phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Woytec
08-01-2014, 20:34
Dlaczego ONI to robi?? :> :-/
Autor Wiadomość
japi55


Posty: 1447
Wysłany: 04-03-2011, 22:10   

konsum napisał/a:
i zakłada durne wątki


Gdyby był to durny wątek to by go nie było oraz nie byłby w FAQ ;]
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
emiloski94


Posty: 363
Wysłany: 04-03-2011, 22:38   

Najlepsze jest to, że nie jestem w administracji, nie oferuje nikomu pomocy a do mnie piszą "Zainstalujesz mi forum na cba?" , " Zainstalujesz mi modyfikacje" .


Olewam to, nie odpisuje.
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 02-06-2011, 22:17   

konsum napisał/a:
Bo nie lubię jak ktoś się wywyższa tym ze posiada większą wiedze od innych i zakłada durne wątki jaki to z niego super gość że atakują go laiki na GG czy PW , kiedyś był taki sam zieolny


Każdy był kiedyś zielony...tylko to przeistacza się z pomocy w wysługiwanie - te wszystkie zlecenia, prośby...'zrób mi to, zrób mi tamto' - ludzie nie wykazują nawet odrobiny chęci, bo po co pomyśleć samemu, skoro można napisać na forum? Mało tego - po co zakładać temat, pisać bezsensowne wytłumaczenia, skoro można napisać na gg jedyne

Cytat:
prosze o pomoc


No błagam...
 
     
dinotmrc

Posty: 706
Wysłany: 02-06-2011, 22:21   

Tommekk80, GG - ostatnia deska ratunku. :mrgreen:
Mnie również to denerwuje, chociaż mógłbym tutaj kilkaset takich wiadomości nadmienić, ale po co...
_________________
Moje modyfikacje:
* Widok profilu w temacie
* Unikalne podstrony + kodowanie linków
 
     
MistrzSeksu


Posty: 0
Wysłany: 18-07-2011, 18:27   

ja jestem nowy ale jeszcze nic takiego mi się nie przydarzyło ale też bym się wkurzał, chociaż nie mówię hop bo może jeszcze sam będę szukał pomocy :/
 
     
paweo

Posty: 95
Wysłany: 01-02-2012, 18:27   

Zgłaszam siebie, że pisałem do gaget na GG (gdy miał poGGadaj ze mną) i teraz dopisał żeby nie pisać na gg.
 
     
gaget3


Posty: 351
Wysłany: 01-02-2012, 19:26   

paweo napisał/a:
pisałem do gaget na GG

Dla twojej informacji to nie pisałeś. Nawet nie mam twojego numeru gg.
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
 
     
paweo

Posty: 95
Wysłany: 01-02-2012, 22:44   

jak to???

39951689 - mój

Napisałem, że nie będę marnował Twojego Cennego Czasu :-)
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 02-02-2012, 00:41   

paweo, jakbyś przeczytał regulamin forum (tak, tego forum) to wiedziałbyś, że do obsługi forum się nie pisze. Ale nie - wam trzeba napisać w sygnaturze, bo inaczej nie wiecie...pisząc 'wy' mam na myśli ludzi twojego pokroju - którzy często nie mają nic ciekawego do napisania a jednak piszą (Napisałem, że nie będę marnował Twojego Cennego Czasu) bezsensowne informacje.
Na wasze szczęście obsługa (moderatorzy, admini) już nie jest tak restrykcyjna jak jeszcze parę lat temu i nie nagradza każdego naruszenia regulaminu warnem. Gdyby tak było, nie było by komu postów pisać.
Po prostu nie zrozumiecie nigdy, że człowiek może nie mieć czasu - musicie na gg pisać, na PW...jakbym nie miał innych zajęć. Piszecie - jednak to co dociera do mojego okna rozmowy to w znikomej tylko części problemy jasno określone. Większość z was nie potrafi nawet ojczystego języka używać. Uczyć się powinniście a nie fora zakładacie i siedzicie przed komputerami.
Nie po to masa ludzi przez lata tworzyła FAQ żeby sobie było - je się czyta. Nie po to jest regulamin żeby sobie był - go się przestrzega. Dochodzi jeszcze Podręcznik Administratora - czarno na białym napisane co jest w Panelu Administracyjnym i co do czego służy. Ale nie...powstają tematy jak zrobić tag tematu, jak usunąć rangi domyślne, jak zmienić tło forum...cholera człowieka bierze jak takie coś czyta.

Na koniec chciałem dodać - wiem, że piszę 'w powietrze' , że nie zmieni to zachowania użytkowników, ale musiałem... ;)
 
     
MooFix
Czarna lista


Posty: 483
Wysłany: 02-02-2012, 03:11   

Tommekk80 no dokładnie nic to nie zmieni ja na GG mam tyle spamu że głowa mała ale nic na to nie poradzę bo i tak jak napiszę w stopce że pomoc po za forum odpłatna to wyślą link żeby odpisać na ich problem.
Moim zdaniem powinni otwierać fora osoby które kumają trochę nie chodzi mi o robienie np.stylu itp. ale chociaż żeby mieli kulturę osobistą...

Ostatnio dostałem wiadomość że jak nie pomogę to będę miał lipę "nie napiszę dokładnie jak to wyglądało" jak nie pomogę
_________________
Tworzę Style pod phpBB by Przemo i nie tylko Jesteś Zainteresowany Napisz na GG lub PW
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
Pomoc poza forum odpłatna :)
 
     
gaget3


Posty: 351
Wysłany: 02-02-2012, 08:51   

Ja tez tak jak niektórzy mają sporo spamów. Na pw już nie, ale na gg jeszcze jest. Aż mnie nerwica bierze. Oprócz regulaminu na przemo mam też swój własny regulamin. I tak go ludzie łamią, bo oczywiście po co czytać. Nikt sie nie nauczy, że po za forum ja działam odpłatnie, a nie za free. Dobra, takie małe pomoce to nie będę ciągnął kasy, ale bez przesady. Dopisałem sobie, żeby nie pisali do mnie na gg, ... chyba że potrzebują szybkiej pomocy. Mam poprostu dosyć takich natrętów. A tak jak paweo podobno twierdzi, że pisał, to niech najpierw łaskawie przeczyta mój regulamin i regulamin na stronie przemka.
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
 
     
lui754


Posty: 2699
Wysłany: 02-02-2012, 10:14   

Usuńcie sobie gg z profilu albo po prostu ukryjcie.
Nie widze problemu
_________________
lui754
 
     
a9u9u


Posty: 612
Wysłany: 02-02-2012, 10:19   

gaget3, Nie pisz do mnie na pw, gg, maila, skype, chyba że potrzebujesz szybkiej pomocy!
- od tego jest PW :)

i tak jak Lui pisze, nie chcesz to nie podawaj... bo poco?! To już nie rarytas, że ma się GG, to rzecz jasna, że ma się komunikator ;)
_________________
#me {work: hard !important}
MOJE: [ Pagination like phpBB3 ] ; [ Info for IE users ]
 
     
gaget3


Posty: 351
Wysłany: 02-02-2012, 11:08   

No dobra, ale ty też byś się wkurzył gdyby osoba pisała wszystko co mu do głowy wpadnie. Gdyby pisała coś w rodzaju: "Chrzanie, jednak instaluje forum przemka". Później pisze, że chce instalować mybb, a potem znowu przemka. No coś tu jest nie tak. Mam ustawiony status pogadaj ze mną, bo licze że ktoś potrzebuje pomocy i napisze w czym dokładnie mam pomóc. Ale nie, wolą pisać wszystko co im siedzi w głowie i denerwować ludzi.
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
a9u9u


Posty: 612
Wysłany: 02-02-2012, 11:17   

gaget3, człowiek jest już tak skonstruowany, każdy próbuje uzyskać coś najmniejszym kosztem, a czasem nawet robiąc z siebie całkowitego debila, żeby tylko się nad nim zlitować i dać jemu więcej "do jedzenia". :)

Pójdź w inną stronę, zamiast:
Nie pisz do mnie na pw, gg, maila, skype, chyba że potrzebujesz szybkiej pomocy!

daj:
NAPISZ do mnie na GG, PW, maila bądź skype! Jeżeli nie jesteś kompletnym deb!|3m - Pomogę Ci :)
_________________
#me {work: hard !important}
MOJE: [ Pagination like phpBB3 ] ; [ Info for IE users ]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,63 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę