phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Panel zaproszonych userów wraz ze statystykami
Autor Wiadomość
dream552

Posty: 32
Wysłany: 08-06-2010, 20:13   

kevin specjalnie unikasz tematu czy nie chce Ci się dodać mojej propozycji ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 08-06-2010, 20:34   

Widzę wasze posty, ale prawdę mówiąc nie chce mi się ponownie grzebać w kodzie zaproszonych userów - w tej chwili piszę dość dużego moda na zlecenie, więc mam inne priorytety.
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
PROGejmer?

Posty: 59
Wysłany: 12-07-2010, 19:56   

Mam małe pytanie co do tej modyfikacji . Dało by się ją przerobić żeby zamiast System Point był Beer Mod . Bo mam Beer mod a tak modyfikacja strasznie mi się podoba, I czy dało by rade to przerobić :P ? Bo mam same Beer Mod i czy da rade przerobić zeby zmiast Poin Stystem był beer mod i nie trzeba Cash Mod'a ?
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 12-07-2010, 19:58   

ale jak beer mod, ma Ci piwka dodawać za rejestracje?

to raczej nie przejdzie, ponieważ struktura beer moda wymaga aby każdy punkt był przypisany pod jakiś post.
choć nie pamiętam dokładnie struktury piwek, opisz dokladnie propozycje
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
MagicalFire


Pomógł: 980 razy
Posty: 4353
Wysłany: 12-07-2010, 20:18   

PROGejmer?,
Twój podpis/sygnaturka jest niezgodna z regulaminem.
Zapoznaj się z pkt 2 oraz 3 Regulaminu tego forum.
_________________
nie za takie Przemo walczyliśmy
 
     
PROGejmer?

Posty: 59
Wysłany: 13-07-2010, 15:10   

kevin_, chodzi mi o to żeby wstawia się link do forum np na GG i ktoś wchodzi z tego linku na forum i się z niego rejstruje na stronce to ten użytkownik który wystawi link na GG dostaje automatycznie piwko bo z jego linku zarejstrował się nowy user. I żeby nie było zbędnych tych tylko po prostu dodaje mu 1 piwko i tyle ;p I żeby nie było CashModa bo według mnie on jest w tej modyfikacji zbędny . To jest tylko moje zdanie dużo się nie znam ale zawsze coś :P

[ Dodano: 13-07-2010, 15:12 ]
kevin_, chodzi mi o to żeby wstawia się link do forum np na GG i ktoś wchodzi z tego linku na forum i się z niego rejstruje na stronce to ten użytkownik który wystawi link na GG dostaje automatycznie piwko bo z jego linku zarejstrował się nowy user. I żeby nie było zbędnych tabel informacji itp tylko po prostu dodaje mu 1 piwko i tyle ;p I żeby nie było CashModa bo według mnie on jest w tej modyfikacji zbędny . To jest tylko moje zdanie dużo się nie znam ale zawsze coś :P
 
     
dream552

Posty: 32
Wysłany: 18-07-2010, 23:31   

kevin_ może teraz znajdziesz chwilę czasu aby w końcu dodać tą modyfikację ?
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 19-07-2010, 11:42   

dream552, co dokładnie mam dodać?
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
dream552

Posty: 32
Wysłany: 19-07-2010, 20:54   

"Chodzi mi o PanelZaproszonychUserówBy lui754 v.1.1 a konkretnie o widok w admince - screen w załączniku. "



[ Dodano: 22-07-2010, 10:08 ]
więc jak ? mógłbyś to zrobić ?

[ Dodano: 24-07-2010, 22:39 ]
Szkoda, że nie chcesz zająć się wprowadzeniem mojego pomysłu.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Gangst3r


Pomógł: 4 razy
Posty: 207
Wysłany: 22-03-2011, 10:59   

Sorka za odkopywanie, ale u siebie też mam BeerMod'a przerobionego na Arcade Points i fajnie by było zintegrować go z tą modyfikacją. Czyli za zaproszenia usera dostać Arcade Point (piwko). Głównie chodzi mi o to, żeby dzięki temu zrobić konkurs a nagrody będą zdobywane za uzyskanie odpowiedniej liczby Arcade Points (piwek)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę