phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Panel admina ignoruje moje ustawienia.
Autor Wiadomość
danger_riff


Posty: 13
Wysłany: 24-09-2005, 16:54   

No ale w bazie w tabeli phpbb_config są wartości takie jak podałem w PA (czyli 50 i 30), no chyba że muszę ustawiać dla każdegu użytkownika osobno? :roll:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 24-09-2005, 17:06   

Kod:
ALTER TABLE `phpbb_config` SET user_posts_per_page = '30' AND user_topics_per_page = '50' WHERE user_id > '1'

Powinno zadziałać, zmieni dla wszystkich od ID 2 w górę, czyli goście będą mieli tak, jak masz w PA ustawione.
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 24-09-2005, 17:11   

zle

Kod:
UPDATE `phpbb_users` SET user_posts_per_page = '30' AND user_topics_per_page = '50' WHERE user_id > '1'


_________________
Cygantura
 
     
danger_riff


Posty: 13
Wysłany: 24-09-2005, 17:55   

Dzięki za pomoc, wszystko już działa jak należy :D
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 24-09-2005, 18:03   

spoko ;)

_________________
Cygantura
 
     
cran

Posty: 5
Wysłany: 08-10-2005, 16:51   

Ja mam pytanie odnośnie rozmiarów avatarów. Mam ustawione ograniczenie 150x150 i tak jest wyświetlane w konfiguracji. Pomimo tego można ładować avatary jakie się chce. ???
 
     
Jaczomb

Posty: 26
Wysłany: 08-10-2005, 22:55   

U mnie sie nie da ale w panelu administracji nawt na zabezpieceniach moge walnąc jaki chce
 
     
Endermiel

Posty: 30
Wysłany: 08-12-2005, 20:03   

No a ja powracam do głównego problemu... nie mogę nadal uruchomić niektórych funkcji w PA - np. shoutbox, albo zmienić wartości dni w śledzeniu tematów... nikt nie wie czym to spowodowane?
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 09-12-2005, 11:27   

Endermiel, masz żle ustawione cookie'sy, popraw to w panelu admina...
 
     
Endermiel

Posty: 30
Wysłany: 10-12-2005, 11:33   

Już próbowałem różnych konfiguracji cookisów ale to nic nie dawało... nadal się nie włącza:/

[ Dodano: 11-12-2005, 15:07 ]
Wiecie co było? Po prostu nie miałem wszystkich pól w niektórych tabelach. Przechodziłem z phpBB2 na by przemo i częśc pól opuściło. Wrzuciłem jeszcze raz całą tabele shoutboxa i teraz działa normalnie... ale będe musiał się jeszcze pobawić z kilkoma funkcjami forum, bo na to wygląda że też nie maja pokycia w bazie danych:/
 
     
elee

Posty: 14
Wysłany: 23-12-2005, 15:26   

Ja mam problem z ustawieniem daty i godziny. Pomimo zaznaczeń, że strefa czasowa jest +1 i w okienku Format daty pokazuje datę i godzinę aktualną, to na stronie głównej jest kilka godzin do przodu. Na serwerze jest data i godzina jak trzeba. Pozmianie Formatu daty i tak się nic nie zmienia, tak samo po zaznaczeniu innej opcji czasowej. Nie wiem jak sobie z tym poradzić.
 
     
kamuii

Pomógł: 2 razy
Posty: 60
Wysłany: 30-12-2005, 15:40   

Ja mam z datą inny problem pokazuje mi tylko date... godziny już nie. A jak zmienie to w PA to od razu zmienia mi się z powrotem na format samej daty :(
Poza tym regularnie co kilka godzin znika mi scieżka dostępowa do emotek vide... zniakają wszystkie emotki z forum... :(
 
     
Alden

Posty: 21
Wysłany: 03-08-2006, 09:03   

Ja mam problem z ustawieniem "Zezwoleń ogólnych" Gdy chce ustawic zezwolenia ogóle to PA wogóle ich nie przyjmuje i powracają do takiej samej formy jak byly..Co mam robic ?
 
     
alcybiades

Posty: 1
Wysłany: 24-11-2006, 00:04   

Mój proble natoniast polega na tym że zmieniając uzytkownikowi w PA range na moderatora wyskakuje mi komunikat
"SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' 1)' at line 2

INSERT INTO phpbb_auth_access (forum_id, group_id, auth_mod) VALUES (10, , 1)

Line : 367
File : admin_ug_auth.php
"

I co z tym fantem mam zrobić??? :(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Feekcja

Posty: 2
Wysłany: 26-01-2007, 10:58   

mam taki sam problem jak alden .... 2 posty wyzej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę