowalem nowy (po zrobieniu poprawek opisanych w tym watku) i pomimo komunikatu o poprawym wyslaniu wiadomosci nie dochodza do odbiorcow (sprawdzone na grupie 10 uzytkownikow) ale ku mojemu zdziwieniu po wpisaniu mojego prywatnego numeru ( starszego jak ten nowy bo "tylko" 6 cyfrowego) wszystko dziala ok (sprawdzone na tej samej grupie uzytkownikow) I tu moje pytanie, czy bramka ma jakis problem z obslugiwaniem numerow powyzej jakiejs wielkosci ? (nowy numer to 8 cyfr wiec o dwie wiecej jak ten naktorym dziala preawidlowo). Lub , czy jes jakis problem z uzywaniem nowych numerow (zaraz po rejestracji) na potrzeby bramki ?

Pozdrawiam

[ Added: 14-01-2010, 14:41 ]
Bump
 
     
lukrym

Posty: 31
Wysłany: 17-01-2010, 13:04   

Ja też podmieniłem te pliki ostatnie od Zico, zarejstrowałem nowy numer, wpisałem w ustawieniach w PA i nic nie działa. Statusy są ok widoczne, ale jak chce wysłać to jest napisane, że Wiadomość została dostarczona do adresata, ale nic nie dochodzi.
Powiadomienia też nie działają.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 19-01-2010, 20:34   

lukrym, powiadomienia są wysyłane do numerów większych od 17 000 000 ? albo z numeru większego niż 17 000 000 (ustawiony w panelu)?
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę