phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lui754
30-04-2009, 15:40
[Problem] z usuniętymi tematami !! Pomocy...
Autor Wiadomość
cmfteam


Posty: 38
Wysłany: 15-06-2006, 20:09   [Problem] z usuniętymi tematami !! Pomocy...

Mam maly (albo i wiekszy) problem. Po krotce wytlumacze o co chodzi.
Na forum jest ustawiony taki dział jak KOSZ gdzie laduje wszystkie zamkniete tematy.
Dzisiaj nieomyslnie zostalo usuniete z tego folderu okolo 500 tematow. Wszystko by bylo ladnie pieknie,
gdyby nie to ze tym samym uzytkownicy starcili bardzo duzo naliczonych postow no i tematow !! Co bardzo im i mi nie na ręke. Mam zrobiona kopie zapasowa z poczatku czerwca. I tu jest pytanie - Czy da rade zrobic tak, zeby dograc do istniejacej bazy danych te 500 usunietych tematow bez naruszenia forum ??
Z gory dzieki za odpowiedz.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
shout

Pomógł: 5 razy
Posty: 189
Wysłany: 15-06-2006, 20:14   

A czy z początku czerwca było tam 500 tych tematów w koszu ??
_________________
Żyj..
 
     
cmfteam


Posty: 38
Wysłany: 15-06-2006, 20:17   

Raczej napewno bylo bo usunely sie te tematy w ktorych od 30 dni nikt nic nie pisał, 100 pare tematow zakmnietych nadal w tym koszu jest, w ktorych ktos cos napisal w czasie do 30 dni.
 
     
shout

Pomógł: 5 razy
Posty: 189
Wysłany: 15-06-2006, 20:18   

To możesz, ale niewiem jak to zrobić :P (za pomoc może +) ??
_________________
Żyj..
 
     
cmfteam


Posty: 38
Wysłany: 16-06-2006, 12:04   

A czy ktos inny wie jak to mozna zrobic ?? Bede bardzo wdzieczny :roll:
(shout gdbys mi pomogl to byc plusa dostal.)
 
     
ciaastek


Pomógł: 37 razy
Posty: 434
Wysłany: 16-06-2006, 12:09   

shout napisał/a:
(za pomoc może +) ??

łamiesz regulamin... :roll:

cmfteam, wyciągnij z kopii te tematy i posty (każde zapytanie musi się zaczynać od INSERT INTO), potem skopiuj w jedno i wykonaj w phpmyadminie :)
 
     
cmfteam


Posty: 38
Wysłany: 16-06-2006, 12:24   

ciaastek napisał/a:
cmfteam, wyciągnij z kopii te tematy i posty (każde zapytanie musi się zaczynać od INSERT INTO), potem skopiuj w jedno i wykonaj w phpmyadminie :)


Po pierwsze dzieki wielkie za odzew ;)
Mniej wiecej rozmiem o co chodzi ale nigdy tego nie robilem a expertem w tych sprawach nie jestem. Moglbys mi tak doglebniej wytlumaczyc po kolei jak to zorbic? Np jak wycignac te posty z kopii? Skad mam wiedziec ktore t? Jak skopiowac to w jedno? Z gory dzieki.
 
     
ciaastek


Pomógł: 37 razy
Posty: 434
Wysłany: 16-06-2006, 12:28   

Otwierasz kopie bazy w jakimś edytorze tekstu, potem szukasz nazw tych tematów i kopiujesz od INSERT INTO do ; każdy temat, a potem tak samo z postami. Troche dużo tego, bo masz dosyć dużo tych postów, ale możesz też szukać po ID forum i tematów. :)

EDIT: qbs, tak może być? ;)
Ostatnio zmieniony przez ciaastek 16-06-2006, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
cmfteam


Posty: 38
Wysłany: 16-06-2006, 12:40   

Dzieki, ide z tym powalczyc, potem wroce tu z plusami ;]
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 16-06-2006, 12:41   

absolutnie nie w notatniku! on ma skromny limit dla pliku tekstowego oraz przy zapisywaniu zmienia kodowanie!
_________________
Cygantura
 
     
cmfteam


Posty: 38
Wysłany: 16-06-2006, 12:56   

Dobra, ze tak powiem nie mam pojecia co mam kopiowac co nie, przeraza mnie ta ilosc :roll:
Wpadlem na taki byc moze glupi pomysl ale jednak sie zapytam: Jakbym wgral ta kopie cala tak jak jest to czy ona by np nie pozamieniala tamtych starych danych, dograla te usuniete tematy i posty z kosza ale tez zostaly by te najnowsze tematy i posty ktorych jeszcze nie bylo w tej kopii?? Nie wiem czy rozumiecie co mam na mysli? :?:
 
     
ciaastek


Pomógł: 37 razy
Posty: 434
Wysłany: 16-06-2006, 12:57   

Nie, ponieważ wyskoczyłby błąd, że takie coś już istnieje :]

Pisałem Ci, żebyś szukał po ID forum i tematu :roll:
 
     
cmfteam


Posty: 38
Wysłany: 16-06-2006, 13:11   

Nie mam pojecia jak tego szukac po ID forum i tematu bo nie wiem nawet gdzie w tej bazie to tam jest, i skad mam widziec jakie jest ID forum i temat??
 
     
regua


Pomógł: 74 razy
Posty: 444
Wysłany: 16-06-2006, 13:41   

Tutaj wszystko jest opisane: [ link ]
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ciaastek


Pomógł: 37 razy
Posty: 434
Wysłany: 16-06-2006, 13:45   

cmfteam, id forum 'Kosz' (jeżeli chodzi o to forum z profilu) to 19.

Natomiast ID tematów znajdziesz właśnie w tej kopi :) daj tutaj jedno zapytanie z INSERT INTO dt. tematu to zaznacze Ci gdzie to jest...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę