phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] webd.pl
Autor Wiadomość
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 02-02-2010, 17:37   

hipon napisał/a:
Korzystam z tego hostingu ponad tydzień i zaczyna mnie troszkę irytować to ,że nie zawsze serwer chodzi. Może to powód wybranego pakietu (mini)

Ja korzystam z webd od września i jestem zadowolony. Owszem. Czasem zdarzają się sytuacje że serwer pada. Lecz jak się zdarzają takie sytuacje, to często się powtarzają co kilka minut.
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Zmęczon

Posty: 13
Wysłany: 04-02-2010, 20:21   

Od 6 lat jestem na Webd. Są wzloty i upadki. Oferta ciekawa, pomoc dość szybka. Ale jak się wali, zwłaszcza jak jest dużo wejść do serwisu, to ciężko to naprawić.
Ogólnie jestem zadowolony, choć mogłoby być lepiej.

Pozdr
 
     
Milenijny


Pomógł: 4 razy
Posty: 58
Wysłany: 06-02-2010, 16:31   

Hosting polecam.
Admini szybko reagują i odpowiadają na błedy.
Czasami są jakieś błędy, ale naprawdę żadko, a hosting polecam :)
 
     
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 06-02-2010, 16:39   

Milenijny napisał/a:
Admini szybko reagują i odpowiadają na błedy.

Oni tak ale pomoc techniczna już wolniej :-)

Najdłużej na ich pomoc czekałem 4 dni...bo był problem w cpanelu (nie było kilku rzeczy w dodatkach dla stron).
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
jannek45

Posty: 62
Wysłany: 08-02-2010, 14:09   

Z webd jestem trzeci rok. Do początku stycznia 2010 było raczej możliwie. Czasami muliło,wyskakiwał internal error ale szło wytrzymać. Teraz jest bardzo zle. Są okresy kiedu forum smiga za dotknięciem myszy ale dzieje się to przeważnie nocą lub wczesnym ranem czasu polskiego (mieszkam w USA) ale przez cały dzień jest tragedia. Forum wczytuje się bardzo wolno a napisanie postu graniczy z cudem. Dubluje posty albo wyskakuje Error 404.Mam na forum ludzi z całego swiata i wszyscy zgodnie narzekają na pracę forum.
Ostatnio codziennie piszę do administracji webd, odpowiadają, że naprawili ale nie ma widocznych zmian.
Odpowiedzcie mi proszę czy jakies błędy w samym forum (bo już i to przychodzi mi do głowy) mogą spowodować taką sytuację? Nie znam realiów rynku polskiego ale czy jest jakis naprawdę dobry hosting gdzie mógłbym przeniesć swoje forum?
Mam stronę www na serwerze godaddy.com i od trzech lat nie miałem najmniejszego problemu. Smiga jak jaskółka. Chciałem umiescić tam także forum ale okazało się, że skryptu Przema nie da się tam zainstalować. Szkoda.
Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: Tavaro: 08-02-2010, 16:20 ]
Po kropce i przecinku stawiamy spację.
Ostatnio zmieniony przez Tavaro 08-02-2010, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Benjamin


Pomógł: 9 razy
Posty: 164
Wysłany: 08-02-2010, 16:08   

jannek45, mam to samo :roll:
 
     
hecz


Posty: 73
Wysłany: 08-02-2010, 19:26   

W sobotę zakończyłem blisko trzy letnią współpracę z webd.pl, miałem już dość kolejnych awarii serwera które zdarzały się prawie każdego dnia, ostatnio moja strona padła w piątek ok 14 (wewnętrzny błąd serwera), podniosła się dzisiaj. Przez weekend nie ma żadnej pomocy technicznej, nie można nic załatwić. Wybrałem home.pl :>
_________________
www.chorkowka.net
 
     
jannek45

Posty: 62
Wysłany: 08-02-2010, 22:29   

Poszukałem w polskim google i znalazłem kilka info:
Lista polskich firm hostingowych
http://top100.pl/
Trochę o webd
http://maciek.chelmek.org/webdpl-opinia/
http://www.webhostingtalk...-opinie-webdpl/
Nie nastraja to optymistycznie a najgorsze jest to, że uisciłem opłatę za dwa lata.
 
     
hecz


Posty: 73
Wysłany: 09-02-2010, 06:53   

Podsumowując moją przygodę z webd.pl mogę polecić ten hosting pod małe strony które zaliczają po kilkanaście odsłon dziennie i nie korzystają z baz danych mysql, błąd Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL był jak chleb powszedni.
_________________
www.chorkowka.net
 
     
Zmęczon

Posty: 13
Wysłany: 11-02-2010, 23:19   

hecz, jak Ci śmiga Przemo na nowym hostingu (home.pl) ? Jaki ruch generujesz? Sam się zastanawiam czy po ostatnich awariach nie zrezygnować, bo moi użytkownicy mają dość ciągłego mulenia i padaczek.
 
     
hecz


Posty: 73
Wysłany: 12-02-2010, 08:08   

Przemo miałem zainstalowane dawno temu, teraz strona postawiona jest na Joomla :) Strona obecnie generuje ok 60-70tys. odsłon miesięcznie i ok 40GB transferu. Najgorsze własnie były padaczki i błędy serwera. Od prawie tygodnia jestem na home.pl, to tak jakbyś przesiadł się z poloneza do mercedesa ;)
_________________
www.chorkowka.net
 
     
Zmęczon

Posty: 13
Wysłany: 12-02-2010, 08:30   

Generuję ponad 250 GB transferu, a odsłon ponad 350 tys. i nie wiem czy warto. Chodzą słuchy (bardzo dużo negatywnych ocen), że jeżeli strona jest zbyt "chodliwa", to wypowiadają umowy, bo im sie nie opłaca.
 
     
Waski


Posty: 3
Wysłany: 03-03-2010, 02:56   

Witam

Ja już też mam dość narzekania użytkowników oraz wkurzania się na niechodzące forum, przy czym administracja forum nic nie robi sobie z tego tylko pisze ze wg nich serwer chodzi poprawnie a zachowuje sie wszystko identycznie jak jannek45, masakra

chyba home.pl bedzie miało nowego klienta - muszę jeszcze przemyśleć sprawe czy na pewno home

Pozdrawiam
Waski
_________________
Ford Scorpio Team
 
     
jannek45

Posty: 62
Wysłany: 30-03-2010, 16:16   

Powtórka z rozrywki.Od wczoraj nie mogę wejsć na własne forum.
Critical Error.Could not connect to the database.
Wysłałem e-mail do webd i otrzymałem odpowiedz:
"użytkownik podany w pliku konfiguracyjnym forum nie ma uprawnień do łączenia się z bazą danych podaną w pliku konfiguracyjnym, proszę dodać użytkownika do bazy danych w cpanelu a problem powinien ustąpić."
Czy ktos z użytkowników webd ma podobny problem? Bo wydaje mi się,że wina leży po stronie webd.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 14-05-2010, 23:31   

Minus dla webd.

Cytat:
Witam,
Strona została zablokowana z powodu nadmiernego obciążania serwera - tym samym utrudnianie pracy innym użytkownikom naszego serwera.
Proszę podać adres IP na który mamy odblokować dostęp, aby mógł Pan zoptymalizować działanie strony używając panelu klienta.


Gołe przemo, z powyłączanym downloadem i albumem. Modów obciążających zero, sama kosmetyka. Oczywiscie stracili klienta, szukam powazniejszej firmy bo to żenada.

Błąd 403 od 2 dni, odpisali na maila dopiero wczoraj. Wyłączyli bez żadnego ostrzeżenia.

[ Dodano: 01-08-2010, 22:53 ]
Dzis to juz w ogole przegięcie. Phpmyadmin chodzi jak slimak, albo nie wczytuje sie wcale.

[ Dodano: 11-08-2010, 21:50 ]
To samo, phpmyadmin chodzi jeszcze wolniej niz ostatnio.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę