phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytec
30-11-2013, 20:19
Accesek - blokowanie spamerskich IP
Autor Wiadomość
tobiasty

Posty: 79
Wysłany: 12-11-2009, 14:02   Re: błąd

drake1 napisał/a:
po wywołaniu przez www wyskakuje:


Fatal error: Call to undefined function: file_put_contents() in /home/users/milosz/public_html/accesek.php on line 8


proszę o pomoc :)


Masz dokladnie to samo co ja ;)
_________________
login: test
haslo: test
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 20-11-2009, 17:06   

tobiasty, zaktualizuj wersje php, php4 to już wydupie nie interpreter a jak admin trzyma na serwerze to aż szkoda słów by go zwyzywać ;]
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
tobiasty

Posty: 79
Wysłany: 20-11-2009, 17:34   

tosiek napisał/a:
tobiasty, zaktualizuj wersje php, php4 to już wydupie nie interpreter a jak admin trzyma na serwerze to aż szkoda słów by go zwyzywać ;]


Ile razy mam powtarzac ze mam php5 na serwerze :roll:
_________________
login: test
haslo: test
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 20-11-2009, 18:12   

Cytat:
Ile razy mam powtarzac ze mam php5 na serwerze :roll:

Ja mam nawet php6 ale nie włączone.... Skoro masz to chociaż włącz tę piątą wersję :|
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
tobiasty

Posty: 79
Wysłany: 20-11-2009, 22:42   

tosiek napisał/a:
Cytat:
Ile razy mam powtarzac ze mam php5 na serwerze :roll:

Ja mam nawet php6 ale nie włączone.... Skoro masz to chociaż włącz tę piątą wersję :|


Dobra wlaczylem, bo widac admin jednak mnie troche oszukal bo mowil ze dziala ;) Mam takie bledy:

Kod:
Błędy:

   1. Nie można nadać chmod 509 dla pliku /home/tobiasty/domains/pogaduchy.eu/public_html/accesek.php
   2. Nie można nadać chmod 509 dla katalogu /home/tobiasty/domains/pogaduchy.eu/public_html/bak/
   3. Nie można nadać chmod 509 dla pliku .htaccess
   4. Wystąpiły błędy... dość krytyczne
   5. Nie można zaaktualizować pliku: /home/tobiasty/domains/pogaduchy.eu/public_html/.htaccess


Oprocz tego:
Kod:

Warning: chmod() [function.chmod]: Operation not permitted in /home/tobiasty/domains/pogaduchy.eu/public_html/accesek.php on line 8

Warning: chmod() [function.chmod]: Operation not permitted in /home/tobiasty/domains/pogaduchy.eu/public_html/accesek.php on line 8

Warning: chmod() [function.chmod]: Operation not permitted in /home/tobiasty/domains/pogaduchy.eu/public_html/accesek.php on line 8

Warning: file_put_contents(/home/tobiasty/domains/pogaduchy.eu/public_html/.htaccess) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/tobiasty/domains/pogaduchy.eu/public_html/accesek.php on line 8


Mam chmody dla
bak 777
accesek 777
_________________
login: test
haslo: test
 
     
alexia

Posty: 388
Wysłany: 09-01-2010, 00:19   

Ja mam te same błędy co robić?

http://www.grafart.org/accesek.php
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 09-01-2010, 15:13   

Ostatnio coraz częściej syfiaste hostingi blokują funkcję chmod w php. Na dniach poprawie to ;)
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
nieoznakowane


Pomógł: 7 razy
Posty: 101
Wysłany: 09-01-2010, 16:58   

tosiek, można byłoby jeszcze pomyśleć o tym aby blokować proxy ( oczywiście jakby ktoś chciał) lista serwerów proxy jest dostępna i aktualizowana co 1h
 
     
rad-t

Posty: 2
Wysłany: 05-02-2010, 09:24   

tosiek napisał/a:
Ostatnio coraz częściej syfiaste hostingi blokują funkcję chmod w php. Na dniach poprawie to ;)


czy cos sie ruszylo moze w temacie ? :) mam ten sam problem, bledy z chmod-em

pozdrawiam
 
     
alexia

Posty: 388
Wysłany: 06-02-2010, 22:52   

coś w ogóle idzie z tym modem czy nie? ...
 
     
Stoow


Posty: 40
Wysłany: 25-03-2010, 21:24   

Zastanawia mnie jedno - jeżeli lista banów w .htaccess jest długa jak Aleje Jerozolimskie, to czy wydłuża jakoś znacząco prędkość ładowania forum? Bo zakładam, że sprawdzenie IP na tej liście chwilkę trwa. Odczuwam na jednym z moich forów lekkie spowolnienie i zastanawiam się czy to wina .htaccess.

Druga sprawa: po wywołaniu domena.pl/accesek.php widzimy podpowiedź, że komenda dla Crona to:
Kod:
/usr/local/bin/php -q -f /home/user/domains/domena.pl/public_html/accesek.php
.
Chciałem powiedzieć, że u mnie Cron ruszył dopiero, gdy z komendy usunąłem
Kod:
-q -f
.
Z tym parametrami w ogóle nie działał.
 
     
freeman3

Pomógł: 12 razy
Posty: 150
Wysłany: 29-04-2010, 10:30   

Ja mam takie wyniki po wpisaniu domena.pl/accesek.php

Kod:
Poprawnie wykonane:

    * Nowsza lista jest dostępna
    * Pobrano nagłówki http://sblam.com/blacklisthtaccess.txt
    * Plik /home2/joemix/public_html/orlenowcy/.htaccess otrzymał chmod 509
    * Plik /home2/joemix/public_html/orlenowcy/.htaccess istnieje
    * Katalog /home2/joemix/public_html/orlenowcy/bak/ otrzymał chmod 509
    * Katalog /home2/joemix/public_html/orlenowcy/bak/ dla kopii zapasowych istnieje


oraz po prawej stronie:

Kod:
Błędy:

   1. Nie można nadać chmod 509 dla pliku /home2/joemix/public_html/orlenowcy/accesek.php
   2. Wystąpiły błędy... dość krytyczne
   3. Nie można utworzyć backupu pliku w /home2/joemix/public_html/orlenowcy/bak/.htaccess_29-04-2010_11:27:40


Czyli jest ok czy nie bo nie kumam.

[ Dodano: 02-05-2010, 09:30 ]
Dodam, że po ręcznej zmianie chmod gdy odpalę acceska ponownie jest błąd że nie można ustawić chmod 509. Mod ogólnie nie działa i nie blokuje.
 
     
shadow89

Posty: 16
Wysłany: 28-05-2010, 07:39   

witam na początku było wszystko ok lecz po godzinie wyskoczył błąd

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@kornelia.xaa.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

proszę o pomoc
 
     
bialiczek

Posty: 1
Wysłany: 02-09-2010, 13:01   

mam ten sam problem co poprzedni użytkownicy, jakis blad w 8 lini i blad z chmodem

Ma ktos sposob na to albo wie co to moze byc ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
HardROoZi


Pomógł: 27 razy
Posty: 304
Wysłany: 03-09-2010, 10:21   

mam to samo co shadow89, za pierwszym razem jak wszedłem na http://hardforum.com.pl/accesek.php wszystko pisało w lewej tabelce ok, jak wszedłem drugi raz pojawił się ten komunikat
Kod:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@hardforum.roozi.grandhost.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at hardforum.com.pl Port 80
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę