To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum - [opinie] i365.pl

daroo - 16-09-2005, 14:05
Temat postu: [opinie] i365.pl
Ostatnio znalazłem dość ciekawą oferte firmy hostingowej http://www.i365.pl , lecz nadal dogłębnie nie znam tego serwera czy mieliscie z tą firmą już do czynienia, warto kupić tam konto?

Czy serwer jest godny zaufania czy też nie? :roll:

Wolsonik - 16-09-2005, 14:13

daroo, miałem tam konto testowe, i tylko o tym mogę coś powiedzieć ...

Przez 7 dni serwer "śmigał" aż miło, nie odnotowałem żadnego "padu" - duży plus. Natomiast kontakt administratorem - żaden, brak jakichkolwiek reakcji na maile z pytaniami o bardziej szczegółowe informacje ...
Plusem również jest cena ...

Tyle ode mnie, mam nadzieję, że to Ci w jakiś sposób ułatwi podjęcie decyzji.

Pozdrawiam

Wolsonik

Wolsonik - 28-10-2005, 20:31

Jako, ze minelo troszke czasu i mialem kilka perypetii z innym platnym hostingiem (forall) zdecydowalem sie na przeniesienie swojego forum na i365. Posiadam tam konto juz w pelni platne zakupione w promocji (notabene owa promocja sie skonczyla, a byla rewelacyjna, przynajmniej dla mnie) pozwole sobie dodac kilka uwag na temat owej firmy.
Poprzedni brak odpowiedzi od administratorow i365 okazal sie "bledem". Najprawdopodobniej mialem zle ustawione filtry na poczte wychodzaca. W chwili obecnej (konto posiadam od 3 tygodni) admin odpowiada blyskawicznie, serwer dziala jak dla mnie wysmienicie bez najmniejszych problemow (nie zanotowalem zadnej przerwy w dzialaniu), uzytkownik jest informowany z wyprzedzeniem o planowanych przerwach droga mailowa. Jak dla mnie hosting godny polecenia.
Wiem, ze 3 tygodnie to krotki okres czasu, aczkolwiek pomimo to pozwolilem sobie na dodanie wlasnej obiektywnej oceny.
Mam nadzieje, ze w ten sposob komukolwiek pomoge w podjeciu decyzji.

PS Aby uniknac postow typu "jestes pracownikiem i365 czy co, ze taka opinie piszesz" informuje, ze jestem takim samym uzytkownikiem jakich wielu, a moja opinia ma cel czysto informacyjny, aby w przyszlosci nikt z Was nie mial podobnych problemow jakich ja doswiadczylem korzystajac z uslug forall.

Pozdrawiam

Wolsonik

Pasja - 31-10-2005, 22:46

To ja jako użytkownik z troszkę większym stażem dodam że i365.pl od początku nie mogę nic zarzucić a już na 100% supportowi :-)
Yanix - 07-01-2006, 15:34

Widzieliście nową promocję?
http://www.i365.pl/i365/hotstart.php

Ktoś to może kupił? Wygląda zabójczo...

Wolsonik - 08-01-2006, 12:00

Yanix napisał/a:
Widzieliście nową promocję?
http://www.i365.pl/i365/hotstart.php

Ktoś to może kupił? Wygląda zabójczo...


Jak wspomnialem w poprzednim poscie, ja wykupilem hosting w i365 podczas podobnej promocji, rowniez parametry konta w porownaniu do ceny byly jak dla mnie rewelacyjne. Jednak najwazniejsze jest to, ze hosting od momentu gdy posiadam tam konto, dziala rewelacyjnie, a kontakt z administratorami jest blyskawiczny i w zasadzie 24h/dobe. Osobiscie szczerze polecam ten hosting.

Pozdrawiam

Wolsonik

Maxiu - 26-01-2006, 17:30

Witam, posiadam serwer z tej firmy już dwa miesiące i wszystko śmiga, aż miło kupiłem najpierw na próbę najmniejszy pakiet, ale później za dopłatą zrobiłem mały update. Wszystko działa błyskawicznie, faktycznie admin odpisuje w zaskakująco szybkim tempie i zaraz udziela niezbędnej pomocy. Polecam ten serwer wszystkim tym którzy poszukują czegoś taniego. Wystarczy czekać na promocję i korzystać :)
Yanix - 26-01-2006, 17:41

Wracając do mojego poprzedniego postu. Serwer działa bardzo ładnie a parametry konta za 159zł powalają na kolana :mrgreen:
pecador - 26-01-2006, 18:47

Tak. A najlepszy jest admin - wysłałem kiedyś wiadomość o 3 w nocy - po chwili odpowiedź. Wysłałem w jakieś święto, też w dziwnej godzinie - po chwili odpowiedź. Czy on jest jakąś maszyną, która cały czas dba o to? :mrgreen:
chelloPL - 26-01-2006, 18:51

Leone napisał/a:
Tak. A najlepszy jest admin - wysłałem kiedyś wiadomość o 3 w nocy - po chwili odpowiedź. Wysłałem w jakieś święto, też w dziwnej godzinie - po chwili odpowiedź. Czy on jest jakąś maszyną, która cały czas dba o to? :mrgreen:

Żebyśmy tylko takich adminów mieli... :)

Maxiu - 26-01-2006, 20:49

Leone napisał/a:
Czy on jest jakąś maszyną, która cały czas dba o to?

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Ostatnio mieli restart serwera, aby dołożyć do niego RAMu to zanim zdarzyłem zadać pytanie, czemu nie działa dostałem informacje, że jest restart itp itd. Dbają o klienta :)

futrzak - 26-01-2006, 22:20

za taka cene to sie opłaca a skoro jeszcze dobrze się wypowiadacie o nim to ja na to ide :) czy bede kolejnym zadowolonym klientem czas pokaze :)
Fiercio - 27-01-2006, 23:29

Leone napisał/a:
Tak. A najlepszy jest admin - wysłałem kiedyś wiadomość o 3 w nocy - po chwili odpowiedź. Wysłałem w jakieś święto, też w dziwnej godzinie - po chwili odpowiedź. Czy on jest jakąś maszyną, która cały czas dba o to? :mrgreen:


Cytat:
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Ostatnio mieli restart serwera, aby dołożyć do niego RAMu to zanim zdarzyłem zadać pytanie, czemu nie działa dostałem informacje, że jest restart itp itd. Dbają o klienta :)


Też mam konto tam i moge polecić w 1000% - admini odpisują na maile bardzo szybko :mrgreen:
Można (prawie) wszystko załatwić ;) (nawet dosyć nietypowe sprawy...)


Wadą jest tylko blokada funkcji readfile() na serwerze, przez co nie chciały mi załączniki działać.

chelloPL - 28-01-2006, 12:57

Fiercio napisał/a:
Wadą jest tylko blokada funkcji readfile() na serwerze, przez co nie chciały mi załączniki działać.

W nowej wersji jest to już rozwiązane. Do starszych wersji też jest gotowa przeróbka na forum podana. Ponadto wiele firm blokuje jednak tą funkcję.

-=-=-=-=-

Przejrzałem cały temat - nie widzę aby ktokolwiek miał jakieś zastrzeżenia co do hostingu (z wyjątkiem kosmetycznego readfile).
Proponuję zatem dodać hosting do zaufanych firm. Jeśli nie będzie sprzeciwu w ciągu kilku dni, zostanie dopisany.

Maxiu - 28-01-2006, 13:05

Podpisuje się pod tym, jest to jak najbardziej zaufany hosting :) jesli ktos chce upolować promocje, to proponuje zajrzeć na allegro. Tam ta firma oferuje swoje pakiety w jeszcze niższych cenach :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group