phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] PROPOZYCJA - przemo na androida

korzystał(a) byś z mobilnej wersji forum na Androidzie?
Tak, to dobry pomysł.
71%
 71%  [ 28 ]
Nie.
28%
 28%  [ 11 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
JustDoIt!


Posty: 869
Wysłany: 27-03-2012, 16:46   [OffTopic] PROPOZYCJA - przemo na androida

Witam, temat głównie do programisty aplikacji na tel. Oparte system android.
Wpadłem na pomysł pewien. Zwiększa się ilość użytkowników telefonów o ten system. Idea tego tematu jest taka że z zaangażowaniem użytkowników forum oraz obsługi stworzyć mobilny dostęp do tego forum. Napewno ułatwiło by to korzystanie z niego dla użytkowników smartfonów.

Pozdrawiam.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Oneitatsu


Posty: 2324
Wysłany: 27-03-2012, 17:21   

W ankiecie wybieram odpowiedź drugą, "Nie.". Podchodzę do kwestii internetu "staromodnie" - czyli jak mam czas, na stacjonarnym sprzęcie. Noszenie tego wszędzie ze sobą wydaje mi się zbędne.
No i tematyka forum - głównie pomoc wokół skryptu, która często wymaga dostępu do ftp, płynnego poruszania się po plikach; mobilne systemy nie mają takiego samego zasięgu, są zazwyczaj uszczuplone.

Już teraz są problemy, ludzie mając pełną wygodę klawiatury i dużego ekranu, a piszą niezrozumiale i nielogicznie. Co będzie jak zaczną pisać "na szybko" korzystając z przenośnej cegły?
 
     
gaget3


Posty: 351
Wysłany: 27-03-2012, 18:48   

Też jestem na nie. Ty tu mówisz o mobilnej wersji na andka, a niektórzy nie potrafią poradzić sobie w przemkiem na zwykłym komputerze. Nie wiedzą do czego służy dana opcja w PA i potem pojawiają się głupie pytania bo pomieszane i nie wie co jest grane. Czasem jest potrzebny dostęp do ftp i bazy a to jest niezbędne. I miej jeszcze taką sytuacje. Niektórzy nawet nie wiedzą jak instalować forum. Bo też miałem w tym styczność. I kolejne zbędne pytania. Dla mnie to bez sensu.
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
 
     
Czaston


Posty: 175
Wysłany: 27-03-2012, 21:55   

Jest modyfikacja lo-fi, dzięki której możesz przeglądać forum oparte o phpBB by Przemo spokojnie nawet na standardowym systemie (np. tego z Samsung Avila).
 
     
Boltex



Posty: 2239
Wysłany: 27-03-2012, 21:59   

JustDoIt!, a nie lepiej wyłączyć pobieranie obrazków w przeglądarce mobilnej?
_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
panczo12d


Posty: 185
Wysłany: 28-03-2012, 06:52   

ja mam nokie 6300 i na operze mini z włączonymi obrazkami mi działa ;)
 
     
Lisu15


Posty: 1546
Wysłany: 28-03-2012, 08:53   

No ale przecież na forum można wejść przez zwykłą przeglądarkę w telefonie. Gdyby w wersji Androidowej forum miało inny wygląd i zostało odchudzone do pisania i przeglądania tematów to byłoby to sensowe ale według mnie niepotrzebne.
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
gaget3


Posty: 351
Wysłany: 28-03-2012, 10:39   

panczo12d, bo forum musi działać prawidłowo.
Lisu15, i tak to nie jest potrzebne. Dość dużo osób wchodzi na forum przez komputer i mobilna wersja na androida nie jest potrzebna. Teraz większość telefonów ma znakomite parametry i przeglądanie jest tak jak na kompie.
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
 
     
Lisu15


Posty: 1546
Wysłany: 28-03-2012, 10:58   

gaget3, ale moje ostatnie słowo właśnie brzmi Niepotrzebne :)
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
bolek i lolek
[Usunięty]

Wysłany: 28-03-2012, 15:53   

Ja przekodowałem zarządzanie stylami i mam osobny styl na przeglądarki mobilne i te zwykłe.
Więc dla mnie taki dodatek jest zbędny.

Co do samego programu to mnie wprawił by w niezłe wkurw...gdyby był wmuszany użytkownikowi.
Tak jak niektóre strony w skrypcie VB, przy wejściu wmuszają mi program taptalk czy jakoś tak a ja tylko tracę czas na zamykanie okienek..
 
     
yasiu


Posty: 206
Wysłany: 22-07-2013, 22:24   

Nie rozumiem tego stanowczego NIE, Windows też nie stawiał na urządzenia mobilne i co? Przemo zaczyna pomału odpadać w rankingach, właśnie ze względu na brak postępu.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 23-07-2013, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
joli
Yollien +Styler



Posty: 16981
Wysłany: 22-07-2013, 23:11   

jakich rankingach? pisze normalnie z androida i nie wiem, gdzie niby jest problem. To nie skrypt jest niedostosowany, tylko durne style moga byc niestrawne.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 23-07-2013, 07:09   

joli napisał/a:
To nie skrypt jest niedostosowany, tylko durne style moga byc niestrawne.

Popieram w 100%
 
     
paweo

Posty: 95
Wysłany: 23-07-2013, 19:43   

joli napisał/a:
pisze normalnie z androida

A propos androida, to trzeba by zrobić ikonkę ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
yasiu


Posty: 206
Wysłany: 27-07-2013, 19:06   

Zapytam inaczej, dlaczego zamykacie się na trend ludzki? Wiele osób korzysta z tapatalka, dlaczego forum Przema jest dla nich niedostępne? Tak krytykujecie, ale czy sprawdziliście o ile ułatwia to przeglądanie i pisanie na forum?

Zobaczcie ile osób prosi o to w tym temacie. Nie można się oburzać, tylko trzeba trochę działać ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę