phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Charts
Autor Wiadomość
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 10-08-2005, 14:56   Charts

Charts

Autor: RuseK
Opis: Mod dodaje na forum liste przebojow



<hr>

W tym temacie zadajemy pytania dotyczace tylko i wyłącznie tego moda.
W przypadku aktualizacji hacka, lub wersji forum, autorów modyfikacji prosze o zamieszczanie w zalacznikach instrukcji do nowej wersji, zostanie ona przeniesiona do download.

charts25.zip
Pobierz Plik ściągnięto 1301 raz(y) 22,23 KB

_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
maryot

Posty: 14
Wysłany: 02-09-2005, 20:35   

Witam, właśnie zaktualizowałem wersje forum z 1.8 do 1.9.5 i pojawił się problem ... otóż co mam zrobić z plikiem admin_db_utilities.php ? Instalując nową wersje forum musiałem nadpisac ten plik i teraaz jak chciałem wprowadzić odpowiednie zmiany dla tej modyfikacji:
Kod:
#
#-----[ OPEN ]------------------------------------------
#
admin/admin_db_utilities.php

#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#
                include('./page_footer_admin.'.$phpEx);
            }
            $tables = array('
#
#-----[ IN LINE, FIND ]------------------------------------------
#
'categories',

#
#-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------
#
'charts', 'charts_voters',

Okazało się, że $tables = array(' już nie ma :( gdzie w takim razie mam umieścić zmiany? Czy ktoś się otirntuje?
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 02-09-2005, 20:39   

pomin ten krok instrukcji, ten plik odpowiada za kopie bazy danych ale w wersji 1.9.5 wszytskei tabele zostana skopiowane :mrgreen:
 
     
maryot

Posty: 14
Wysłany: 02-09-2005, 21:05   

Faktycznie ... tu trzeba tylko dodać:

Kod:
#
#-----[ OPEN ]------------------------------------------
#
admin/admin_module_files.php

#
#-----[ FIND ]------------------------------------------
#
'admin_statistics' => array($lang['Statistics'], $lang['Statistics_config'], $lang['Statistics_management']),
#
#-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------
#
'admin_charts' => array('Lista przebojów', 'Administracja Lista przebojów'),


fachowo chyba :P
 
     
bunitas

Posty: 106
Wysłany: 03-09-2005, 08:12   

a ja mam z tym taki dziwny problem... od jakiegos miesiaca mam tego moda.. ale caly czas jest napisane ze to nowe utwory, nie mam nawet nie tego zmienic.. szukalam w PA ale nie moge znalezc... moze cos nietak zrobilam ?
 
     
maryot

Posty: 14
Wysłany: 03-09-2005, 11:25   

W PA w zarządzaniu utworami masz "Zakońcxz tydzień"
 
     
bunitas

Posty: 106
Wysłany: 03-09-2005, 19:45   

maryot, wlasnie nie mam zarzadania utworami....
 
     
PeatR

Posty: 13
Wysłany: 10-09-2005, 11:37   

a mój problem wygląda następująco: wszystko zgrałem, pozmieniałem w plikach wg pliku install.txt a jak chce odpalić instalacje przez install_charts.php to wyskakuje:
Kod:
Warning: main(./extension.inc): failed to open stream: No such file or directory in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 13

Warning: main(): Failed opening './extension.inc' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 13

Warning: main(./common.): failed to open stream: No such file or directory in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 14

Warning: main(): Failed opening './common.' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 14

Warning: main(./includes/functions_selects.): failed to open stream: No such file or directory in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 15

Warning: main(): Failed opening './includes/functions_selects.' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 15

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 31

nie wiem jak to rozwiazać, pomocy :)
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 10-09-2005, 22:59   

PeatR, nie instalowałem tego, ale na zdrowy rozum stawiałbym na CHMODy ;) .
bunitas, jeśli nie masz zarządzania utworami, znaczy że najprawdopodobniej pominęłaś coś w instrukcji. Odpalałaś plik instalacyjny? Może nie wyedytowałaś plików odpowiedzialnych pliów odpowiedzialnych za PA?
 
     
PeatR

Posty: 13
Wysłany: 11-09-2005, 19:40   

ale jakim plikom ustawić te chmody i jakie :?: help :!: :oops:
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 11-09-2005, 19:45   

ty zobacz najpierw czy masz na serwerze w glownej lokacji plik: extension.inc
_________________
Cygantura
 
     
MakArios


Pomógł: 105 razy
Posty: 818
Wysłany: 11-09-2005, 19:45   

PeatR,:
a) stawiam, że "jakie" masz w instrukcji
b) jeśli nie ma, ustaw 666
c) nie plikom, tylko folderowi 'charts', jeśli nie pomoże ustaw dla poszczególnych plików, ale nie sądze, żeby było to niezbędne.
 
     
PeatR

Posty: 13
Wysłany: 24-09-2005, 08:49   

qbs, mam ten plik i co?
a z tymi chmodami to tak ustawiłem 666 dla folderu charts i teraz jak chce odpalic plik /install_charts jest:
Kod:
Forbidden
You don't have permission to access /phpbb2/charts/install_charts.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

spróbuje zmienić chmody na 666 dla plików które trzeba było zmienić aby zainstalowac tego moda ale najpierw poczekam na pomoc bo jeszcze coś zbiedze, pozdro.
 
     
przecinek



Pomógł: 272 razy
Posty: 890
Wysłany: 24-09-2005, 09:34   

Folderom ustawiasz chmod 777
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
PeatR

Posty: 13
Wysłany: 24-09-2005, 10:16   

jak ustawie folderowi charts chmod 777 to znowu to samo:
Warning: main(./extension.inc): failed to open stream: No such file or directory in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 13

Warning: main(): Failed opening './extension.inc' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 13

Warning: main(./common.): failed to open stream: No such file or directory in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 14

Warning: main(): Failed opening './common.' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 14

Warning: main(./includes/functions_selects.): failed to open stream: No such file or directory in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 15

Warning: main(): Failed opening './includes/functions_selects.' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 15

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /srv/free/act9374/phpbb2/charts/install_charts.php on line 31
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę