phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki do działów
Autor Wiadomość
Camillo

Posty: 63
Wysłany: 07-06-2008, 18:46   Dodatki do działów

Szukałem tego przez 5 minut, ale nie wiem nawet jak to napisać. Chodzi mi o to, że jak macie jakiś dział i wchodzicie do niego, a w nim są kolejne działy. A ja chciałvbym zrobić coś takiego, że na górze będzie kolejny dział ale tylko opis i bez wejścia do tego działu. Bo ja mam działy z serialami. I chciałbym, aby po wejściu do jakiegoś działu (serialu) to na górze byłaby taka wizytówka serialowa: obsada, reżyseria, plakat itd. Nie wiem, coś słyszałem o tym, że można ogłoszenia dawać każde inne, do każdego działu. Może w ten sposób mógłbym to zrobić.

Zrozumieliście mnie xD
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MisQL

Pomógł: 18 razy
Posty: 107
Wysłany: 07-06-2008, 19:01   

Powiedz czy zrozumiałem xD:

Chodzi Ci o to, że chcesz, aby w każdym dziale (który zapewe dot. tylko jednego serialu) było osobne ogłoszenie, w którym byłyby informacje nt. obsady itp.?

Czy:

Żeby była taka zwykła belka - dział, do którego nie da się wejść (nawet kliknąć) i w nim będzie taki opis?
_________________
Koronaserakereba tsuyoku nareru.
Hibi ga suru, shunkan ga suru, soshite hitobito to baka ga suru
 
     
Camillo

Posty: 63
Wysłany: 07-06-2008, 19:33   

No to drugie xD Dałoby radę?
 
     
MisQL

Pomógł: 18 razy
Posty: 107
Wysłany: 07-06-2008, 19:38   

Ja mam tylko taki pomysł, aby po kliknięciu na to przenosiło spowrotem do tego działu. Po prostu jakoś go tam nazywasz, dajesz jaki chcesz opis (z tego co pamiętam to używając htmla xD). Potem ustawiasz by był linkiem i podajesz adres do tego gdzie się znajduje, tak więc po kliknięciu będzie się ładować ta sama strona.
Ale jestem niemalże w 100% przekonany, że takie coś idzie zrobić bez tego głupiego sposobu (chociaż działać, w pewien sposób działa xD).
_________________
Koronaserakereba tsuyoku nareru.
Hibi ga suru, shunkan ga suru, soshite hitobito to baka ga suru
 
     
Camillo

Posty: 63
Wysłany: 07-06-2008, 19:45   

No w penwym sensie to by zadziałało, ale jakbyś najechał na treść, to by wyświetlało się tak dziwnie. Gdzieś już kiedyś widziałem, że był taki sposób. A jak nie, to też chyba jest taki sposób by ogłoszenia były inne w każdym innym dziale.
 
     
Tavaro

Pomógł: 242 razy
Posty: 1135
Wysłany: 07-06-2008, 19:55   

Camillo napisał/a:
No w penwym sensie to by zadziałało, ale jakbyś najechał na treść, to by wyświetlało się tak dziwnie.

Tworzysz zamknięty dział w dziale, jako nazwa wpisujesz w tym konkretnym przypadku:
Kod:
</a>(tytuł serialu)

(</a> zamyka odnośnik, którym normalnie byłby tekst w nazwie działu), a w opisie - co tam chcesz. Działa HTML.

Prowizora, ale sprawdzona prowizora.
 
     
Camillo

Posty: 63
Wysłany: 07-06-2008, 20:28   

No niby to działa, ale ja nie chciałem żeby pisało ile postów jest w dziale its. Bo to nie ma byc dział a sama taka belka z opisem.

Jeśli macie inne sposoby to chętnie poczytam.
 
     
werni

Pomógł: 40 razy
Posty: 348
Wysłany: 07-06-2008, 23:41   

może to u mnie widziałeś ;)
_________________
Nie potrafiłem nigdy powiedzieć kłamstwa, w które by ktokolwiek wątpił, ani prawdy, w którą by ktokolwiek uwierzył.
 
     
RobertR.


Pomógł: 48 razy
Posty: 387
Wysłany: 08-06-2008, 10:09   

Mozesz to zrobic np. za pomoca Moda Regulamin dzialu (nie pamietam nazwy poszukaj) dzieki niemu zamiast regulaminu bedziesz mogl wlasnie wpisac swoje obsady itd..
_________________
Pomagam tylko na forum.
Na gg itp. odpłatnie.

W razie jakiegokolwiek zlecenia zapraszam na gg://2028101
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Camillo

Posty: 63
Wysłany: 08-06-2008, 11:19   

werni, nie wiem gdzie tam coś masz, ale jeśli znasz sposób to powiedz jak to robisz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę