To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - Po jakiej? AKCJI wylogowywuje mnie!!

jendrek9 - 26-12-2008, 11:20

Ekhem, ogłaszam:

Jeśli nie ZAPARKOWAŁEŚ domeny na hostingu i nie zmieniłeś ADRESÓW DNS na te z hostingu (operacja trwa ok. 24h) wtedy NIE MOŻE zmienić pola "Nazwa Domeny" na adres swojej domeny gdyż TRZEBA ją zaparkować i zmienić adresy DNS. W takim wypadku robimy to (opisane w innym temacie -> opcja szukaj) i potem zmieniamy na adres domeny, w między czasie korzystamy nadal w polu "nazwa domeny" adres strony bez aliasu np. twojastrona.webd.pl zamiast twojastrona.pl

Miałem ten sam problem ^^

Jeśli już zepsułeś i nie można się zalogować itp.

log in do PMA

szukaj tabeli "config"

zmnień adres domeny na adres do strony na hostingu

zaakceptuj, usuń zawartość "cache" na forum przez np. total commandera ;]

Dziękuję za uwagę

PS. Miałem kiedyś to samo

Watcher - 18-01-2010, 14:49

Lanzer napisał/a:
Witam mam problem z zalogowaniem się i reszta moich urzytkowników także, ciągle wyskakuje mi
Cytat:
Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się.

Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, kliknij Tutaj żeby przejść do formularza rejestracyjnego.
Logowałem się już setki raz i dalej to samo. Moze to przez zmiane domeny :( Moj adres forum to warezteam.6.pl lub z nowej domeny warezteam.pl prosze o pomoc


Rusek napisał/a:
UPDATE phpbb_config SET server_name = 'warezteam.pl';

i wchodz przez http://warezteam.pl


Podczepię się. Przed momentem zmieniłem nazwę swej domeny na www.watcherforum.com no i mam ten sam problem co Lanzer. Nie wiem niestety gdzie dokładnie jest ten wytłuszczony przeze mnie plik, w którym mam zmienić wartość podaną przez Ruska (w moim przypadku oczywiście na adres mojej nowej domeny). Pomoże ktoś?

Bucu - 18-01-2010, 14:51

Watcher, przez PHPmyadmina.
Watcher - 18-01-2010, 18:02

Bucu napisał/a:
Watcher, przez PHPmyadmina.
Dzięki. No więc znalazłem phpbb_config, zmieniłem nazwę serwera na "watcherforum.com" (a potem na "watcherforum.cal24.pl", bo tak się naprawdę nazywa moja domena)... nadal nic. :/ Czy zmiana następuje z jakimś opóźnieniem? :(

[ Dodano: 19-01-2010, 16:25 ]
OK, wyczyściłem katalog Cache i wszystko gra :)

corrweta - 06-03-2012, 20:27

Witam proszę o pomoc mam ten samo problem zainstalowałem spider Friendly i po zalogowaniu się na forum bardzo szybko mnie wylogowuje co może być przyczyną??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group