phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Okno Dla Niezalogowanych v1.2
Autor Wiadomość
devil100

Posty: 23
Wysłany: 02-05-2009, 10:25   

Ok już daje

ale nie w załączniku bo nie moge

http://www.sendspace.pl/file/sS5HMZHS/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Renger

Pomógł: 41 razy
Posty: 165
Wysłany: 02-05-2009, 20:08   

Pliki masz poprawione i zaktualizowane do wersji 1.2, z tym że musisz jeszcze wykonać:

Kod:

#PA -> SQL -> MySQL

INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_cpw', '0');

### otwórz ###
# language/lang_polish/lang_admin_board.php
#

# znajdź:

//Okno dla niezalogowanych

# dodaj przed:

$lang['odn_cpw'] = 'Czas po jakim okno zostanie ponowie wy¶wietlone po jego zamknięciu. Warto¶ć w minutach, "0" - ci±głe wy¶wietlanie.';


Dodatkowo zamieszczam drobną aktualizację.

Aktualizacja:
1.1 -> 1.2
• Drobne poprawki w wyświetlaniu manualnego zamykania okna
• Poprawiono wyświetlanie okna dla przeglądarki IE, problemy mogły występować na IE8
• Dodano obsługę ciastek, tzn można teraz ustalić czas po jakim okno może zostać ponownie wyświetlone po jego zamknięciu.

Do pobrania w pierwszym poście
 
     
Suu

Posty: 1
Wysłany: 04-05-2009, 14:49   

Elo
Wszytko pięknie ok, mam panel w PA->konfugiracje.... ustawiam włączam go i nic.... nie zapisują się zmiany nadal jest wyłaczony tego co skonfigurowałem/napisałem też nie ma..Na stronie też nie pokazuje się komunikat...
moje forum: www.cstrike24.pl

proszę o pomoc thx :)
 
     
Qontrol

Posty: 103
Wysłany: 04-05-2009, 19:20   

W czym problem :( ?
Daje zapytanie do SQL i:

Kod:
Nie mogę wykonać: INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_wlacz', '0')
 
     
Renger

Pomógł: 41 razy
Posty: 165
Wysłany: 05-05-2009, 11:54   

Qontrol napisał/a:
W czym problem :( ?
Daje zapytanie do SQL i:

Kod:
Nie mogę wykonać: INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_wlacz', '0')

Możesz podać cała treść błędu jaki ci wyskakuje po dodaniu zapytania ?
Suu napisał/a:
Elo
Wszytko pięknie ok, mam panel w PA->konfugiracje.... ustawiam włączam go i nic.... nie zapisują się zmiany nadal jest wyłaczony tego co skonfigurowałem/napisałem też nie ma..Na stronie też nie pokazuje się komunikat...
moje forum: www.cstrike24.pl

proszę o pomoc thx :)

Prawdopodobną przyczyną problemu może byc brak ustawionych chmodow na katalog cache, jednak jak już będziesz ustawiał to od razu ustaw na wszystkie które są wymienione w check_files:
http://forum.cstrike24.pl/check_files.php

Jeżeli problem pomimo ustawienia chmodw dalej będzie się powtarzał napisz do mnie na gg.
 
     
Qontrol

Posty: 103
Wysłany: 05-05-2009, 15:39   c

Renger napisał/a:
Qontrol napisał/a:
W czym problem :( ?
Daje zapytanie do SQL i:

Kod:
Nie mogę wykonać: INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_wlacz', '0')

Możesz podać cała treść błędu jaki ci wyskakuje po dodaniu zapytania ?


To cała tresc błędu :(
 
     
Renger

Pomógł: 41 razy
Posty: 165
Wysłany: 06-05-2009, 10:08   

odezwij sie do mnie na gg
 
     
wojtek2310

Pomógł: 1 raz
Posty: 100
Wysłany: 08-06-2009, 06:51   

Mam tak samo jak kolega Qontrol :? :?
Pomocy :oops:
 
     
mafialuka

Posty: 206
Wysłany: 23-06-2009, 02:08   

no ja tez mam to samo próbowalem przez wr.php zapytanie tam i

Cytat:
Wystąpił błąd...

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '; INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_czas', '30'' at line 1


[ Dodano: 23-06-2009, 03:11 ]
forum arenacs.pl
 
     
Grzelak

Posty: 160
Wysłany: 23-06-2009, 16:48   

Błąd Ogólny
Nie mogę wykonać: INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_wlacz', '0')
 
     
mafialuka

Posty: 206
Wysłany: 25-06-2009, 16:38   

ktoś powie ocb?
 
     
Renger

Pomógł: 41 razy
Posty: 165
Wysłany: 25-06-2009, 17:35   

Tak na szybko stworzyłem instalator zapytań SQL. Może pomoże on w tym przypadku wysłać zapytania do bazy danych.

Ze względu na obecny brak czasu nie jest on zbytnio dopracowany jednak potrafi dodać i sprawdzić czy podanie zapytania istnieją już w bazie.

Instalator zamieszczam w załączniku.

Archiwum należy rozpakować i wrzucić na serwer ftp plik odn_install.php do głównego katalogu forum. Później należy odpalić skrypt z poziomu przeglądarki, przykład:
Kod:
 http://www.adserforum/odn_install.php


Instalator po odpaleniu pliku od razu uruchamia skrypt i dodaje rekordy jeżeli tylko nie znajdują się one w bazie danych. Jeżeli pojawi się informacją o dodaniu zapytań można odświeżyć stronę i sprawdzić czy podane rekordy istnieją w bazie danych.

Skrypt ze względu na brak czasu nie jest zbytnio zabezpieczony, nie sprawdza czy osoba wywołująca jest administratorem dlatego po wykonaniu operacji należy usunąć plik ze serwera ftp!


W miarę wolnego czasu instalator zostanie dopracowany idodany do archiwum z modyfikacją.
 
     
mafialuka

Posty: 206
Wysłany: 27-06-2009, 01:42   

Cytat:
Sprawdzanie czy wpis isnieje już w bazie:
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_wlacz' - Rekord istnieje
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_czas' - Rekord istnieje
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_tresc' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_pozycja' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_pozycja_x' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_pozycja_y' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_szerokosc_okna' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_pozycja_znak' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_opacity' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_opmzam' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_zam' - Rekordu nie ma w bazie
SELECT config_name FROM phpbb_config WHERE config_name='odn_cpw' - Rekordu nie ma w bazie


Dodawanie zapytań:
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_wlacz', '0'); - nie udało się dodać zapytania
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_czas', '30'); - nie udało się dodać zapytania
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_tresc', 'Aby w pełni korzystać z forum musisz być zalogowany!'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_pozycja', '4'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_pozycja_x', '0'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_pozycja_y', '0'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_szerokosc_okna', '500'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_pozycja_znak', '0'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_opacity', '8'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_opmzam', '5'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_zam', '1'); - zapytanie dodane
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('odn_cpw', '0'); - zapytanie dodane


nie dodało dwóch :( (

[ Dodano: 27-06-2009, 02:45 ]
mam tylko część okna ;/
 
     
Renger

Pomógł: 41 razy
Posty: 165
Wysłany: 27-06-2009, 08:39   

mafialuka napisał/a:
mam tylko część okna ;/


Z tego co widzę zapytania zostały dodane poprawnie i to nie od tego okno jest źle wyświetlane. Prawdopodobnie w którymś pliku coś jest nie dodane. Zamieść pliki do załącznika ewentualnie sprawdź czy wszystkoe jest dodane z instrukcji do tych plików:
Kod:
language/lang_polish/lang_main.php
templates/subSilver/index_body.tpl
index.php


[ Dodano: 27-06-2009, 09:39 ]
2 zapytania nie zostały dodane dlatego że istniały one już w bazie.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mafialuka

Posty: 206
Wysłany: 27-06-2009, 18:02   

Tak są chodzi o te forum www.arenacs.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę