To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

HydePark - [OffTopic] PROPOZYCJA - przemo na androida

KOŁO - 16-08-2013, 15:54

JA też jestem za!
Obecnie męczy przybliżanie i celowanie na forum. Skrypty źle wczytane, slider facebooka zasłania pół ekranu :/

Kiepscizna - 29-11-2014, 20:21

Zarejestrowałem się tylko po to by uświadomić kolegom od tego przemo by szajs że mamy prawie 2015 rok. W związku z tym mało kto używa już linucha na pentium jeden mmx lub inertet explorer jedynki albo netscape. Powstają technologie oraz istnieją zajebiste fora ale ich główną wadą jest to że są postawione na tym czymś. Otóż używam właśnie tapatalka, wcześniej denerwował mnie komunikat żeby przejść do aplikacji. Teraz jestem użytkownikiem zadowolonym w dodatku. Czytam kilka forów i tylko jedno z nich ma obsługę tapatalka. Inne np forum.kosmetykaaut.pl nie. Myślę że przyjdzie czas na wyp****enie tego w kosmos i zainstalowanie czegoś nowoczesnego na każdym z forów. Po prostu lepsze zawsze wyprze jakieś byle co. A jeśli chodzi dlaczego jesteście tacy popularni to tylko z tego powodu że
1. to stoi na darmowej technologii, w związku z czym można to postawić na byle rzęchu za pięć dych lub hostingu za 30 złotych na rok.
2. Polacy nie znają języków obcych więc wolą wziąć jakieś bele co byle czytali instrukcje po polskiemu.
A reszta to sami wiecie włącznie z tym przemem.
Wyginiecie jak dinozaury.
Mile widziane komentarze.

Woytec - 30-11-2014, 13:56

Czy idę w dobrym kierunku?
http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=148652



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group