phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
22-08-2009, 08:32
Rozwazania na temat phpBB3 (tez by Przemo)
Autor Wiadomość
CyberDuck
[Usunięty]

Wysłany: 20-01-2009, 22:56   

Niekoniecznie. Na phpbb przejda admini, ktorzy z tym forum sobie nieradza i beda
szukac wsparcia technicznego tam gdzie go dostana.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
siekierzynski


Pomógł: 10 razy
Posty: 169
Wysłany: 20-01-2009, 23:31   

w ogóle przemo jakiś znikło z listy wyszukiwania google, zastępują je linki do pobrania przema z innych stron...
 
     
BliSki

Pomógł: 1 raz
Posty: 58
Wysłany: 21-01-2009, 15:13   

Co do oczekiwań do wersji 3 Przema, to:
Szybkość, Bezpieczeństwo, Podstawowe mody z możliwością wyłączenia w PA.

Piotrbaz napisał/a:
btw: tu i ówdzie na necie mozna przeczytać ze Przemo porzucił już swój skrypt (bo nie ma aktualizacji do "3" itd) :roll:

Coś w tym jest, bo sam Przemo od długiego już czasu nie zabiera głosu w tym wątku. A szkoda.

Piotrbaz napisał/a:
ten temat ma prawie rok, moze czas by ktos z administracji sie ustosunkował ?
mam wrazenie ze "by przemo" troche poszło w odstawke.

Nie sposób się z tym nie zgodzić. My czekamy, czytamy i nic... jak w Polskim filmie ;)

Poprawy drobnych błędów do 2 nie widać, bo będzie 3.
Trójki nie ma bo.... tego nie wie nikt.
_________________
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
 
     
maniocek

Pomógł: 30 razy
Posty: 401
Wysłany: 21-01-2009, 16:40   

BliSki napisał/a:
Coś w tym jest, bo sam Przemo od długiego już czasu nie zabiera głosu w tym wątku

Pff,żeby tylko tutaj... Na całym forum jego brak,a szczególnie w dziale VIP gdzie miał rzekomo osobiście pomagać.

Cytat:
Nie sposób się z tym nie zgodzić. My czekamy, czytamy i nic... jak w Polskim filmie ;)

Jak "Moda na sukces" :D końca nie widać ^^
 
     
Stoow


Posty: 40
Wysłany: 21-01-2009, 16:56   

BliSki napisał/a:
Co do oczekiwań do wersji 3 Przema, to:

Żeby w ogóle wyszło ;) Jeśli projekt został porzucony to wystarczy chociaż "Sorry, możecie zmieniać phpBB by Przemo na coś innego". Takie milczenie popularne ostatnio w internecie nie służy niczemu dobremu :)
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 21-01-2009, 20:11   

W sumie ktoś z Developers mógłby napisać jak tam idą prace nad skryptem ;-)
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 22-01-2009, 00:21   

Dobrze wiec. Moge napisac - nie, nie zostalo zarzucone. I bedzie, ale to musi potrwac, to nie jest skrypt bloga. Jesli cos juz bedzie, damy przeciez znać.

Tym bardziej, ze phpbb3 caly czas ma bledy, ciagle powstaja uaktualnienia, ostatnie , 3.0.4. naprawia bledy poprzedniej wersji, ktorych jest cala litania, a ciekawe co znajda za chwile i beda uaktualniac. Chyba zaden skrypt nie wyszedl w tak kiepskiej postaci, ze w ciagu niecalego roku potrzebne sie okazalo tyle uaktualnien. Skrypt jest caly czas niedopracowany do konca, a robienie czegos na kiepskich podstawach mija sie z celem.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
ak

Posty: 7
Wysłany: 22-01-2009, 20:48   

Witam,

Czytam informacje o phpBB3 by Przemo od czasu zapowiedzenia, że takowe będzie...

Niestety nie doczekałem się dotąd, rezygnuję z bezpłatnego skryptu na rzecz płatnego: IPB.

Sorki ale wasze postępowanie w sparwie wydania skryptu phpBB3 by Przemo jest po prostu żenujące - toż takie wymigiwania się bardziej pasują tym co robią komercyjne programy.
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 22-01-2009, 21:01   

ak napisał/a:
rezygnuję z bezpłatnego skryptu na rzecz płatnego: IPB.
Chwalisz się nam czy żalisz?

ak napisał/a:
toż takie wymigiwania się bardziej pasują tym co robią komercyjne programy.
A Ty potrafić pisać po polsku? Tak żeby zostać zrozumianym?
Przepraszam bardzo ale nie rozumiem co autor miał na myśli. Żenujące to jest dziabanie czegoś po "polskiemu" w czasach gdy każda przeglądarka ma słownik języka polskiego :/

Masz papkę i ochotę - kup sobie płatny skrypt. Nikt Cię nie zmusza do korzystania z tego czy innego skryptu - to wolny kraj na szczęście.

Jakoś nie bardzo widzę powód, żeby jeszcze psioczyć. Jak papier toaletowy zmieniasz to też piszesz z burczeniem do producenta? :|
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
Meon


Pomógł: 19 razy
Posty: 200
Wysłany: 22-01-2009, 23:52   

ak napisał/a:
Witam,

Czytam informacje o phpBB3 by Przemo od czasu zapowiedzenia, że takowe będzie...

Niestety nie doczekałem się dotąd, rezygnuję z bezpłatnego skryptu na rzecz płatnego: IPB.

Sorki ale wasze postępowanie w sparwie wydania skryptu phpBB3 by Przemo jest po prostu żenujące - toż takie wymigiwania się bardziej pasują tym co robią komercyjne programy.

Nie lubię tego słowa, ale powiem, żal :mrgreen: człowieku, ile masz latek?
a co do BB3 by przemo, to warto zaczekać. Proponował bym teraz zrobić modyfikacje, teraz je dopasowywać, zrobić listę przeróbek, ale na podstawę jak to powiedziała joli, jeszcze zaczekać.
pozdr.
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 16-02-2009, 19:38   

Czy zamierzacie w najbliższym czasie otworzyć strone domową projektu "phpBB3 modified by Przemo" na której zamieszczane by były informacje o postępie prac i przypuszczalnej dacie premiery (nie musi być super dokładna). Dużo osób oczekuje na ten skrypt i taki krok zostałby na pewno przyjęty z uznaniem.
_________________
wojok040
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 16-02-2009, 19:41   

Jak dla mnie każdy może przejść na zwykłe phpBB 3 nie jest wcale już tak okrojone jak phpbb 2 wręcz przeciwnie konkuruje funkcjami z phpBB by przemo :)

A potem możecie bez problemu przejść na phpBB 3 by przemo o ile wyjdzie :)
_________________
Naprawa krzaczków oraz chińskich literek, przywracanie polskich znaków jak i przenoszenie forów to codzienność... wczorajszość i jutrzejszość.
tosiek - istota śmiertelna, potrafiąca umierać do trzech razy...
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 16-02-2009, 20:08   

Cytat:
Jak dla mnie każdy może przejść na zwykłe phpBB 3 nie jest wcale już tak okrojone jak phpbb 2 wręcz przeciwnie konkuruje funkcjami z phpBB by przemo

A potem możecie bez problemu przejść na phpBB 3 by przemo o ile wyjdzie

Tak samo sobie myślałem jak ty. Ale w phpBB3 jest kilka niewygodnych rzeczy w PA np. Tworzenie i edytowanie for, kategorii itd. oraz przydzielanie do nich uprawnień. Mam nadzieje ze Przemo rozwiaże to troche inaczej ;)
_________________
wojok040
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 16-02-2009, 20:19   

przydzielanie uprawnien dla for / grup w phpbb3 to katorga, ogolnie przydaloby sie bardzo phpbb3przemo - wlasnie zeby pozmieniac w pa system uprawnien, dodac nieczytane posty zamiast aktywnych i pare innych opcji - tak jak shout, ikony przegladarki i systemow (btw niedawno znalazlem tego moda).
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
axas

Posty: 81
Wysłany: 16-02-2009, 20:50   

a ja mam taką propozycję, pewnie to będzie wiecej pracy ale ciekawe (nie wiem czy to ktoś już mówił :D )

Aby zrobić 3 wersje phpbb3 by przemo

czyli:
Lite
Standard
oraz
Plus

Czyli w lite by był praktycznie mało co modyfikacji, potem w standard to co teraz jest w przemo lub coś jeszcze a w plus te mody co są popularne
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę