phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
29-04-2007, 12:29
usuniete
Autor Wiadomość
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 30-01-2005, 14:20   

wgraj tylko do folderu /forum/
przykład: www.thecamels.org/forum/kartki/

a plik kartki.php ma był w folderze /forum/kartki.php

jeśli nadal jest błąd to spróbuj zmienić ?cie?k? w pliku index.php w folderze "kartki"
Kod:
$phpbb_root_path = './../';
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
hecz


Posty: 73
Wysłany: 31-01-2005, 17:19   

świetny MOD. Mam kilka sugesti:
1. Dobrze było by aby w PA była możliwość zarządzania kartkami, teraz jak już jestem zalogowany jako admin muszę jeszcze raz się logować do administracji kartek.
2. Wyskakujące inforamacje typu "Zostałe? zalogowany" i "Zostałe? wylogowany" są zb?dne i denerwujące
3. Po wysłaniu kartki strona nie jest przesówana na gór? tylko pozostaje na ?rodku i trzeba samemu je przesunac aby odczytac "Twoja ekarteczka zostanie wysłana..."
4. Jak chcecie aby tylko zalogowani użytkownicy mogli przegląda? i wysyła? kartki dodajcie w pliku kartki.php po kodzie:
Kod:
//
// Start session management
//
$userdata = session_pagestart($user_ip, PAGE_INDEX);
init_userprefs($userdata);

kod
Kod:
if ( $board_config['login_require'] && !$userdata['session_logged_in'] || ( $board_config['crestrict'] && !$userdata['session_logged_in'] ) )
{
    $message = $lang['login_require'] . '<br /><br />' . sprintf($lang['login_require_register'], '<a href="' . append_sid("profile.$phpEx?mode=register") . '">', '</a>');
    message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
}
_________________
www.chorkowka.net
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 01-02-2005, 10:49   

hecz napisał/a:
2. Wyskakujące inforamacje typu "Zostałe? zalogowany" i "Zostałe? wylogowany" są zb?dne i denerwujące
heh, a żeby? wiedział że wejdziesz do panelu... dla mnie nic nie jest zdenerwujące.
hecz napisał/a:
3. Po wysłaniu kartki strona nie jest przesówana na gór? tylko pozostaje na ?rodku i trzeba samemu je przesunac aby odczytac "Twoja ekarteczka zostanie wysłana..."
ponieważ zwiększyłem iframe ,żeby nie było suwaków (takich brzydkich). A tak przesunąć na gór? to nie wiem jaki kod trzeba ,chyba ten # w lince :roll:
hecz napisał/a:
4. Jak chcecie aby tylko zalogowani użytkownicy mogli przegląda? i wysyła? kartki dodajcie w pliku kartki.php po kodzie:
to tylko wybór zależy od kogo? kto chcę wymaga? zalogowanie, a kto nie chcę. Ale uważam ,że większo?? nie chcę.

Dla mnie nie potrzebna. :roll:
 
     
thunder


Pomógł: 3 razy
Posty: 105
Wysłany: 10-02-2005, 15:35   

[code]Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /home/users/web/polaniec/www/forum/kartki/install.php on line 158
Błąd. Nie mogę połączyć z bazą danych.code]

Takie cos mi wyskakuje : (.
Ostatnio zmieniony przez thunder 10-02-2005, 15:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 10-02-2005, 15:37   

- dodaj zapytania SQL
- ustaw chmody 777

- dokładnie: przeczytaj w instrukcji !
 
     
thunder


Pomógł: 3 razy
Posty: 105
Wysłany: 10-02-2005, 15:44   

ok wyeliminowalem tamte bledy zapomnialem dodac chmodow ale dalej pojawia mi sie to

Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /home/users/web/polaniec/www/forum/kartki/install.php on line 158
Błąd. Nie mogę połączyć z bazą danych.

They jak możesz pomoc to bylbym wdzieczny.
 
     
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 10-02-2005, 16:00   

musisz stworzyć nową bazą danych w cpanelu dla eCards np. login i hasło db oraz nazwa db.

Kod:
$db_host = "localhost";
$db_user = "prefix_eCards";
$db_pass = "twoje haslo";
$db_name = "prefix_eCards";
 
     
Agnessj


Posty: 114
Wysłany: 25-02-2005, 22:08   

Ech szkoda ze trzeba miecdwie bazy :( ja mam niestety jedna
Ale może znacie jakas darmowa na ktorej moznaby te ekartki umiesci ?
_________________
" Kobieta jest zaproszeniem do szczęscia "
Pozdrawiam Agness ;-)
 
     
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 25-02-2005, 22:35   

Agnessj, dlaczego dwie bazy? :roll: Przeciez mozna to wszystko w jednej zainstalowac.
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
Agnessj


Posty: 114
Wysłany: 25-02-2005, 22:36   

:roll: nie wiedzialam :oops:
Mam nadzieje ze forum sobie nie skasuje niechcacy
To biore sie do roboty
_________________
" Kobieta jest zaproszeniem do szczęscia "
Pozdrawiam Agness ;-)
 
     
thunder


Pomógł: 3 razy
Posty: 105
Wysłany: 25-02-2005, 22:52   

nasedo, a to może napisaćby? jak to zrobić? By?bym wdzieczny!
 
     
Agnessj


Posty: 114
Wysłany: 25-02-2005, 22:55   

Cytat:
Konfiguracja bazy danych:
Host:
Nazwa bazy:
Użytkownik bazy:
Hasło bazy:
Prefix tabel:
Konfiguracja skryptu:
Adres URL serwisu:
(bez HTTP://)
Katalog skryptu:
Login admina:
Hasło admina:
Powtórz hasło:
Email admina


Czyli nazwe bazy ( i wszystko inne) wpisuje ta na ktorej mam forum?
_________________
" Kobieta jest zaproszeniem do szczęscia "
Pozdrawiam Agness ;-)
 
     
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 25-02-2005, 22:59   

Agnessj napisał/a:
Czyli nazwe bazy ( i wszystko inne) wpisuje ta na ktorej mam forum?

Tak.
thunder, Poprostu wpisz inny prefix tabel niz dla forum i juz ;)
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
Agnessj


Posty: 114
Wysłany: 25-02-2005, 23:10   

Cytat:
Warning: main(): Unable to access ./extension.inc in /usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/files/www/e-caffe/kartki/kartki.php on line 14

Warning: main(./extension.inc): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/files/www/e-caffe/kartki/kartki.php on line 14

Warning: main(): Failed opening './extension.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/include/') in /usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/files/www/e-caffe/kartki/kartki.php on line 14

Warning: main(): Unable to access ./common. in /usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/files/www/e-caffe/kartki/kartki.php on line 15

Warning: main(./common.): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/files/www/e-caffe/kartki/kartki.php on line 15

Warning: main(): Failed opening './common.' for inclusion (include_path='.:/usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/include/') in /usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/files/www/e-caffe/kartki/kartki.php on line 15

Fatal error: Call to undefined function: session_pagestart() in /usr/local/volumes/vol1/users/klienci/v252/files/www/e-caffe/kartki/kartki.php on line 20


zainstalowalam i mam
_________________
" Kobieta jest zaproszeniem do szczęscia "
Pozdrawiam Agness ;-)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
They


Pomógł: 342 razy
Posty: 2545
Wysłany: 25-02-2005, 23:15   

hmm kartki.php musi był na głównym miejscu jako ROOT np. forum phpBB2/kartki.php ,a nie folder "kartki/kartki.php" , bo przecież też jest gotowy folder "kartki" w spakowanym ZIPie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę