phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: arcy
21-12-2009, 23:55
Offtopic dotycz?cy tematu 'Publikacja wersji 1.12.3'
Autor Wiadomość
Trebbels

Posty: 6
Wysłany: 21-02-2006, 15:46   

RuseK, udało się. Dzięki bardzo za pomoc ;]
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
kas

Pomógł: 2 razy
Posty: 5
Wysłany: 21-02-2006, 20:24   

mi po aktualizacji w PA się index nie ładuje, najpierw się niby jkby próbowało coś za ładować a po dłuższej chwili jest całe szare tło i nic poza tym :roll: da się jakoś to naprawić?
 
     
-=agent=-


Posty: 27
Wysłany: 21-02-2006, 20:33   

Witam !!

Qrcze jak to jest.. napisałem posta dziś w temacie "publikacja wersji 1.12.3" i mój post przeniesiono do tego tematu tylko że jest w pierwszej podstronie pomiędzy tematami z 1 lutego ... więc jak to jest ?? Zgłaszam po raz kolejny problem z portal.php a mianowicie:

nie ma forum z newsami wszystko co ustawiłem w PA zamiast po prawej mam po lewej stronie

adres Forum : http//www.tkkrakow.webd.pl/forum/index.php
Check_files Wszystkie pliki OK .

Bardzo proszę żeby ktoś to sprawdził bo z tego co się doczytałem nie tylko ja mam podobny problem
Ostatnio zmieniony przez -=agent=- 21-02-2006, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 21-02-2006, 20:49   

-=agent=- napisał/a:
Qrcze jak to jest.. napisałem posta dziś w temacie "publikacja wersji 1.12.3" i mój post przeniesiono do tego tematu tylko że jest w pierwszej podstronie pomiędzy tematami z 1 lutego ... więc

A no właśnie. Na nowej wersji nie da sie sklejac tematów, posty ladują pomiedzy duzo starszymi. (mieszaja sie datami jak popadnie, wczorajsze miedzy te spzred miesiaca np. sie wklejaja) Nie dałoby sie cos z tym zrobic, skoro nawet tu jest ten problem??
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
MikiGHC


Pomógł: 10 razy
Posty: 51
Wysłany: 22-02-2006, 14:56   

Witam! Mam dwa pytania.

Będe przenosił forum przema 1.9.5 na nowy serwer. Czy mogę zrobić tak, że ze starego forum na nowy serwer wrzuce tylko config.php i katalog images oraz bazę danych, a reszta plików to już nowe phpbb by przemo 1.12.3 ?

Drugie pytanie czy nowe forum 1.12.3 obsługuje MySQL 5 bo w wersji 1.9.5 musiałem kilka plików zmienić?
 
     
chudy

Pomógł: 1 raz
Posty: 22
Wysłany: 22-02-2006, 15:12   

nie widziałem żeby ktoś zgłaszał taki problem, a więc ja to zrobie.

Jeżeli przenosze posty z jednego tematu do drugiego (starszego tematu) /w forum nazywa to się "scalaniem"/ to post ląduje zaraz pod 1 postem, a nie chronologicznie wg daty

Poprostu przenosze nowszy post do tematu gdzie ostatni post jest starszy, więc wg daty post przenoszony powinien pojawić sie na końcu tematu, a on pojawia się w innym miejscu (nie widze analogii).

Prosze o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Czy tylko ja mam taki film ? :>

Proszę zwrócić uwagę na daty w tych postach
http://www.wkop.pl/forum/viewtopic.php?t=1051
http://www.wkop.pl/forum/viewtopic.php?t=966
 
     
adminek

Posty: 27
Wysłany: 22-02-2006, 15:46   

widzę że trzeba poczekać na zdanie Przema w sprawie wersji 1.12.4, albo cierpliwie na nią poczekać
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 22-02-2006, 15:56   

Było juz zgłaszane, ze przy przenoszeniu postow sa one wymieszane, juz jest poprawione w 1.12.4, ktora bedzie za 2-3 dni.
 
     
adminek

Posty: 27
Wysłany: 22-02-2006, 16:54   

@Przemo
Ale powiedz mi jeszcze czy poprawiłęś juz ten błąd w portalu dodający niepotrzebnie początek komentarza w html'u który powoduje niewyswietlanie całej strony tylko samego lewego menu.
Chodzi mi o znacznik
Kod:
<!--
 
     
DMac

Posty: 6
Wysłany: 23-02-2006, 09:26   

A moj problem wyglada tak.
Forum dziala bardzo dobrze zadne bledy nie byly do mnie zglaszane wiec raczej jest ok.
Ale sprawa jest dosc dziwna, gdy wchodze w PA i Kontrola systemu to pokazuje mi cos takiego:

Kod:
W bazie SQL brak tabel: phpbb_advertisement, phpbb_adv_person, phpbb_album, phpbb_album_cat, phpbb_album_comment, phpbb_album_config, phpbb_album_rate, phpbb_anti_robotic_reg, phpbb_attachments, phpbb_attachments_config, phpbb_attachments_desc, phpbb_attach_quota, phpbb_auth_access, phpbb_banlist, phpbb_birthday, phpbb_categories, phpbb_chatbox, phpbb_chatbox_session, phpbb_config, phpbb_disallow, phpbb_extensions, phpbb_extension_groups, phpbb_forbidden_extensions, phpbb_forum_prune, phpbb_forums, phpbb_groups, phpbb_ignores, phpbb_jr_admin_users, phpbb_logs, phpbb_mass_email, phpbb_pa_cat, phpbb_pa_comments, phpbb_pa_custom, phpbb_pa_customdata, phpbb_pa_files, phpbb_pa_license, phpbb_pa_settings, phpbb_pa_votes, phpbb_portal_config, phpbb_posts, phpbb_posts_text, phpbb_posts_text_history, phpbb_privmsgs, phpbb_privmsgs_text, phpbb_quota_limits, phpbb_ranks, phpbb_read_history, phpbb_search_results, phpbb_search_wordlist, phpbb_search_wordmatch, phpbb_sessions, phpbb_sessions_keys, phpbb_shoutbox, phpbb_shoutbox_config, phpbb_smilies, phpbb_stats_config, phpbb_stats_modules, phpbb_themes, phpbb_themes_name, phpbb_topics, phpbb_topics_ignore, phpbb_topics_watch, phpbb_topic_view, phpbb_users, phpbb_user_group, phpbb_users_warnings, phpbb_vote_desc, phpbb_vote_results, phpbb_vote_voters, phpbb_words


Wszystko w sumie dziala ok ale czemu taki blad pokazuje.
Szukalem na forum podobnego problemu ale nigdzie nie znalazlem.
Moze ktos bedzie wiedzial o co chodzi.
 
     
gaku


Pomógł: 109 razy
Posty: 1095
Wysłany: 23-02-2006, 11:28   

DMac, Wersja bazy SQL : 1.12.3 - OK

chyba jakas funkcja jest blokowana... albo rzeczywiscie masz taka wersje sql
_________________
Pisanie do mnie na gg w sprawie forum mocno nie wskazane
<Cvbge> A szkolisz sie na jakiego informatyka?
http://webmastera.republika.pl/
<QSi> na zajebistego
 
     
DMac

Posty: 6
Wysłany: 23-02-2006, 13:47   

gaku napisał/a:
Wersja bazy SQL : 1.12.3 - OK

Taka jest u mnie
gaku napisał/a:
chyba jakas funkcja jest blokowana... albo rzeczywiscie masz taka wersje sql

Jesli jakas funkcja cos blokuje to ciekawe co to moze byc, najdziwniejsze jest to ze wszystko dziala poprawnie i z forum nie ma problemow.

Tutaj mozna zobaczyc caly Check Files
 
     
Craig

Posty: 4
Wysłany: 23-02-2006, 18:56   

jak sie uzywa na forum [img] to mi zdjecia zmniejsza jak sie kliknie to sie otwiera nowe okno z tym zdjeciem..

ak mozna zrobic zeby bylo tak jak w starszych wersjach.. zeby zdjecie bylo odrazu na maksa w poscie a nie pomniejszone.. please help

--

przy zarzadzaniu grupami..

mozna wybrac prefix i kolor grupy..

w jaki sposob moge zmienic.. zeby grupa z kolorem i prefixem nie dodawala sie do listy rang?
 
     
Mroczny pan

Posty: 3
Wysłany: 23-02-2006, 20:33   

Ja mam problem inny:
Nie modę uploadować skryptów, mimo iż jestem adminem... pisze mi że nim nie jestm.
Co mam zrobić??
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 23-02-2006, 20:44   

Mroczny pan, zrobic update do wersji 1.12.3
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę