phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Shop mod
Autor Wiadomość
szpak


Pomógł: 108 razy
Posty: 813
Wysłany: 02-08-2006, 09:33   Shop mod

proszę kogoś kto zna obsługę moda o sprawdzenie czy wszystko działa poprawnie, ja niestety nie mam czasu na testy i generalnie nie wiem do czego i jak poprawnie to powinno działać.

UWAGA !!! MOD NIE TESTOWANY

[ Komentarz dodany przez: Michael2318: 14-01-2012, 19:34 ]
Wrzuciłem w załącznik spolszczenie by RiceSilver z TEGO tematu // Michael2318
_________________
Nie pisz do mnie na GyGy ani na PW bo normalnie nie wytrzymam, no chyba ze chcesz dać mi na chleb zarobić :)
Lubię poważne wyzwania http://www.szpak.eu/phpbb.php
Ostatnio zmieniony przez Tommekk80 05-05-2015, 16:58, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Stworek

Pomógł: 1 raz
Posty: 56
Wysłany: 02-08-2006, 10:01   

Dziala, Tylko nie jest po Polsku ;)
 
     
SnoopDogg2


Pomógł: 76 razy
Posty: 357
Wysłany: 03-08-2006, 10:18   

A dlaczego w srodku jest:
Kod:
<td width="100%" align="center" class="row1"><br><span class="gensmall">Shop Modification 2.5.0: Copyright &#169; 2003, <a href="http://www.knightsofchaos.com/zarath/mods/" class="navsmall">Zarath Technologies</a>.</span><br><br><span class="gensmall">Do wersji phpbb modified przemo v1.8 przystosował <a href="http://www.dcteam.end.pl" class="nawsmall">Jankow</a>  Grupa dcteam </span><br><br></td>


Czy poprostu Szpaku zapomniałes dopisac "a do wersji 1.12.5 dopasował Szpak" ??
 
     
evo4
zbanowany


Pomógł: 3 razy
Posty: 97
Wysłany: 04-08-2006, 22:27   

Kod:

Database Connection Error!
Table 'forumowo.phpbb_shopitems' doesn't exist


:| ??
 
     
Mariuszaraj


Pomógł: 10 razy
Posty: 166
Wysłany: 04-08-2006, 23:23   

evo4 napisał/a:
Kod:

Database Connection Error!
Table 'forumowo.phpbb_shopitems' doesn't exist


:| ??

proste rozwiązanie:
skopiuj pliki - uruchom instal - edytuj pliki(taka kolejność)
 
     
reynart


Pomógł: 2 razy
Posty: 20
Wysłany: 04-08-2006, 23:56   

Lub wykonaj te zapytania.. po edycji nie można już odpalić pliku instalacyjnego

Kod:
create table `phpbb_shopitems` (`id` INT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, `name` CHAR (32) NOT NULL, `shop` CHAR (32) NOT NULL, `sdesc` CHAR (80) NOT NULL, `ldesc` TEXT NOT NULL, `cost` INT (20) UNSIGNED DEFAULT '100', `stock` TINYINT (3) UNSIGNED DEFAULT '10', `maxstock` TINYINT (3) UNSIGNED DEFAULT '100', `sold` INT (5) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '0', `accessforum` INT (4) DEFAULT '0', PRIMARY KEY(`id`), INDEX(`name`));
create table `phpbb_shops` (`id` INT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, `shopname` CHAR (32) NOT NULL, `shoptype` CHAR (32) NOT NULL, PRIMARY KEY(`id`), `type` char (32) NOT NULL, `restocktime` INT (20) UNSIGNED DEFAULT '86400', `restockedtime` INT (20) UNSIGNED DEFAULT '0', `restockamount` INT (4) UNSIGNED DEFAULT '5', `amountearnt` INT (20) UNSIGNED DEFAULT '0', INDEX(`shopname`));
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('multibuys', 'on');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('restocks', 'off');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('sellrate', '75');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('viewtopic', 'images');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('viewprofile', 'images');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('viewinventory', 'grouped');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('specialshop', 'ßstoreŢdisabledßnameŢEffects StoreßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1ßoffŢ1');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values ('viewtopiclimit', '5');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values('shop_orderby', 'name');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values('shop_give', 'on');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values('shop_trade', 'on');
insert into phpbb_config (config_name, config_value) values('shop_invlimit', '0');
alter table phpbb_users add `user_effects` CHAR (255);
alter table phpbb_users add `user_privs` CHAR (255);
alter table phpbb_users add `user_custitle` TEXT;
alter table phpbb_users add `user_specmsg` TEXT;
alter table phpbb_users add `user_items` TEXT;
alter table phpbb_users add `user_trade` TEXT;

Jeśli masz inny prefix niż phpbb musisz go zmienić w zapytaniach
 
     
Slavikord


Pomógł: 7 razy
Posty: 60
Wysłany: 05-08-2006, 02:28   

szpaku, nie działa oczywiście największy bajer - czyli kupno rzeczy ze Special Shopu (kolor nicka, tytuł, zmiana nazwy etc.), pomimo jego aktywacji w PA (btw. zaznacz że po dokonaniu jakiś zmian w PA odnośnie ShopModa trzeba wyczyścić cache forum). A szkoda, bo na nie miałem największego smaka :P Resztę opcji sprawdzę na jakimś 'żyjącym' forum.
 
     
evo4
zbanowany


Pomógł: 3 razy
Posty: 97
Wysłany: 05-08-2006, 18:06   

Ten mod jest dobry ale kiedy wykupi ktoś np. kolor nicka to co pokazuje mu się opcja w jego profou czy ja musze mu zmienic jako admin ?
 
     
Mariuszaraj


Pomógł: 10 razy
Posty: 166
Wysłany: 05-08-2006, 20:15   

Slavikord napisał/a:
szpaku, nie działa oczywiście największy bajer - czyli kupno rzeczy ze Special Shopu
zgadza sie :( , jeden z moich adminów zaczął go rozgryzać i nawet go troszkę spolścił na moim testowym forum

l:test
h:test1
 
     
evo4
zbanowany


Pomógł: 3 razy
Posty: 97
Wysłany: 05-08-2006, 20:43   

kiedy w widoku tematu klikam pod avatarem na jakiegoś usera lub na mnie na napis ITEMS

wyskakuje takie coś

Kod:
Informacja
 
No user_id selected to search!
 
     
Slavikord


Pomógł: 7 razy
Posty: 60
Wysłany: 06-08-2006, 21:11   

evo4 napisał/a:
kiedy w widoku tematu klikam pod avatarem na jakiegoś usera lub na mnie na napis ITEMS


Taki komunikat wyskakuje, jeżeli user nie ma żadnych zakupionych itemsów.
 
     
evo4
zbanowany


Pomógł: 3 razy
Posty: 97
Wysłany: 07-08-2006, 15:54   

ja z niego zrezygnowalem jak będzie PL bo niektórzy u mnie na forum chyba im to nie pasuje a pozatym mod w fazie testowej jest, ja tam wole dział założyć i w nim będę przynajmniej widział co kto kupił albo do mnie na PW będą walić
 
     
Mariuszaraj


Pomógł: 10 razy
Posty: 166
Wysłany: 07-08-2006, 17:16   

evo4 napisał/a:
kiedy w widoku tematu klikam pod avatarem na jakiegoś usera lub na mnie na napis ITEMS

wyskakuje takie coś

Kod:
Informacja
 
No user_id selected to search!
TO JEST BłąD! Mam to samo - po najechaniu myszka na "items" jakiegoś usera, na pasku,na dole(w ff) nie pojawia sie id-
Kod:
shop.php?action=inventory&searchid=
dlatego jest komunikat :
Kod:
No user_id selected to search!
, poniewaz wpisując dowolne id po
Kod:
 =
pokazuje sie okno danego usera, nawet ,jak nic nie ma
dodatkowo u mnie po kilkakrotnym kliknięciu w dowolny items pojawia sie nagle okno z danymi 1 usera i gdziekolwiek bym nie kliknał w items, zawsze pojawia sie to samo okno - tego samego usera -wynikiem czego jest także pojawienie sie obrazka jakiegoś przedmiotu,który kupił ten user - pod avi kazdego usera

"items" w widoku profilu działa prawidłowo
 
     
Knofel



Pomógł: 69 razy
Posty: 796
Wysłany: 22-08-2006, 15:15   

Rozwiązanie:

Otwórz plik: viewtopic.php

Znajdź: $usernameurl = append_sid("shop.".$phpEx."action=inventory&searchid=".$postrow[$i]['user_id']);
Zmień na: $usernameurl = append_sid("shop.".$phpEx."action=inventory&searchid=".$userdata['user_id']);
_________________
Reklamuje swoje forum
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
PeTe


Pomógł: 2 razy
Posty: 16
Wysłany: 22-08-2006, 16:15   

Cytat:
Zmień na: $usernameurl = append_sid("shop.".$phpEx."action=inventory&searchid=".$userdata['user_id']);


nie powinno mieć tam znaku zapytania przed action, czyli tak:

Kod:
$usernameurl = append_sid("shop.".$phpEx."?action=inventory&searchid=".$userdata['user_id']);


Wtedy, co właśnie sprawdziłem działa, ale wszędzie widziśz swoje "items"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę