To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Spell Checker 1.13.10

oxgen - 26-03-2006, 21:12

Witam wszystkich.
Testując ten mod odkryłem że moderatorzy mogą dzięki niemu edytować posty admina, przydało by się to naprawić.

Gdy moderator kliknie na fajkę sprawdzającą poprawność pisowni w poście admina, może tam dodać co chce bo otwiera mu się eleganco okienko edycji postu.

Pozdro.

P.S
Odrazu zaznaczam nie podałem adresu forum bo jeszcze nie ma go w necie.

sergi - 27-03-2006, 18:33

Seavolv napisał/a:
sergi napisał/a:
hehe ja tez mam na livenet i u mnie to samo z "nie"

a jaki masz wykupiony hosting. Moze to zależy od wielkosci konta na livenet?


hmmm nie wiem, tak naprawde to znajomy dał mi dostęp i nie mam pojęcia co i jak jest wykupione... ale i tak widzę że zalezy to od tych neiszczęsnych 30 sek

zainstalowałem tego moda a lenie i tak nei korzystają i dalej walą ortografy ><

koziolek - 28-03-2006, 19:12

naposałem do logeena i oto co odpowiedział:
logeen napisał/a:
Ten właśnie problem został usunięty w wersji 1.13.11

Użytkownik Paweł Kozioł <pawelkoziol@poczta.onet.pl> napisał:
>Witam!
>Mam problem ze Spell Checkerem. Jak napisze jakieś słowo na "nie..." to na niektorych serwerach gdzie są ograniczenia wykonywania skryptu wywala błąd, ten plik ma 3 MB. Czy dałoby się tak zmodyfikować skrypt, żeby plik "nie.txt" rozdzielić na "niea.txt, nieb.txt, niec.txt, itd". Ja próbowałem coś samemu zrobic ale nie wyszło. Temat na forum przemo.org:
>
>http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=23916&start=0
>
>Dziękuje za ewentualną pomoc
>i pozdrawiam
>Koziołek
>

kastak - 03-04-2006, 16:47

Zainstalowalem moda na wersji phpbb by przemo 1.12.5 i dziala poprawnie ale gdy juz napisalem wiadomosc na forum i gdy klikam obok postu na ikonke zeby sprawdzic poprawnosc pisowni (tam gdzie sa ikonki edytuj, cytuj itd) to wyswietla sie na gorze blad (w okienku popup)

Kod:
Warning: Missing argument 3 for obtain_word_list() in /home/kastak/domains/znane.idl.pl/public_html/includes/functions.php on line 1315


juz sobie poradzilem, dla innych ktorzy beda mieli (lub maja) ten probem:

Kod:
#
#-----[ OPEN ]--------------------------------
#

spelling.php

#
#-----[ FIND ]--------------------------------
#

$spelling_orig_word = array();
$spelling_replacement_word = array();
obtain_word_list($spelling_orig_word, $spelling_replacement_word);
if (count($spelling_orig_word)) $preview_message = preg_replace($spelling_orig_word, $spelling_replacement_word, $preview_message);

#
#-----[ REPLACE WITH ]--------------------------------
#

$spelling_orig_word = array();
$spelling_replacement_word = array();
$spelling_replacement_word_html = array();
obtain_word_list($spelling_orig_word, $spelling_replacement_word, $spelling_replacement_word_html);
replace_bad_words($spelling_orig_word,$spelling_replacement_word_html, $preview_message);

sergi - 14-04-2006, 11:12

koziolek napisał/a:
naposałem do logeena i oto co odpowiedział:
logeen napisał/a:
Ten właśnie problem został usunięty w wersji 1.13.11

Użytkownik Paweł Kozioł <pawelkoziol@poczta.onet.pl> napisał:
>Witam!
>Mam problem ze Spell Checkerem. Jak napisze jakieś słowo na "nie..." to na niektorych serwerach gdzie są ograniczenia wykonywania skryptu wywala błąd, ten plik ma 3 MB. Czy dałoby się tak zmodyfikować skrypt, żeby plik "nie.txt" rozdzielić na "niea.txt, nieb.txt, niec.txt, itd". Ja próbowałem coś samemu zrobic ale nie wyszło. Temat na forum przemo.org:
>
>http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=23916&start=0
>
>Dziękuje za ewentualną pomoc
>i pozdrawiam
>Koziołek
>


Czy wersja 1.13.11 jest gdzies dostepna dla wersji przemo 1.12.5 ?

Pawlaker - 14-04-2006, 13:46

Jak pisze się nowy tenat to jest obok wyślij taka ikonka pisownia. Co ona ma robić? Bo u mnie jak się w to kliknie to albo odświeża strone, albo działa tak samo jak... Podgląd.

Właśnie, czy można wrzucić pliki na inny serwer. Albo zarzuciłbym ktoś te pliczki na serwer jakiś dobry i tylko odwołanie w kodzie zrobić. TXT-ki dużo transferu nie zeżreją. Jeszcze coś to nie chodzi w 100%. Czasami nie pojawia się opcja "zaznaczaj błędy" a czasami jest nie mam pojecia czemu....

Przydałoby się automatyczne poprawianie błędów..

sergi - 15-04-2006, 13:23

efekt powinien być taki:


koziolek - 15-04-2006, 20:02

sergi napisał/a:
Czy wersja 1.13.11 jest gdzies dostepna dla wersji przemo 1.12.5 ?

nawet nie wiem czy jest dostepna do normalnego phpBB :P
albo ja nie umiem szukac :mrgreen: :>

Tomasz - 16-04-2006, 17:40

A czy można ustawić, aby błędy były automatycznie poprawiane? Jeśli tak, to jak i gdzie?
Pawlaker - 16-04-2006, 21:06

sergi napisał/a:
efekt powinien być taki:


sergi, mógłbyś przesłać plik z instalką z której to wgrywałeś? Gdy klikne na pisowania przy nowym poście to tylko wychodzi podgląd albo na nowo odświeża stronke.

ja instalowałem z tego:

// ciach - jest takie cos jak zalaczniki

sergi - 30-04-2006, 12:04

Pawlaker napisał/a:
sergi napisał/a:
efekt powinien być taki:


sergi, mógłbyś przesłać plik z instalką z której to wgrywałeś? Gdy klikne na pisowania przy nowym poście to tylko wychodzi podgląd albo na nowo odświeża stronke.



Ja instalowalem z pierwszego postu w tym temacie: http://www.przemo.org/php...p=170298#170298

Pawlaker - 30-04-2006, 19:24

Dzięki już działa THX
Raknor - 10-05-2006, 04:14

Stąd możesz ściągnąć oryginalną wersję Spell Checker'a (1.13.13). Ciekaw jestem czy wyjdzie wersja dla Przema?
masiq - 31-05-2006, 19:30

kto mi pomoze zainstalowac tego moda do stylu Sith Lords bardzo prosze o pomoc
Monde - 31-05-2006, 23:56

a jest jakaś wersja testowa tego moda ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group