phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: arcy
12-09-2007, 16:43
[Problem] Białe tło w lewej człąci PA
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 21-03-2005, 23:26   

Ja wogole nie moge wlaczyc PA. Wywala mi
Kod:
Fatal error: Allowed memory size of 3145728 bytes exhausted (tried to allocate 737280 bytes) in /virtual/darmowi/w.szu.pl/s/swir/www/includes/page_header.php on line 948

... i po zabawie :cry:
Metoda z mmcache.php nie dziala.
Moze to ten serwer ??
Widze ze ktos juz mial ten sam blad co ja.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
baldi


Posty: 10
Wysłany: 24-03-2005, 20:46   

Kiurde - cieawy jestem czy Dream Team Przemo i Spóżka znajdź ostatecznie rozwiązanie problemu , który jako ?ywo pojawił się u mnie również kilka dni temu.

Samo wykasowanie człąci plików z foldera /admin nie pomogło ... dopiero jak wgrałem "dziwiczy" plik admin_logs.php - ruszy?o ... i zobaczymy na jak długo pomoże ...
:cry:
Pozdrawiam
Baldi
_________________
Baldi
MOSIONEK.com - moje portfolio fotograficzne
www.forum.PROMODELS.pl - forum dla fotografów i modelek
 
     
Damianmyst


Pomógł: 29 razy
Posty: 309
Wysłany: 24-03-2005, 20:49   

Hmmm...niechce mi się czytac wszystkich tych postów :P Ale wstuaj tak do przeglądarki

http://forum/admin/index.php?pane=left

albo

http://forum/admin/index.php?pane=right i zobacz czy jest blank :)

Wina może byc reklam na forum, równiez...
_________________
;]
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 24-03-2005, 20:53   

ech cz
Gość napisał/a:
Ja wogole nie moge wlaczyc PA. Wywala mi Kod:
Fatal error: Allowed memory size of 3145728 bytes exhausted (tried to allocate 737280 bytes) in /virtual/darmowi/w.szu.pl/s/swir/www/includes/page_header.php on line 948

... i po zabawie

czytaj wszystkie postyw tym temacie:( :?

[ Dodano: 02-04-2005, 13:25 ]
chyba dużo zależy od server'a bo poznałem własnie drugi przed chwil? przypadek gdy komuś na livenet.pl wyskakuje białe tło i to do tego pod 1.9.2
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 13-05-2005, 11:20   

no to moze pora przeniesc sie na vBulletin ? (joke oczywiscie ;) ja zawsze bede sie 3mal phpBB by Przemo :lol: )
przez ten wspanialy problem nawet warna zaliczylem ;p tak to jest jak sie pisze posty byle gdzie kolo 4 nad ranem :lol:
 
     
feniks2003

Posty: 19
Wysłany: 25-08-2005, 12:18   

No i jak sobie poradziliście z tym problemem?
_________________
Gość lubisz obstawiać zaklady sportowe za kasę? Nie masz zbyt dużej wiedzy o sporcie? Zapraszam na moje forum.
 
     
patrick

Pomógł: 159 razy
Posty: 1900
Wysłany: 25-08-2005, 13:41   

Czyli ja sie wypowiem od strony technicznej servera. Limit 8 mb jest limitem optymalnym, bezpiecznym i racjonalnym. W koncu developerzy php dali go jako deafult.
Administrator takiego hostingu tu akurat livenet.pl moze w kazdej chwili zwiekszyc go do ilu chce. Lecz to nie bedzie rozsadne wiec takie kroki nie sa pdoejmowane. To sa servery wspoldzielone miedzy wielu userow. Wiec jeden uzytkownik nie moze czerpac zbyt duzo mocy maszyny. Tu jest ewidentny blad phpbb by przemo ktore chce za duzo tej pamieci.
Dzis czytalem na forum webhostingtalk.pl jak jeden z userow wypowiedzial sie ze do skryptu przema bardziej by pasowala nazwa "Killer by przemo".
Strona glowna sei nawet bardzo dlugo ...
 
     
feniks2003

Posty: 19
Wysłany: 25-08-2005, 13:54   

patrick napisał/a:
Czyli ja sie wypowiem od strony technicznej servera. Limit 8 mb jest limitem optymalnym, bezpiecznym i racjonalnym. W koncu developerzy php dali go jako deafult.
Administrator takiego hostingu tu akurat livenet.pl moze w kazdej chwili zwiekszyc go do ilu chce. Lecz to nie bedzie rozsadne wiec takie kroki nie sa pdoejmowane. To sa servery wspoldzielone miedzy wielu userow. Wiec jeden uzytkownik nie moze czerpac zbyt duzo mocy maszyny. Tu jest ewidentny blad phpbb by przemo ktore chce za duzo tej pamieci.
Dzis czytalem na forum webhostingtalk.pl jak jeden z userow wypowiedzial sie ze do skryptu przema bardziej by pasowala nazwa "Killer by przemo".
Strona glowna sei nawet bardzo dlugo ...

Czyli dobrym rozwiązaniem dla tych co mają modyfikację Przema i ten właśnie błąd jest odinstalowanie jego modyfikacji?
_________________
Gość lubisz obstawiać zaklady sportowe za kasę? Nie masz zbyt dużej wiedzy o sporcie? Zapraszam na moje forum.
 
     
kuba_tm

Posty: 22
Wysłany: 31-10-2005, 10:01   

mialem ten sam problem co Wy!
z folderu/ admin wgrałem na nowo wszystkie pliki oprocz tych 4 co podla przemo i gites wszystko dzila !!
 
     
sh!thappens

Posty: 3
Wysłany: 01-11-2005, 12:56   

zgadzam się z tym że dostęp do PA potrzebuje dużo pamięci...zawsze mi wyskakiwał ten błąd (już chyba nie będzie)

Kod:
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 240548 bytes) in /home/accounts_l/luk3/public_html/forum/includes/functions_jr_admin.php on line 207


pewnie wiąże to się z tym że boo.pl oferuje małą ilość pamięci....teraz ten błąd mam często(bo mam włączone wszystkie moduły) i jedynym ratunkiem jest kopiowanie całej zawartości admin/....ale zamierzam wyłączyć niepotrzebne moduły, a także przenieść co niektóre pliki, tak jak ktoś tu radził wcześniej...
 
     
Fifiel


Posty: 21
Wysłany: 14-12-2005, 11:10   

Ja tez mialem poobny blad. Do PA wchodzilem i bylo ok dopuki nie nacisnolem zeby wyswietlilo mi wszystkie moduly... Po kliknieciu "Wszystkie moduly" wywalalo mi w lewej czesci biale tlo, a na nim wypisany fatal error:( To strasznie utrudnialo prace i konfiguracje forum. W koncu nie mialem dostepu do 80% opcji PA. Prubowalem podmieniac pliki w folderze admina, nawet caly folder admin wywalilem i wgralem pliki z czystej wersji Przema, no i zadzialalo tylko ze na jedno wejsce do PA, i za kazdym nastepnym razem po wejsciu do PA i kliknieciu "Wszystkie moduly" wyswietlal sie w lewej czesci Fatal Error i znow od nowa zgrywac czyste pliki na serv, to bylo zbyt denerwujace i mozolne, zeby wgrywac je za kazdym razem na serv gdy tylko chcialem skorzystac z pelnej wersji PA. Wiec postanowilem poszukac pomocy na forum przema:) Prubowalem jeszcze kilku sposobow znalezionych w "szukaj" ale nie dawaly efektu. Az trafilem na ten temat:) Zastosowałem metode kermita i działa:-) Na szczescie ja uzywam dobrego hostingu:-) Co do metody Nowego to nie odnalazlem sciezki w ktorej trzeba zmienic ten kod, poprostu jej tam nie ma, byc moze w mojej wersji tego nie ma. No ale coż poradzilem sobie i to jest najwazniejsze. A co do wypowiedzi Patricka to ja nigdy nie zamienie modyfikacji Przema na zadna inna!! Jest poprostu najlepsza:) Pozdrawiam.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
zolw

Posty: 9
Wysłany: 05-01-2006, 02:07   

ja mam tez blad taki. ale jak sie wyloguje i zaloguje a potem wejde w panel administracyjny to dziala.
problem wystepowal w momencie rozwiniecia dodatkowych modolow. skrocona tabelka dziala zawsze ok. problemu nie rozwiazalo umieszczenie opcji Junior Admin w skroconej tablelce.

nie wiem co jest.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę