To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.8 - Banner pod X postem

danio13p - 30-08-2006, 07:17

Mam takie pytanie jaka jest nazwa tego mod-u uzywanego przez ROZPUSTE ???
Fidma - 01-09-2006, 11:58

baldi napisał/a:
Skopana jest ta modyfikacja ... fajnie by było jak by się pojawiła w wersji "stabilnej" ;)

Co prawda uruchomiłem ją w końcu (1.12) ale w zasadzie na jakąkolwiek edycję danych liczyć można tylko bezpośrednio dłubiąc bd - bo przez ten panel w PA to się nie da za bardzo ...

Co robić gdy mod po zaqinstalowaniu wszystkich niezbędnych plików i wykonaniu zmian NIE DZIAŁA ? :

- pierwszy rekord (nawet pusty) w tabeli phpbb_ads trzeba sobie z ręki w bazie wprowadzić
- potem trzeba go uzupełnić nie zapominając też o uzupełnieniu danych w tabeli phpbb_config - na przykład:
'ad_after_post', '1'
'ad_every_post', '0'
'ad_who', 'all'
'ad_forums', 'all'
- najlepiej nie próbować dokonywać żadnych zmian z poziomu PA/Banner pod X Postem ...

B.

Możesz to jakoś łopatologicznie wyjaśnić? Mam wszystko poprawnie zainstalowane i tak jak piszesz nie zapisuje zmian w PA :(



[ Dodano: 01-09-2006, 14:24 ]
mógłby ktoś umieścić gotowe zapytania do bazy danych z podstawową konfiguracją?

danio13p - 01-09-2006, 17:36

Zainstalowalem tego modka ale nie wiem czemu ale w Pa nie zapisuja mi sie ustawienia i rzadna reklama sie nie pokazuje , napiszcie co mam zrobic .
Fidma - 01-09-2006, 17:39

Czytaj moj post wyzej! Trzeba wszystko recznie w bazie danych wpisywac. Moze sie ktos zlituje i przygotuje gotowe zapytania to potem bedzie mozna dopasowac je do swoich potrzeb.
danio13p - 01-09-2006, 17:42

Ja tam na bazie danych sie nie znam potrafie tylko wyczyscic i zaladowac , moze jest inny sposub na nasz probelm ???
Fidma - 01-09-2006, 18:39

Nie ma innego. Może się da z PA załadować odpowiednie zapytania tworzące co potrzeba, ale tu potrzebujemy rady specjalistów :)
danio13p - 01-09-2006, 21:44

Z tego co widze to nik nie chce nam pomuc :/
Fidma - 02-09-2006, 16:32

k@#$ czemu nikt nie napisal ze 1.12.5 tez trzeba wykonac zapytania:
Kod:
INSERT INTO `phpbb_ads` ( `ad_type` , `ad_id` , `ad_code`, `ad_name` )
VALUES (
'first_post', '1', '<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-2930568312118905";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
google_ad_format = "728x90_as";
google_ad_channel ="";
google_ad_type = "text_image";
google_color_link = "0000FF";
google_color_url = "008000";
google_color_text = "000000";
google_color_border = "336699";
google_color_bg = "FFFFFF";
//--></script>
<script type="text/javascript"
  src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>', 'Defualt'
);

INSERT INTO `phpbb_config` ( `config_name` , `config_value` )
VALUES (
'ad_after_post', '1'
);

INSERT INTO `phpbb_config` ( `config_name` , `config_value` )
VALUES (
'ad_every_post', '0'
);

INSERT INTO `phpbb_config` ( `config_name` , `config_value` )
VALUES (
'ad_who', 'all'
);

INSERT INTO `phpbb_config` ( `config_name` , `config_value` )
VALUES (
'ad_forums', 'all'
);
#


Po tym i 1h zabawie w bazie danych nawet mi chodzi :)

rozpusta - 02-09-2006, 16:52

Zrób sobie tak jak ja mam na forum Profil użytkownika + post reklama
Klikniecia zwiększą sie o 30 % :shock:

Fidma - 02-09-2006, 16:57

Cytat:
Zrób sobie tak jak ja mam na forum Profil użytkownika + post reklama
Klikniecia zwiększą sie o 30 % :shock:

Eee możesz rozwniąć myśl? zmodyfikowałeś układ tej reklamy by była w formie postu użytkownika? tzn. dodałeś ręcznie avatar i układ?

danio13p - 02-09-2006, 17:31

Rozpusta bylbys tak mily i przeslal nam kod do twojej reklamy :D rzeby bylo tak jak u ciebie


Wgralem to zapytanie i gdy wlaze do pa i probuje odpalic to baner po poscie to wyswietla mi sie
Kod:
Could not query ad information

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'diabloo.phpbb_ads' doesn't exist

SELECT a.ad_code FROM phpbb_ads a WHERE a.ad_id=1

Line : 78
File : admin_firstpost_ad.php
Jesli wiecie co zrobic to napiszcie


dobra juz sobie z tym proadzielm teraz jak wchodze do tego baner po poscie i wpisuje swoje dane to na forum inc mi sie nie wyswietla , a rozpusta jescze raz prosze jak mozesz to przeslij na tego twojego moda bo mi sie wydaje ze on jest duzo lepszy i wiecej ludzi w ta reklame bedzie klikac.

Fidma - 02-09-2006, 17:47

diabloo.phpbb_ads ??? zmieniałeś prefix tabel? A jesli nie to czy wykonales te zapytania z instrukcji? Nie te co ja podalem tylko z instrukcji.

[ Dodano: 02-09-2006, 17:49 ]
ale w PA wszystkie ustawienia są? Jeśli tak to patrz jak edytowałeś plik .css twojego stylu i post_body.tpl u mnie się nie wyświetlało bo niezbędny kod dodałem po a nie przed linią ;)

szymel - 03-09-2006, 04:09

Wlasnie rozpusta, u Ciebie wyglada to duzo lepiej, wiec jakbys byl tak dobry i przedstawil wersje "łopatologiczną" na pewno kilka osob bylo by wdziecznych...

;)

evo4 - 03-09-2006, 14:13

a może ktoś przerobi to i zrobi podobnie jak w IPB pokazuje reklame jako Usera ?? Jezeli ktos tak ma to niech zapoda modzika bo ten wygląda fatalnie, a chcialbym dodac tekst do tego

konkretnie mi chodzi o to zeby ta reklama byla wyswietlana w formie postu

danio13p - 07-09-2006, 18:03

evo4 ma racje przydalby sie taki mod najlepeij pod najnowsza wersje przemo . a jak nie to ruzpusta dalbys tu nam ttego twojego moda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group