phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przekierowanie do portalu po wejsciu na strone
Autor Wiadomość
domino

Posty: 16
Wysłany: 14-08-2005, 17:09   

zrobilem to znowu wywala:

Access forbidden!

You don't have permission to access the requested object. It is either read-protected or not readable by the server.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
anekr

Posty: 1
Wysłany: 05-09-2005, 10:54   

Utworzylem plik .htaccess wgralem do glownego katalogu i to wyskakuje wchodzac na moja strone:
Cytat:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.


Co jest nie tak?
 
     
dupamaryna

Pomógł: 1 raz
Posty: 33
Wysłany: 28-09-2005, 18:51   Jednak nie working... :(

[quote="azwel"]Ja zrobiłem to u siebie nieco inaczej...
W index.php po:
Kod:
//end count unread posts
wstawiłem to:
Kod:
if (!$HTTP_COOKIE_VARS['pf']){
    @setcookie('pf', 1, (time() + 600), $board_config['cookie_path'], $board_config['cookie_domain'], $board_config['cookie_secure']);
    header('Location: portal.php');
}

Tyle na ten temat...
quote]

hmm..a u mnie po wstawieniu tego wyskakuje

Parse error: parse error, unexpected '<' in /var/www/filozoficzny.pl/index.php on line 48

dziwne, bo w okolicach tej linii nic nie zmieniałem... tylko wkleiłem kod podany przez Ciebie po /unread posts...

jakieś pomysły o co biega?

pozdr.
S
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 29-09-2005, 07:48   

dupamaryna, może jednak wypróbuj sposób Gasnicy (strona trzecia tego wątku) :roll:
 
     
grave

Posty: 1
Wysłany: 06-10-2005, 15:14   

Sylwia napisał/a:
może jednak wypróbuj sposób Gasnicy (strona trzecia tego wątku)


Mnie to niedziała.

Owszem mam taki plik, ale znajduje się on na serwerze w głównym katalogu.
Forum mam zainstalowane w podkatalogu i sposób gaśnicy u mnie nie działa.

Wszystko jest ok, tylko jak pobiegam troche po forum i chcę wejść na strone główną forum to przerzuca mnie do portalu. Ma ktoś jeszcze jakiś inny pomysł??

adres forum:
www.wsbif.glt.pl

Ok temat rozwiązany: jesli ktoś ma podobny porblem niech sprawdzi ustawienie tej opcji w PA: Portal link
Gdy forum jest forum dla newsów lub sond w portalu link do strony głównej prowadzi do portalu.

Teraz już jest OK
Pozdrawiam
 
     
blazejwiecha

Posty: 18
Wysłany: 09-10-2005, 09:16   

dobra , powiedz dokładnie , bo zrobiłem ten plik .htaccess i też mnie nie działa to jakoś :(

moze mam jeszcze jakies skrypty wsadzic do jakichs plików ???? albo cos w panelu sterowania ustawić ???//
 
     
halohalo


Posty: 77
Wysłany: 11-10-2005, 18:19   

Pasja napisał/a:
Przemo napisał/a:
<html>
<head>
<meta http-equiv="Refresh" content="0; url=portal.php">
</head>
</html>

Brama nie jest zbyt dobrze tolerowana przez google


A jakby mimo wszystko, używać tego sposobu to czy google nie będzie indeksować strony?
Jakie są te negatywne skutki używania tego przekierowania?
Czy samo forum, które mam na 5 miejscu zindeksowane w google też też moze spaść?

Dodam, że forum mam w subdomenie "forum", natomiast po wpisaniu domeny głównej chciałbym zeby otwierał sie portal, tak więc czy ten pierwszy przykład Przema będzie przyjazny dla wyszukiwarek?

Prosze o opinie
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 12-10-2005, 12:31   

halohalo, a próbowałeś sposobu Gasnicy z trzeciej podstrony tego tematu? Z google w takim przypadku nie ma problemów.
 
     
blazejwiecha

Posty: 18
Wysłany: 12-10-2005, 14:52   

Zeby zadziałało .htaccess to w pliku konfiguracyjnym serwera apache nalezy ustawić
Kod:
AllowOverrite All

od tej pory bedzie zczytywał informacje z tego pliku :) :)
 
     
Dawid_Es


Posty: 9
Wysłany: 27-10-2005, 17:13   

mam pytanie:
jak się wstawi to:

Cytat:
if (!$HTTP_COOKIE_VARS['pf']){
@setcookie('pf', 1, (time() + 600), $board_config['cookie_path'], $board_config['cookie_domain'], $board_config['cookie_secure']);
header('Location: portal.php');
}


za to:
Kod:
//end count unread posts


to trzeba też wstawić to co napisał na samym początku przemo ?

Czy wystarczy to powyżej ?
 
     
TYCU


Posty: 2
Wysłany: 29-10-2005, 00:40   

STARALEM SIE TO ZROBIC.. ALE TAK TU NAMIESZALISCIE Z TYMI ODPOWIEDZIAMI ZE CZLOWIEK KTORY PO RAZ PIERWSZY JE CZYTA I NIE SIEDZI ZBYTNIO W TEMACIE TO SIE STRASZNIE GUBI....

MOZE KTOS TO JESZCZE RAZ POZADNIE KROK PO KROKU OPISAC...


bede wdzieczny jak i nowi userzy.

pozdrawiam
TYCU

[ Dodano: 29-10-2005, 17:35 ]
ekhm ???
 
     
sniper89


Pomógł: 5 razy
Posty: 32
Wysłany: 08-11-2005, 08:09   Re: Przekierowanie do portalu po wejsciu na strone

Super, bardzo się przydało :)
 
     
marverix

Posty: 3
Wysłany: 10-01-2006, 20:31   

Dobra, ja sądzę, że jednak to najlepszy pomysł to jest Gaśnicy... aczkolwiek wiele serwerów ma wbudowany plik .htaccess i nie pozwala na zmiany lub wywala błąd ale co ciekawe te serwy najpierw otwierają pliki .html ... i tutaj pomysł Przema 8) z plikiem index.html.
Ja też coś wymyśliłem :mrgreen: aczkolwiek metoda durna i długa ale chyba najlepsza dla tych, którzy bardzo bardzo bardzo chcą zobaczyć swoją stronkę na Google... poprostu na serwerze stworzyć folder i do niego wpakować pliki z forum, forum nic nie odczuje bo baza adresu nie zmieni. a w głównym (startowym) katalogu umieścić tylko index.html/php i tam cały kodzik z słowami kluczowymi, opisem itp ... no i przeniesienie... do tego można stworzyć wygląd jak jest przy oczekiwaniu na załądowaniu forum "Prosze czekać..." i Gif... i nikt sie nie skapnie :D pzdro
 
     
NEDVED

Posty: 50
Wysłany: 04-02-2006, 11:00   

no ale mi też chodzi o przekierowywanie ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
shyha

Posty: 2
Wysłany: 22-02-2006, 17:37   

Ja chcę coś takiego zrobić :

dla anonimowych userów przy wejściu na adres stronki wchodza na forum - czyli jest normalnie to samo z userami z grup, jednakże :

Userzy z grup od ID=3 po wpisaniu adresuy stronki są od razu zabierani na portal (tu wykorzystanie cookies).
To samo - jeśli się zaloguje user z grup ID=3 to przekierowauje go na portal.

Potrafi ktoś mi pomóc ? Czy to jednak za trudne ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę