phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Metting Mod - Spotkania
Autor Wiadomość
Pazur

Posty: 2
Wysłany: 14-10-2010, 23:30   

Przydałaby się modyfikacja informująca użytkowników, że zostało dodane nowe spotkanie. ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
come2papa


Posty: 12
Wysłany: 15-10-2010, 08:49   

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 28835809 bytes) in /home/oaza/public_html/meeting.php on line 1059

Co na to mogę poradzić? Komunikat ten wyskakuje mi jak kliknę w więcej...
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 15-10-2010, 14:37   

come2papa, odwiedź tematy: 1, 2.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
come2papa


Posty: 12
Wysłany: 15-10-2010, 14:46   

Matteo, żaden z powyższych tematów mi nie pomógł w rozwiązaniu problemu. Wydaje mi się, że wina leży po stronie serwera, który ma za mało pamięci...
 
     
theodeus

Posty: 4
Wysłany: 16-10-2010, 18:22   Re: Metting Mod - Spotkania

MaTeK_ napisał/a:
Nie będę dawał screenów, ponieważ byłoby ich dużo, ale można testować pod adresem
www.mateuszb.pl/forum
nick: test2
hasło test2
W menu nawigacyjnym jest link "Spotkania"

po wejściu w "Spotkania" nie ma żadnych aktywnych spotkań i przyznam, że nie bardzo widzę opcję utworzenia nowego. Co robię nie tak? :)

[ Dodano: 17-10-2010, 12:37 ]
i jeszcze jedno - da się ten mod wrzucić do innych stylów niż SubSilver? Używam MyXbox jako domyślnego i przyznam, że nie mam pojęcia jak przekształcić plik językowy.
 
     
They2


Pomógł: 82 razy
Posty: 1297
Wysłany: 18-10-2010, 09:09   

kevin_ napisał/a:
jako gość mogę edytować czyjeś posty, np. teraz edytowałem wiadomość o treści "Aby się zapisać trzeba kliknąć "Wpisz na spotkanie z...." użytkownika DonMateo16
jako gość "anonymous" mogę pisać komentarz potem edytować...

a nie lepiej dać tylko dla zalogowanych ?

potem testuję...

[ Dodano: 18-10-2010, 10:11 ]
come2papa, na xaa.pl zapomnij, kup dobrego hostingu i kwita.
_________________
Support | Pomoc | Modyfikacja | Zlecenie płatne - zapraszam na PW oraz pod moim adresem.
Nie udzielam w GG.
 
     
dexus

Posty: 3
Wysłany: 17-06-2011, 21:15   

Witam, czy jest możliwość dodania określonej grupy, aby mogła dodawać spotkania?

W plikach językowych widzę takie wpisy:
Kod:
$lang['Meeting_config_explain'] = 'From here you can manage all basic settings for meetings on your board.';
$lang['Meeting_config_updated'] = 'Konfiguracja została zaktualizowana';
$lang['Click_return_meeting_config'] = 'kliknij %stutaj%s aby przej¶c do konfiguracji wydarzeń.';
$lang['User_allow_enter_meeting'] = 'Allow users to create meetings';
$lang['User_allow_enter_meeting_explain'] = 'If you will set here YES, each user can create meetings. Say NO here to enable this only on ACP by an Admin. GROUPS will enable this to users who are a member of minimum one of the following groups.';
$lang['User_allow_edit_meeting'] = 'Allow users to edit meetings';
$lang['User_allow_edit_meeting_explain'] = 'If you will set here YES, each user can edit meetings. Say NO here to enable this only on ACP by an Admin.';
$lang['User_allow_delete_meeting'] = 'Allow Users to delete their Meetings';
$lang['User_allow_delete_meeting_explain'] = 'If you say YES here, each user can delete his own meeting. Say NO here to disable this option.';
$lang['User_allow_delete_meeting_comments'] = 'Allow Users to delete their Meeting Comments';
$lang['User_allow_delete_meeting_comments_explain'] = 'If you say YES here, each user can delete his own meeting comments. Say NO here fo disable this option.';
$lang['Meeting_notify'] = 'Wł±cz powiadomienia e-mail tak/nie';


Jednak w PA w spotkania widzę dokładnie to samo, co po wejściu w listę spotkań, czyli mogę tylko edytować /usunąć spotkanie, gdzie więc szukać tych ustawień?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
seba@

Pomógł: 5 razy
Posty: 2
Wysłany: 04-08-2011, 14:38   

A jak dodac spotkania? ;P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę