phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:28
Dodatkowe pola podczas pisania tematu
Autor Wiadomość
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 06-05-2010, 19:38   

Koniecznie Dodatkowe pola.txt plus to co chcesz
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
weles

Posty: 10
Wysłany: 06-05-2010, 19:54   

dzięki. jeszcze jedno. wpliku ..z listy jest taki fragment

a wiesz może jak wymusić, żeby w wybranych forach napisanie tematu było uzależnione od wypełnienia pól?

[ Dodano: 06-05-2010, 19:55 ]
sorki nie skasowałem kawałka zdania

[ Dodano: 07-05-2010, 00:45 ]
kurcze, znowu ja z problemem. wprowadziłem zmiany w odpowiednich plikach. trochę je przerobiłem, żeby były tylko dwa pola typu select (województwo i miasto) i na teście wszystko działa do momentu edycji. jeśli kliknę edytuj to pojawiają mi się kolejne dwa identyczne pola, czyli mam taki układ: województwo miasto województwo miasto.

w plikach usunąłem wszędzie (chyba?) pola extra i extra2. nie wiem dlaczego duplikuje. i jeszcze jedna ciekawostka: jeśli mimo wszystko spróbuję coś zmienić i wcisnę wyślij to mam komunikat, że ankieta musi mieć minimum dwa pytania, choć ankiety nie było. możecie mnie pokierować, gdzie szukać błędu?

[ Dodano: 24-05-2010, 19:40 ]
wracam z tematem. po zaistalowaniu moda z polami select (przyznaję że moda zmieniałem) rozwaliło mi możliwość edycji postów. efekt: po wybraniu edycji pola się dublują - z dwóch selektów robią się cztery - a wciśnięcie wyślij powoduje komunikat, że ankieta jest źle zrobiona, choć jej nie było.

możecie mi podpowiedzieć które fragmenty i w których plikach odpowiadają za edycję postów? próbowałem sam prześledzić co zrobiłem źle, ale nic nie znalazłem. obecnie wyłączyłem edycję, ale chciałbym to naprawić póki forum jest puste i testuje je tylko kilka osób. będę wdzięczny za pomoc
 
     
Oryd

Posty: 5
Wysłany: 30-06-2010, 14:59   

A orientuje się jak zrobić, aby nie było takiego efektu jak u kolegi tymek ?

Chodzi o:
 
     
gregus


Posty: 77
Wysłany: 06-10-2010, 14:19   

xlesiu, zainstalowałem tego moda, działał świetnie. Postanowiłem zainstalować ustawienia w pa z pliku w załączniku (swoją drogą nie wiem czemu w paczce jest kilka instrukcji do konfiguracji w PA :roll: )

Ponieważ kawałek w posting_body jest dłuższy niż

Kod:
<!-- BEGIN switch_not_privmsg -->
    <tr>
      <td class="row1" width="22%"><span class="gen"><b>{L_EXTRA}</b></span></td>
      <td class="row2" width="78%"> <input type="text" name="extra" size="45" maxlength="60" style="width:450px" tabindex="2" class="post" value="{EXTRA}" /></td>
    </tr>
    <!-- END switch_not_privmsg -->


zmieniłem tylko

Kod:

<!-- BEGIN switch_not_privmsg -->

na
    <!-- BEGIN switch_extra -->
i
    <!-- END switch_not_privmsg -->
na
    <!-- END switch_extra -->


reszte wykonałem wg instrukcji i nie działa, podczas edycji forum, zaznaczam Pola dodatkowe na TAK , a mimo to podczas zakładania tematu nie widać tych pól :-(

[ Dodano: 06-10-2010, 14:19 ]
załacznik
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 06-10-2010, 14:23   

Rzeczywiście "meksyk" zrobiłem dałem dwie instrukcję do ustawiania pól bez PA i dwie do ustawiania pól z PA.
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
They2


Pomógł: 82 razy
Posty: 1297
Wysłany: 06-10-2010, 14:24   

gregus, w pliku posting.php musisz miec stworzony $template array dla switch_extra .
_________________
Support | Pomoc | Modyfikacja | Zlecenie płatne - zapraszam na PW oraz pod moim adresem.
Nie udzielam w GG.
 
     
gregus


Posty: 77
Wysłany: 06-10-2010, 14:28   

They2, ale wykonałem instrukcję

Kod:

#-----[ OPEN ]--------------------------------------------------
#
posting.php
#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------------
#
$template->pparse('body');

## only for newtopic
#
#-----[ BEFORE ADD ]--------------------------------------------------
#
// if( ($post_info['forum_extra'] && $mode == 'newtopic' || ($mode == 'editpost' && $post_data['first_post'])) && $userdata['user_level'] == ADMIN )
if( $post_info['forum_extra'] && $mode == 'newtopic' || ($mode == 'editpost' && $post_data['first_post']) )
{
    $template->assign_block_vars('switch_extra', array());

}

[ Dodano: 06-10-2010, 15:01 ]
podczas edycji postu i ponownym jego wysłaniu pojawia się biała strona z napisem

Kod:

Błąd kodowania zawartości
 
          Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

  Należy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.
 
     
krystianr


Pomógł: 680 razy
Posty: 1999
Wysłany: 06-10-2010, 17:18   

gregus napisał/a:
Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

Należy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

http://www.przemo.org/php...p=373845#373845 lub
PA---->Ogólne----->Konfiguracja---> Główne ----->Włącz Kompresję GZip daj na nie
_________________
eat
sleep
trance
repeat

Ostatnio odwiedziłeś nas 04-01-2016, 11:36
Obecny czas to 03-12-2021, 16:58
 
     
gregus


Posty: 77
Wysłany: 06-10-2010, 17:35   

krystianr, nic to nie daje, tzn, owszem, post się wyśle po edycji, ale jest urwany, w treści ma tylko cyferke 1, w opisie tematu jest 0, i dodaje tylko jedno dodatkowe pole do każdego tematu, nawet w forum, gdzie jest modyfikacja wyłaczona.
 
     
krystianr


Pomógł: 680 razy
Posty: 1999
Wysłany: 06-10-2010, 17:40   

gregus,
Aby uzyskać pomoc wymagany jest adres forum z problemem.
Podaj pełny, realny adres forum, z http:// (klikalny!), nie używaj aliasów.
Adres ma być w profilu lub w treści posta.
Jesli masz kilka forów, napisz którego problem dotyczy!

Jeśli tego nie zrobisz Twój post zostanie usunięty!
+ user testowy
_________________
eat
sleep
trance
repeat

Ostatnio odwiedziłeś nas 04-01-2016, 11:36
Obecny czas to 03-12-2021, 16:58
 
     
They2


Pomógł: 82 razy
Posty: 1297
Wysłany: 06-10-2010, 17:43   

gregus, to co podales nie wstawiles czego ma wyswietlac, przyklad
Kod:
$template->assign_block_vars('switch_extra', array(
'L_EXTRA' => 'Tytuł',
'EXTRA' => 'blabla'
));
_________________
Support | Pomoc | Modyfikacja | Zlecenie płatne - zapraszam na PW oraz pod moim adresem.
Nie udzielam w GG.
 
     
gregus


Posty: 77
Wysłany: 07-10-2010, 13:52   

They2, nie rozumiem, gdzie ja mam to wpisać? W którym miejscu?

[ Dodano: 07-10-2010, 14:24 ]
Gdy wysyłam posta po edycji na górze pojawia się komunikat jak w załączniku

w index.php linia 1154 brzmi:

Kod:
    submit_post($mode, $post_data, $return_message, $return_meta, $forum_id, $topic_id, $post_id, $poll_id, $topic_type, $bbcode_on, $html_on, $smilies_on, $attach_sig, $bbcode_uid, $str_replace_username, $str_replace_subject, $str_replace_subject_e, $str_replace_message, $str_replace_poll_title, $poll_options, $poll_length, $max_vote, $hide_vote, $tothide_vote, $str_replace_user_agent, $msg_icon, $msg_expire, $str_replace_topic_color, $post_approve, $is_mod_forum, $is_jr_admin);


a w functions_post linia 260:

Kod:
function submit_post($mode, &$post_data, &$message, &$meta, &$forum_id, &$topic_id, &$post_id, &$poll_id, &$topic_type, &$bbcode_on, &$html_on, &$smilies_on, &$attach_sig, &$bbcode_uid, $post_username, $post_subject, &$post_extra, &$post_extra1, &$post_extra2, &$post_extra3, $post_subject_e, $post_message, $poll_title, &$poll_options, &$poll_length, &$max_vote, &$hide_vote, &$tothide_vote, &$user_agent, &$msg_icon, &$msg_expire, &$topic_color, &$post_approve, &$is_mod, &$is_jr_admin)


co jest nie tak?

[ Dodano: 07-10-2010, 14:25 ]
oczywiscie posting.php
 
     
Flu!D
Czarna lista


Pomógł: 4 razy
Posty: 74
Wysłany: 14-10-2010, 18:30   

zamień w functions_post:
Kod:
function submit_post($mode, &$post_data, &$message, &$meta, &$forum_id, &$topic_id, &$post_id, &$poll_id, &$topic_type, &$bbcode_on, &$html_on, &$smilies_on, &$attach_sig, &$bbcode_uid, $post_username, $post_subject, &$post_extra, &$post_extra1, &$post_extra2, &$post_extra3, $post_subject_e, $post_message, $poll_title, &$poll_options, &$poll_length, &$max_vote, &$hide_vote, &$tothide_vote, &$user_agent, &$msg_icon, &$msg_expire, &$topic_color, &$post_approve, &$is_mod, &$is_jr_admin)

na:
function submit_post($mode, &$post_data, &$message, &$meta, &$forum_id, &$topic_id, &$post_id, &$poll_id, &$topic_type, &$bbcode_on, &$html_on, &$smilies_on, &$attach_sig, &$bbcode_uid, $post_username, $post_subject, $post_subject_e, $post_message, $poll_title, &$poll_options, &$poll_length, &$max_vote, &$hide_vote, &$tothide_vote, &$user_agent, &$msg_icon, &$msg_expire, &$topic_color, &$post_approve, &$is_mod, &$is_jr_admin)

[ Dodano: 14-10-2010, 18:31 ]
sory za podwójny post, ale nie mogę edytować, a nie dałem code:
Kod:
function submit_post($mode, &$post_data, &$message, &$meta, &$forum_id, &$topic_id, &$post_id, &$poll_id, &$topic_type, &$bbcode_on, &$html_on, &$smilies_on, &$attach_sig, &$bbcode_uid, $post_username, $post_subject, $post_subject_e, $post_message, $poll_title, &$poll_options, &$poll_length, &$max_vote, &$hide_vote, &$tothide_vote, &$user_agent, &$msg_icon, &$msg_expire, &$topic_color, &$post_approve, &$is_mod, &$is_jr_admin)
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 07-06-2011, 14:52   

Ten mod dodaje dodatkowe pola na całym forum a da się tak zrobić żeby w różnych pod forach można było dawać różne dodatkowe pola np. na forum filmy będą to "rok wydania" i "gatunek" i "ilość odcinków" a w programach tylko "rok wydania" . Da się coś takiego :?:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ggusi

Pomógł: 9 razy
Posty: 60
Wysłany: 20-06-2013, 18:29   

Cytat:
#-----[ FIND (just a quote) ]--------------------------------------------------
#
$sql = "INSERT INTO " . FORUMS_TABLE . "
#
#-----[ IN-LINE FIND ]--------------------------------------------------
#
forum_status
#
#-----[ IN-LINE ADD ]--------------------------------------------------
#
, forum_extra
#
#-----[ IN-LINE FIND ]--------------------------------------------------
#
" . intval($HTTP_POST_VARS['forumstatus']) . "
#
#-----[ IN-LINE ADD ]--------------------------------------------------
#
, ". intval($HTTP_POST_VARS['forumextra']) ."


Cytat:
#-----[ FIND (just a quote) ]--------------------------------------------------
#
$sql = "UPDATE " . FORUMS_TABLE . "
SET forum_name = '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumname']) . "'

#
#-----[ IN-LINE FIND ]--------------------------------------------------
#
forum_status = " . intval($HTTP_POST_VARS['forumstatus']) . "
#
#-----[ IN-LINE ADD ]--------------------------------------------------
#
, forum_extra = ". intval($HTTP_POST_VARS['forumextra']) ."
#


Mam problem z pogrubionymi linijkami - nie ma ich w admin/admin_forum.php :/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę