phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
22-08-2009, 09:32
Rozwazania na temat phpBB3 (tez by Przemo)
Autor Wiadomość
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 16-02-2009, 20:57   

axas napisał/a:
a ja mam taką propozycję, pewnie to będzie wiecej pracy ale ciekawe (nie wiem czy to ktoś już mówił :D )

Aby zrobić 3 wersje phpbb3 by przemo

czyli:
Lite
Standard
oraz
Plus

Czyli w lite by był praktycznie mało co modyfikacji, potem w standard to co teraz jest w przemo lub coś jeszcze a w plus te mody co są popularne


juz lepiej po prostu w pa opcje tak jak bylo z wyborem dodatkow w phpbb2przemo, tyle ze takze 3 predefiniowane sety i juz po problemie.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
bunitas

Posty: 106
Wysłany: 17-02-2009, 14:32   

Jeśli mogę, to chciałabym zaproponować, aby w nowej wersji poprawić błędy w tłumaczeniach...
bo Dopełniacz lm brzmi FORÓW, a nie FOR. To jest błąd...
i STYLÓW, a nie STYLI...
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 19-02-2009, 20:52   

Przemo tu wogóle nie zagląda... A mógłby to dowiedziałby sie moze co mógłby jeszcze zmienić ;) :) Ale jak wiadomo jest człowiekiem i ma swoje życie :oops: :)
_________________
wojok040
 
     
Bedziu


Pomógł: 10 razy
Posty: 80
Wysłany: 21-02-2009, 10:34   

Menedżer komentarzy do plików w sekcji download byłby dobrym pomysłem.
_________________
UWAGA! ZŁODZIEJ!!! Czytaj więcej...
 
     
tymek


Pomógł: 1 raz
Posty: 433
Wysłany: 21-02-2009, 13:35   

imo, na forum, w ogole nie jest potrzebny download, czy galeria ^^"
_________________
Szukam programisty PHP, który wykona parę zleceń - modyfikacje na forum. Proszę o kontakt na PW.
 
     
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 21-02-2009, 13:37   

Bzdura, dla Ciebie nie jest, dla mnie jest to zdanie subiektywne :) znam duże fora które korzystają.
 
     
witkos


Pomógł: 1 raz
Posty: 13
Wysłany: 21-02-2009, 13:46   

tymek napisał/a:
imo, na forum, w ogole nie jest potrzebny download, czy galeria ^^"


też uważam, jest nie potrzebne. Zawsze można wrzucić na jakiś hosting, lub na swój serwer FTP, ale z 2 strony to serwis może wyczyścić i będzie potrzebny reupload albo serwer może upaść i też będzie potrzebny reupload, co znaczy że jest to czasami dobre rozwiązanie bo im jakiś serwis działa to zawsze będzie możliwość pobrania plików

ale ja zawsze wyłączam download i galerię i uważam ją za niepotrzebną :D

Gilu napisał/a:
Bzdura, dla Ciebie nie jest, dla mnie jest to zdanie subiektywne

to już rak obiektywniej napisane :D
 
     
Piotrbaz


Pomógł: 13 razy
Posty: 187
Wysłany: 21-02-2009, 15:47   

wlasnie dlatego nie powinno to być w podstawowej wersji. jak ktoś będzie korzystał to sobie sciągnie i wgra moda, co za problem ?

dla mnie przemo powinien mieć tylko podstawowe mody z ktorych korzysta 99% użytkowników, a które nie robią z niego kombajnu, zeby raz na zawsze skonczyc z mitem przemo = smierc dla serwera ;]
 
     
Tavaro

Pomógł: 242 razy
Posty: 1135
Wysłany: 21-02-2009, 15:51   

Piotrbaz napisał/a:
tylko podstawowe mody

To ja się spytam: co to są "podstawowe mody"? Bo dla jednych to bbcode manager i beer mod, a dla innych - galeria i download...
 
     
Piotrbaz


Pomógł: 13 razy
Posty: 187
Wysłany: 21-02-2009, 16:08   

hm. shout box, nieczytane posty, jakieś staty. nie pamietam juz dokładnie czym przemo różni się od phpbb :D na pewno każdy by się ucieszył jakby w poziomu PA mógł sobie włączyć przepisywanie linków na "przyjazne" googlowi ;) ale to tylko marzenia ;)
 
     
Kcurek

Pomógł: 1 raz
Posty: 40
Wysłany: 23-02-2009, 13:42   

Piotrbaz napisał/a:
na pewno każdy by się ucieszył jakby w poziomu PA mógł sobie włączyć przepisywanie linków na "przyjazne" googlowi

Popieram, według mnie w ogóle nie ma sensu istnienie takiego Spider Friendly, autorzy skryptu na wejście powinni takie linki zrobić ;) To nawet nie powinno byc 'włączalne' w PA, tylko wmontowane w skrypt jako jedna z podstaw ;)
Piotrbaz napisał/a:
wlasnie dlatego nie powinno to być w podstawowej wersji. jak ktoś będzie korzystał to sobie sciągnie i wgra moda, co za problem ?

Otóż to, galeria i download to rzeczy zbędne. Jako mody, OK, ale w podstawie nie. Podobnie BeerMod, bo nie każdy z tego korzysta ;)
 
     
tosiek


Pomógł: 109 razy
Posty: 1418
Wysłany: 23-02-2009, 14:01   

Piotrbaz, phpbb 3 SEO Premod :) Ma od razu wbudowane przepisywanie + RSS i mapy witryny
 
     
treker

Pomógł: 2 razy
Posty: 160
Wysłany: 28-02-2009, 19:42   

Rozumiem, że pracujecie nad nową wersja skryptu, ale czy nie moglibyście od czasu do czasu zdradzić jaki jest postęp? Mija prawie rok i zero informacji.

Tak, wiem zaraz dostane odpowiedź "Pracujemy, jak będzie to powiemy"
Ale liczę, że wreszcie doczekam się jakiegoś konkretu.

Pozdrawiam
i miłej pracy nad 3 ;]
 
     
Bobek_

Pomógł: 4 razy
Posty: 91
Wysłany: 01-03-2009, 15:40   

Cytat:
Rozumiem, że pracujecie nad nową wersja skryptu, ale czy nie moglibyście od czasu do czasu zdradzić jaki jest postęp? Mija prawie rok i zero informacji.

Tak, wiem zaraz dostane odpowiedź "Pracujemy, jak będzie to powiemy"
Ale liczę, że wreszcie doczekam się jakiegoś konkretu.

Pozdrawiam
i miłej pracy nad 3 ;]


myśle ,że każdy chciałby coś wiedzieć ale chyba się narazie niczego nie dowiemy a szkoda.

jak pisali przedmówcy o swoich propozycjach co do phpbb3 to i ja coś dorzuce....Myślę że bardzo ciekawą jak i przyciagającą userów opcją były by rozszerzone dane profilowe dodane np . wyswietlanie profilu ,znajomi czy ostatni odwiedzający twój profil , niektórym może wydać się to glupie ale osobiście uważąm że takie rzeczy przyciągają .. ble ble ble pewnie ktoś juz o tych propozycjach pisał :) aha i tak jak pisali przedmówcy dla mnie download i galeria to akurat najmniej przydatne rzeczy na forum a dla niektórych podstawowe , trudno każdemu dopasować.
_________________
Zapraszam na moją witrynę internetową Generator CV
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 04-03-2009, 13:03   

Mi galeria i download, akurat na niektórych forach sie przydają... A i tak jak poprzednik dodałbym więcej funkcji społecznościowych. :)
_________________
wojok040
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę