phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: chelloPL
27-08-2007, 21:33
Problem z t? poprawk? ..
Autor Wiadomość
KaweX
zbanowany

Posty: 87
Wysłany: 09-04-2004, 12:39   Problem z tą poprawkę ..

Czego sie nie da Flashy jako avatorów dawa? !!??!!??
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 09-04-2004, 12:56   

Jak to sie mówi, "Nie mogę udzielic takich informacji" :) Wyjasnie to za jakis czas. Ale fakt nie da sie.
 
     
KaweX
zbanowany

Posty: 87
Wysłany: 09-04-2004, 13:08   

mam do ciebie przemo pytania czego ty nie pozbierasz tych wszystkich poprawek, wersji 1.8 i nie wydasz nowej wersji np. 1.9 ?? a nie że trzeba kilka rzeczy rozpakowywa? itp.
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 09-04-2004, 14:59   

Stary - Przemo i tak ladnie to robi - ciesz sie ze musisz tylko 4 poprawke wrzucac - my musielismy sie babrac z:

poprawka_1.rar
Poprawka2.rar
poprawka3.rar
poprawka4.rar
poprawka4b.rar

itd... :P
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 09-04-2004, 20:10   

KaweX nie marud?, bo się szykuje już 5 poprawka :P tego to już pewnie nie prze?yjesz - no chyba, że znajdziesz w sobie trochę cierpliwości i uznania dla pracy innych :)
 
     
KaweX
zbanowany

Posty: 87
Wysłany: 09-04-2004, 22:41   

JA NIC NIE MÓWIE TYLKO TO DLA NP. OSÓB które sie nie znaj? na php to b?dzqie prpblem z wgrywaniem tych nowych uaktualnie?. Hmmm czy ty nie wolałby? nowej wersji tylko te poprawki dogrywa? ?? NO w??snie chyba był wola? nowe wersje. Ale i tak Prezemo jesteś COOL. Pozdro
_________________
[Konto zablokowane administracyjnie za szantaż, chamstwo i posiadanie kilkudziesięciu kont na forum]
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 09-04-2004, 22:54   

Cytat:
Prezemo jesteś COOL


A ja to nie ? :evil:
Cytat:
NP. OSÓB które sie nie znaj? na php to b?dzqie prpblem z wgrywaniem tych nowych uaktualnie?


wolisz wgrac kilka latek czy z phpbb (buuuuuuuuu...)
zrobić
phpBB by Przemo 1.8 z ponad 110 hackami ?
(...tu klaska?...)


:D
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Rif_Raf


Pomógł: 71 razy
Posty: 468
Wysłany: 09-04-2004, 22:54   

Nowa wersja, czy poprawka- i tak trzeba pliki wgrywac, cos do bazy dodac. Wiec dla mnie to jeden ch*** :)
_________________
nie pisz do mnie na gg
 
     
Gracek


Pomógł: 222 razy
Posty: 1781
Wysłany: 09-04-2004, 22:59   

chociaż jeden m?dry :)
_________________
###
 
     
KaweX
zbanowany

Posty: 87
Wysłany: 09-04-2004, 23:07   A

Rif_Raf napisał/a:
Nowa wersja, czy poprawka- i tak trzeba pliki wgrywac, cos do bazy dodac. Wiec dla mnie to jeden ch*** :)
no ale napewno ci to mniej czasu zzajmnie i dla osób mniej sprytnych :D będzie łatwiejsze.
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 10-04-2004, 10:15   

KaweX napisał/a:
JA NIC NIE MÓWIE TYLKO TO DLA NP. OSÓB które sie nie znaj? na php to b?dzqie prpblem z wgrywaniem tych nowych uaktualnie?. Hmmm czy ty nie wolałby? nowej wersji tylko te poprawki dogrywa? ??

Ja nie widz? problemu, tym bardziej, że wszystko jest dokładnie opisane. Zauwa? jedn? rzecz - Przemo stara się na bi???co naprawiać błądy, a nie czeka 3 miesiące i robi nową wersję ze wszystkimi poprawkami :)
KaweX napisał/a:
dla osób mniej sprytnych

no fakt... tego nie wzi?łem pod uwag? ;-) a zmieniania nie ma za wiele... trzeba co? zmienić w ogóle :?: :roll:
A wyjaśnienie Widmo dotyczące instalacji hacków zostawić bez komentarza, bo więcej dodać nie można :D

Troch? temat zjechać na off topic... Czemu nie można tych flashy używa? :?: (ciągle z nimi jakieś problemy..ehh :/ )
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 10-04-2004, 10:36   

Cytat:
phpBB by Przemo 1.8 z ponad 110 hackami ?
Heh tak naprawde to jest ponad 200 hacków, tylko nie mam czasu uaktualnic listy, nie chce mi sie przegladac forum i spisywac wszystkich hackow, ale kiedys bede musial.[quote]nie czeka 3 miesiące i robi nową wersję ze wszystkimi poprawkami
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę