phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacja forum na serwerze LYCOS
Autor Wiadomość
ORI



Pomógł: 72 razy
Posty: 956
Wysłany: 28-10-2005, 20:21   

haloween, nie denerwuj mnie :evil: Przeciez masz napisane co masz zrobic!!!!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 28-10-2005, 21:05   

ORI, obaj ostatni ;]
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Hessa


Posty: 1
Wysłany: 04-11-2005, 11:40   

Dobra w takim razie jestem zmuszona do zamieszczenia pytania tutaj.
1. Już nie wiem co robie źle a co dobrze. Stosuje się do tej instrukcji i dupa!!! Nic nie ma. Ten Commander nie przenosi mi ani jednego pliku na serwer. Przenosze każdy folder dokładnie i nic nie wychodzi. Co mogę robić źle??
 
     
pirat


Posty: 3
Wysłany: 08-11-2005, 16:20   

Witam Wszystkich. Od kilku dni próbuję już założyć własne forum i mam z tym poważne kłopoty. Najpierw zainstalowałem na Lycosie zwykłe phpBB2, ale pojawiły się jakieś dziwne błędy przy pierwszym uruchomieniu i nie był to komunikat o konieczności wywalenia katalogu "instal" i "contrib". Teraz ściągnąłem najnowszą wersję phpBB modified v1.9 by Przemo. Przekopiowałem wszystko, jak leci na Lycosa, wprowadziłem wszystkie potrzebne dane do instalacji (wszystko według Waszej instrukcji), uruchamiam instalację i wyskakuje mi taki dziwny komunikat. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi?
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 08-11-2005, 16:26   

1) Nie wyczyściłeś bazy danych przed instalacją.
2)
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie w
F.A.Q.

3)
Zanim zadamy pytanie, używamy opcji szukaj

"table already exists"
 
     
bulion



Pomógł: 93 razy
Posty: 991
Wysłany: 10-11-2005, 14:08   

4) zły temat
5) kolejne pytania w tym stylu = warn
_________________
Ex-mod
 
     
ober

Posty: 6
Wysłany: 12-11-2005, 01:19   

wszystko mi działa fajnie tylko musze stworzyć w bazie danych użytkownika z uprawnieniami bo mi sie for nie chce zainstalowac :/ ale jak na lycosie wchodze na mangae your database to mi wyskakuje coś takiego :


Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'oberos_uk@wadvtf01.st2.lyceu.net' (Using password: NO) in /data/services/lycos/uk/tripodphpmyadmin/include/tool/php4u/common.inc on line 561
Access denied


i kurde jak ja mam for zainstalować jak nie potrafie tam wejść? :/ HELP

[ Dodano: 12-11-2005, 11:37 ]
czy może to być spowodowane tym że już mam gotowe forum do instalacji na serverze lycosa? i jak wogole sie dodaje uzytkownika z uprawnieniami ???
 
     
jakbu

Posty: 2
Wysłany: 12-11-2005, 11:52   

po prostu jak wam sie pokarze coś takiego: CREATE TABLE phpbb_auth_access ( group_id mediumint(8) DEFAULT '0' NOT NULL, forum_id smallint(5) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, auth_view tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_read tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_post tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_reply tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_edit tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_delete tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_sticky tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_announce tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_globalannounce TINYINT (1) NOT NULL, auth_vote tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_pollcreate tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_attachments tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_mod tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_download TINYINT(1) DEFAULT '0' NOT NULL, KEY group_id (group_id), KEY forum_id (forum_id) )

to zmieniamy prefix tabeli na ,np. blabla
 
     
ober

Posty: 6
Wysłany: 12-11-2005, 14:06   

co? To wogole odp do mnie ???

aha i jeszcze jedno jak na lycosie dodać użytkownika uprawnieniami? bo na tym forum pisało że możliwe że nie dodałem użytkownika do bazy danych z uprawnieniami i dlatego forum mi sie nie chce zainstalowac :/ tylko nie potrafilem znalezc na tym forze jak to zrobic :/ HELP
 
     
Hakier

Posty: 1
Wysłany: 13-11-2005, 11:12   

Zamieściłem forum na lycosie i jest wszystko ok, poza jedną rzeczą:
Nie może mi zapisać zezwoleń ani ogólnych ani do konkretnego forum. Możliwe że plik się do końca nie wgrał. Jeśli ktoś może to niech napisze który plik jest odpowiedzialny za to ponieważ potrzebuje ustawic żeby goście nie mogli pisać postów. Jak by ktoś się orientował to proszę o kontakt na gg 8312188 lub maila error999@o2.pl . Z góry thx
 
     
jakbu

Posty: 2
Wysłany: 13-11-2005, 11:26   

a klikasz wyślij czy zapisz a potem sie wylogowujesz
 
     
LBOP

Posty: 1
Wysłany: 14-12-2005, 16:14   

przekleństwo | obraza JEDEN

Cytat:
Wejdź na www.instalki.pl

Sciągnij i zainstaluj program

Otwórz program

Pojawi się okno programu. Kliknij myszką na przycik "FTP" który zaznaczony jest czerwoną strzałką na poniższym obrazku:


Następnie pojawi się takie oto okienko:

Jaki program kurde?! I NIE MA SCRENÓW! GADAJ SZYBKO ALBO KURDE SIE WNERWIE przekleństwo

[ Komentarz dodany przez: MakArios: 14-12-2005, 16:20 ]
Tej pani już podziękujemy za współprace.. Ech.. warn.
Ostatnio zmieniony przez Hlopcyk 14-12-2005, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bulion



Pomógł: 93 razy
Posty: 991
Wysłany: 14-12-2005, 16:46   

LBOP napisał/a:
aki program kurde?! I NIE MA SCRENÓW! GADAJ SZYBKO ALBO KURDE SIE WNERWIE przekleństwo


dziewczynko żegnamy
_________________
Ex-mod
 
     
Rezo

Posty: 1
Wysłany: 16-12-2005, 13:51   

Pomocy! Jak się rejestruję na Lycos, to nie ważne co wpisuję w "username", zawsze mi mówi, że "Please choose another username." Czy jest jakiś inny server który odpowieda tej instrukcji?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 16-12-2005, 14:01   

Cytat:
Adres forum: Brak

poczytaj caly ten topic :roll:
_________________
Cygantura
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę