phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowy czy P?atny?

Przekonałem Cię?
Tak
63%
 63%  [ 336 ]
Nie
36%
 36%  [ 194 ]
Głosowań: 530
Wszystkich Głosów: 530

Autor Wiadomość
maniocek

Pomógł: 30 razy
Posty: 401
Wysłany: 24-05-2008, 13:24   

grzegorz_b_, zależy gdzie.
Ale przeważnie możesz zrobić kopię,chyba że masz forum z automatu.

I jeżeli będziesz maił kopię to nawet jak hosting padnie to będziesz miał kopię z której postawisz od nowa forum.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
grzegorz_b_


Posty: 14
Wysłany: 24-05-2008, 15:56   

Forum mam założone na "Powered by phpBB modified by Przemo"
maniocek napisał/a:
grzegorz_b_, zależy gdzie.
Ale przeważnie możesz zrobić kopię,chyba że masz forum z automatu.


Forum mam założone na "Powered by phpBB modified by Przemo". Jestem zadowolony,jak na darmowy hosting, wszystko elegancko zasuwa. W panelu Admina jest opcja Zapis konfiguracji, po wejściu jest możliwość wybrania kilku opcji, jedną z nich jest : "Zapisz Bierzącą Konfigurację" tylko nie mam pewności czy to opcja właśnie do utworzenia pełnej kopii? Zależy mi na tym ponieważ stopniowo przybywa użytkowników, i jeśli forum się rozkręci to chciał bym mieć możliwość co jakiś czas wykonywania kopii.
_________________
http://o12.pl/panel/aff.php?aff=781
 
     
fatherdirector

Pomógł: 87 razy
Posty: 472
Wysłany: 24-05-2008, 16:06   

grzegorz_b_ napisał/a:
W panelu Admina jest opcja Zapis konfiguracji, po wejściu jest możliwość wybrania kilku opcji, jedną z nich jest : "Zapisz Bierzącą Konfigurację" tylko nie mam pewności czy to opcja właśnie do utworzenia pełnej kopii?

Nie. Użyj "SQL" > "Kopia Zapasowa" o ile masz taką opcję w swoim panelu adm. Musisz tez mieć dostęp do FTP aby pobrac utworzoną kopię zapasową.
W innym wypadku musisz skontaktować się ze swoim hostingiem ( nmj.pl )
 
     
maniocek

Pomógł: 30 razy
Posty: 401
Wysłany: 24-05-2008, 22:24   

grzegorz_b_, nie chodziło mi o skrypt tylko o host.

Przeglądając stronkę nmj.pl to nie masz możliwości zrobienia kopii.
Nie masz dostępu do FTP ani do bazy MySql.
 
     
grzegorz_b_


Posty: 14
Wysłany: 26-05-2008, 12:29   

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
_________________
http://o12.pl/panel/aff.php?aff=781
 
     
koziolek



Pomógł: 675 razy
Posty: 1925
Wysłany: 26-05-2008, 18:18   

grzegorz_b_ napisał/a:
Czy korzystając z darmowego hostingu mogę wykonać kopię, zabezpieczenie, obejmujące zarówno obecne ustawienia forum,z użytkownikami i ich ustawieniami ,jak i wszystkie posty?
zależy jaki hosting ;)
jeżeli masz dostęp do FTP i do MySQL (np. przez phpMyAdmina) - to możesz zrobić ;)
_________________
#4 /xg.xrybvmbx.jjj//:cggu
 
     
misia


Posty: 3
Wysłany: 21-06-2008, 13:34   

Jestem zielona dlatego może otrzymam od was pomoc. Juz nie mam siły skakać po darmowych serwerach, zakładac forum za forum ze względu na bezustanne problemy, jestem zmęczona tym wszystkim, tracę za każdym razem uzytkowniow, tracę posty jakie miłam na forum .. na początku tego tematu kliknęłam na link i z tego co widze pasuje mi Starter 1 GB 60 GB pojemność 50 MB http://www.netlook.pl/serwery.htm cena 79 zł lecz nie mam pojęcia jak to się ma odnośnie forum..

oczywiście jesli wykupię co dalej?
napewno będe musiała prosić o odpłante zainstalowanie stylu, ogólnie o zrobinie całego forum, poniewaz niestety nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić, pomimo że poczytałam na forum to i owo .. czy na swoim forum jesli juz ktoś mi go postawi będe mogła uzywac w pełni html-a , chodzi o wgrywanie w posty scriptów, kodów np .. muza z youtube lub script mp3 wygenerowany na snapdrive itd ...

czy może mi ktoś poradzić?
czy ten za 79 złotych pomieści to co moge mieć na forum?
dziękuję za odpowiedż lub poradę
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 21-06-2008, 13:56   

pomiesci
reszta odpowiedzi - tak, tak, tak
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Server

Pomógł: 7 razy
Posty: 362
Wysłany: 06-05-2010, 10:03   

Powiem tak. Mam forum na jun.pl Moje forum o fajerwerkach miało być kontynuacją poprzedniego forum, które upadło (nie mojego). Na początku uważałem, że to świetny serwis, bo nie znałem co to jest FTP, baza danych itp. Niestety, z czasem narzekałem i narzekam na brak dostępu do FTP poprzez SMS. Zamiast tego mam najtańsze FTP za 60zł, które w piątek kupuję. Mam nadzieję, że jak będzie FTP, to ten problem zniknie. Śmieją się ze mnie, że mam forum na darmowym serwie :( Szczególnie na konkurencyjnych forach, gdzie mają fora założone na webd.pl i na home.pl

Mam na spółkę forum również na iforums.pl z kolegą moim. Jaki jest efekt? Nie można zrobić kopii bazy danych, nie można mieć FTP a na dodatek admina nie ma już prawie rok :!:


To taka moja sugestia.
_________________
Przyjaciel serwisu Jun.
Wymienię się linkiem! Pisz na moje PW.
Ostatnio zmieniony przez Server 10-05-2010, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
CyberDuck
[Usunięty]

Wysłany: 06-05-2010, 11:47   

FTP to file transfer protokol i do tego program, ktory ten protokul obsluguje.
Zwykle jesli jest serwer to podstawa dzisiaj do niego to wlasnie ftp i baza MySql
i jeden z najpopularnijeszych skryptow w php pod nazwa phpMyAdmin i maja je nawet
darmowe serwery.
Aby to obsluzyc trzeba znac jedynie prawidlowy adres do polaczenia i czasem
dodatkowo port, ktory dla bezpieczenstwa czesto jest zmieniany przez
administratorow. Ftp mozesz obsluzyc wieloma programami, ktore sie nazywaja
klientami FTP. Tak wiec chyba piszesz o koncie a nie o ftp ?
 
     
amj

Posty: 1
Wysłany: 29-12-2010, 00:29   

Hej,
Jestem zielony w sprawach serwerów itp. Gdzie polecacie teraz kupowanie serwerów? Chcę umieścić w jakimś pewnym miejscu forum.
 
     
Polaczek


Pomógł: 351 razy
Posty: 2297
Wysłany: 29-12-2010, 02:41   

amj, ja polecam unixstorm.org
_________________
The Cephei Family
stuff 'n' stuff
 
     
P4

Pomógł: 3 razy
Posty: 4
Wysłany: 30-12-2010, 13:35   

1and1.pl masz tam free*.pl
 
     
Whinter


Pomógł: 98 razy
Posty: 874
Wysłany: 30-12-2010, 15:23   

P4, nie myl domeny z hostingiem.

1and1.pl to OVH.PL.

Ja osobiście wolę płatne, ponieważ:
- zwykle nie ma reklam
- szybkie serwery
- całodobowy support

Jednakże, na mniejsze działalności typu małe portfolio, wolę darmowe, ponieważ nie jest ono wymagające.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
treker

Pomógł: 2 razy
Posty: 160
Wysłany: 30-12-2010, 16:27   

Ja polecam GłowaNET, współpracuję z nimi od ponad 1,5 miesiąca, wszystko działa bardzo dobrze. Mają zróżnicowane pakiety, każdy znajdzie coś dla siebie. Forum śmiga aż miło ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę