phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
blackfasolavsqbs
Autor Wiadomość
BlackFS


Pomógł: 28 razy
Posty: 194
Wysłany: 21-01-2006, 20:01   

Wykonaj zapytanie w phpmyadminie:

Kod:

UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'ADRES SERWERA' WHERE `config_name` = 'server_name' LIMIT 1 ;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = '/ŚCIEŻKA DO FORUM/' WHERE `config_name` = 'script_path' LIMIT 1 ;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'ADRES SERWERA' WHERE `config_name` = 'cookie_domain' LIMIT 1 ;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'NAZWA cookie' WHERE `config_name` = 'cookie_name' LIMIT 1 ;

I bedzie wszystko ok.
_________________
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 21-01-2006, 20:04   

ok to robimy kto walnie bardziej bezmyslnego posta, narazie wygrywa blackfs, kto da wiecej :mrgreen:
exp1
_________________
Cygantura
 
     
BlackFS


Pomógł: 28 razy
Posty: 194
Wysłany: 21-01-2006, 20:12   

looool.. głupi post?? co w tym jest głupiego?? pewnie zmienił config.php ale nie zmienił w mysql. dlatego kieruje go na drugi serwer!!
_________________
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 21-01-2006, 20:15   

a przeczytaj co ja napisalem wczesniej! juz wiesz co jest glupie? jeszcze brakuje zeby ktos napisal zeby sie zglosil do admina zeby mu zmienil w bazie wartosc dla tych wpisow, albo najlepiej zeby pojechal do ich serwerowni (pewnie w usa) i zlecil ta zmiane ich administratorom :lol: a uwazam to za bezmyslny post bo utrudniacie sobie sami zycie, a pozniej przychodzicie z placzem bo cos sie wam w bazie schrzanilo. a tak przynajmniej mozesz byc pewne ze w bazie zostanie zmienione to co trzeba.
_________________
Cygantura
 
     
BlackFS


Pomógł: 28 razy
Posty: 194
Wysłany: 21-01-2006, 20:21   

qbs napisał/a:
boziu, dbloader sie klania :roll:


Naprawde się rozpisałes, nie mam ochoty sie z toba kłócić, ale uwazam ze moj post moze komuś pomóc, i wcale nie jest głupi, natomiast głupie jest twoje wtracenie do tematu
_________________
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 21-01-2006, 20:24   

po pierwsze czy ja napisalem ze twoj post jest glupi? napisalem ze bezmyslny! bo utrudniasz sobie zycie zamiast wejsc na podany adres i 2-3 razy kliknac :roll: bez zadnego wpisywania (automatycznie sugerowane dane sie pokazuja i z reguly wystarczy odznaczyc sprawdzanie adresu wedle woli)
czy juz teraz wiesz dlaczego mysle ze twoj post byl bez myslny?
BlackFS napisał/a:
natomiast głupie jest twoje wtracenie do tematu
aa czyli rozumiem ze przypomnienie komus o dbloaderze jest glupie? no to lolek z ciebie :mrgreen:
_________________
Cygantura
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
BlackFS


Pomógł: 28 razy
Posty: 194
Wysłany: 21-01-2006, 20:34   

Ok pomyłka, "bezmyślny"- uwazam ze w zadnym stopniu nie był bez myślny, ale to Modelator ma racje!. Jak dla mnie to zaden problem wprowadzic zapytanie do bazy mysql, ale MOŻE ty masz z tym problemy. Nie wiem jak jest z dbloaderem bo nigdy tego nie robiłem, wiec sie nei wypowiem. Przenosiłem forum raz w zyciu i phpbb_config zmieniałem poprzez PhpMyAdmina.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę