phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
26-08-2007, 02:38
Odtwarzanie
Autor Wiadomość
nicho

Posty: 2
Wysłany: 30-03-2004, 02:49   Odtwarzanie

Witam,

Z gory Przepraszam, wiem, iz tego typu tematy byly juz tu walkowane, ale poniewaz jestem zupelnym laikiem w dziedzinie Forum to chcialbym Was prosic o pomoc.

Otoz posiadam konto na serwerze Lycos Tripod. Jest na nim zainstalowane Forum phpBB 2.0.6
Nie chcac stracic kont User'ow (ktorych jest malutko - 30) oraz Bazy Danych (topici, posty etc. - ok. 5 MB) mam do Was pytanko:
Jak to Backup'owac - Zaznaczam, ze Kopie Zapasowa stworzylem, ale...
No wlasnie zawsze musi byc jakies :) - Z powodu o ktorym pisze wyzej, stworzylem nowe, testowe konto ponownie na Lycos'ie - Zainstalowalem phpBB2 by Przemo, wszystko dziala pieknie i ladnie tyle ze: Zaczynam Odtwarzac Baze Danych, uploaduje sie, po czym pokazuje sie bialy ekranik t.j. wszystko przebieglo OK.
No wlasnie, ale po wejsciu na strone glowna swojego Forum nie widze kategorii, for, topic'ow oraz post'ow.
Jezeli możecie poprowadzcie mnie jak dziecko za raczke i powiedzcie co dokladnie zrobic zeby po "czystej" instalce przywrocic do nowego forum user'ow, fora i topici.

Z gory Dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam,
nicho
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
konraf

Pomógł: 1 raz
Posty: 99
Wysłany: 30-03-2004, 10:10   

Witam

Sam walczyłem całkiem niedawno z odtworzeniem forum. Tez robiłem kopie z panelu admina i Kopia Zapasowa. Po tej operacji probowałem odtwarzania i niestety, nie sz?o. Przewaznie było tak jak piszesz...wywalało monit, ze niby poszło ok ale nic sie de facto nie odtowrzy?o.
Jedynym wyjsciem jest robienie kopii poprzez phpMyadmin i odtwarzanie poprzez bigdumper.php.

Pozdrawiam
 
     
nicho

Posty: 2
Wysłany: 30-03-2004, 13:46   

Witam,

Dziekuje za odzew.
Sluchaj czy w takim wypadku moglbys mi napisac co i jak mam robic? Bo ja naprawde w tym temacie jestem zielony :)

Pzdr,
nicho
 
     
konraf

Pomógł: 1 raz
Posty: 99
Wysłany: 30-03-2004, 14:50   

Witam

Nie znam sie na forum na Lycos ale zwykle, sciagasz phpmyadmina (linki sa tu na forum), wrzucasz rozpakowanego do katalogu forum. Potem uruchamiasz...np.. adresforum/phpbbmyadmin
Tam wybierasz "Bazy Danych", potem Twoj? baze, gdy pokaze Ci strukture (tabele) bedziesz mial u gory zakładke Export. Wchodzisz w niż i tam zaznacz ktore tabele chcesz wyeksportowac (najlepiej wszystkie bez search), wybierasz, ze ma zapisac do pliku. I juz. Powiem tylko, ze wczesniej robilem kopie z panelu admina (opcja Kopia Zapasowa). Kopia miała ponad 11 MB. Gdy robie z phpmyadmin (bez tabel search) mam około 3,5 MB.

Gdy juz masz plik z kopię ( *.sql ) wrzucasz ten plik do glownegokatalogu forum i odpalasz bigdumper.php (czyli adresforum/bigdumper.php). Postepuj wedłu instrukcji (trzeba zmodyfikowac plik bigdumper.php), wpisz nazwe pliku z kopię i daj odtwarzanie.

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę