phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Losowanka & Konkurs
Autor Wiadomość
JustDoIt!


Pomógł: 115 razy
Posty: 869
Wysłany: 30-05-2010, 11:45   

Wie ktoś jak połączyć tego moda z tym ?
da sie zrobic jakoś że np. user który brał w losowaniu udział i wygrał dołączenie do grupy i dodaje go automatycznie a drugie i 3 miejsce dostanie punktu z cash moda ? :roll:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
dream552

Posty: 32
Wysłany: 30-05-2010, 19:32   

MagicalFire napisał/a:

podawaj konkrety


Po instalacji, a także wprowadzeniu Twoich zmian odn. zapisywania się uzytkownika mod wysyła dalej kilka/naście pw do administratora.
Klikamy w dołącz, a system nie dodaje użytkownika.
Pomijając kilka innych szczegółów.
Akurat ten modek można tak rozwinąć, ma bardzo dużo możliwości.(wygrana daje coś użytkownikowi, np. możliwość wpisania przez PA ID grupy etc. za wygraną, points/diamenty) - ale akurat nie oto mi chodzi, aczkolwiek szkoda, że podstawa nie jest prawidłowa.
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 30-05-2010, 20:05   

dream552 napisał/a:
Po instalacji, a także wprowadzeniu Twoich zmian odn. zapisywania się uzytkownika mod wysyła dalej kilka/naście pw do administratora.


instalowałeś moda + tą poprawkę ?

nie możliwe, aby Ci słało ciągle PW. Warunek dot. dołączania do konkursu zmienił się całkowicie, i nie ma tam jakiegokolwiek kodu aby wysyłało PW.

Zresztą jutro sprawdzę moda ponownie - zarówno standardową wersję jak i poprawkę.
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
JustDoIt!


Pomógł: 115 razy
Posty: 869
Wysłany: 30-05-2010, 20:28   

kevin_, mógł byś pomóc mi dostosować go pod Cash Moda ze dostaje ilosc Cashu i ze jak ktos wygra 1 miejcsce to go automatycznie dodaje do wybranej Grupy na jakis tam okres dni ? :roll:
Bardzo mi na tym zależy :)
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 31-05-2010, 09:41   

Mod działa jak należy...
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
dream552

Posty: 32
Wysłany: 31-05-2010, 10:12   

Ok, po ponownej instalacji, oraz ponownym wgraniu poprawki, wydaje się, że wsio jest ok.
Aczkolwiek, miło by było zobaczyć jakieś modyfikacje tego skryptu, bo możliwości jest dużo :)
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 31-05-2010, 14:38   

JustDoIt! napisał/a:
kevin_, mógł byś pomóc mi dostosować go pod Cash Moda ze dostaje ilosc Cashu i ze jak ktos wygra 1 miejcsce to go automatycznie dodaje do wybranej Grupy na jakis tam okres dni ? :roll:
Bardzo mi na tym zależy :)


Cały proces losowanki odbywa się w pliku "admin_lucky.php" od komentarza // losuj

Kod:

$userDB[$luckyUsers]['user_id']; // id wylosowanego użytkownika
$userDB[$luckyUsers]['username']; // nazwa użytkownika wylosowanego


tam jest jeszcze e-mail, ale ogólnie to możesz rozszerzyć zapytanie - zresztą nie ważne.
Więc np.
Kod:

                if ( !$db->sql_query("UPDATE ".USERS_TABLE." SET user_new_privmsg = user_new_privmsg + 1 WHERE user_id = {$userDB[$luckyUsers]['user_id']} LIMIT 1") )
                {
                    message_die(CRITICAL_ERROR, 'Could not update PW MSG<br />'. mysql_error());
                }


po tym/przed tym możesz dodać nowe zapytanie sql, które dodaje użytkownika do grupy czy tam daje ileś punktów

jak dodać użytkownika do grupy? - dodajemy go do tabeli USER_GROUP_TABLE, (ID GRUPY GDZIE MA DOŁĄCZYĆ, ID USERA (patrz tagi CODE, wyżej), 0) - tak ma wyglądać wartość insert into

Teraz prosisz ,jeszcze jakieś dodawanie do grupy na określoną ilość - czyli będzie trzeba dołączyć drugi mod np. http://www.przemo.org/php...highlight,grupy

ja Ci nie pomogę w tym, zainteresuj się działem "zlecenia"
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 01-06-2010, 10:11   

W zamkniętych już losowaniach pokazuje źle datę zamknięcia - mam we wszystkich "Konkurs zamknął użytkownik XXX, Dzisiaj 20:00 godziny są ok ale w każdym pisze, że dzisiaj...
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2010, 21:10   

Jest błąd w rankingu trzech największych farciarzy. Gdy chcemy kliknąć w profil któregoś z farciarzy pokazuje, że nie można znależć użytkownika a to dlatego, że kończy się na =u jednak nie dodaje ID użytkownika.
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 10-08-2010, 23:24   

hm racja też tak mam http://www.yourbet.pl/lucky.htm
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
Mario14125

Pomógł: 52 razy
Posty: 811
Wysłany: 30-08-2010, 11:13   

Mógłby ktoś podać demko bo w ciemno nie chce instalować a w pierwszym poście demko padło :P
_________________
MULTIPOLAND @ AMXBans # 1.6.2 - Deflection
 
     
BPL

Pomógł: 52 razy
Posty: 336
Wysłany: 30-08-2010, 19:33   

http://www.goodbet.pl/lucky.htm tu jest wgrane
_________________
ranking bukmacherów 2022
 
     
skala00

Posty: 12
Wysłany: 19-09-2010, 23:14   

O co chodzi? Gdy wpisze w pasku mojastrona.pl/lucky.php wyskakuje

Kod:
Template->make_filename(): Error - template file not found: luckyIndex.tpl


to samo gdy w PA tworze nowy konkurs :/

Sprawdzałem kilka razy, dobrze wgrałem pliki oraz wyedytowałem istniejące już :/
 
     
venres

Pomógł: 26 razy
Posty: 82
Wysłany: 19-09-2010, 23:24   

skala00 napisał/a:
template file not found: luckyIndex.tpl


Oznacza to brak pliku luckyIndex.tpl.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Seba123


Pomógł: 74 razy
Posty: 868
Wysłany: 19-09-2010, 23:25   

skala00 napisał/a:
luckyIndex.tpl
Brakuje tego pliku w katalogu stylu.
_________________
Fejs
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę