phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie można wejść do PA
Autor Wiadomość
RaFFuSSeK


Pomógł: 1 raz
Posty: 61
Wysłany: 01-06-2009, 17:42   Nie można wejść do PA

Witam. Zmieniłem domenę, oraz jeszcze jedną rzecz. Przedtem forum było w katalogu, a teraz jest w głównym. Nie działało mi wcześniej w ogóle forum, po skopiowaniu .htaccess z tego starego katalogu wszystko było ok, no oprócz tego Panelu Administratora. Nie da się do niego wejść. Jak wejdę w "Panel Administracyjny", to przekierowuje mnie na stronę główną. Mam zainstalowane SF. Co zrobić?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 01-06-2009, 17:46   

Skoro przeniosłeś forum z katalogu to rozumiem, że ścieżkę do skryptu też zmieniłeś w bazie?
Domenę też masz już poprawnie?
 
     
RaFFuSSeK


Pomógł: 1 raz
Posty: 61
Wysłany: 01-06-2009, 17:52   

Nie zmieniłem, w której tabeli znajdują się te informacje? Szukałem w phpbb_config ale nie znalazłem. Mógłby ktoś napisać zapytanie / gdzie się to znajduje?
_________________
<u>Chętnie pomagam tym którzy potrafią pisać poprawnie po polsku.</u>
 
     
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 01-06-2009, 17:54   

Właśnie w tabeli _config.
Kod:
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'ADRES SERWERA' WHERE `config_name` = 'server_name' LIMIT 1;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = '/ŚCIEŻKA DO FORUM/' WHERE `config_name` = 'script_path' LIMIT 1;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'ADRES SERWERA' WHERE `config_name` = 'cookie_domain' LIMIT 1;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'NAZWA COOKIE' WHERE `config_name` = 'cookie_name' LIMIT 1;
 
     
RaFFuSSeK


Pomógł: 1 raz
Posty: 61
Wysłany: 01-06-2009, 18:06   

Mam kilka pytań jeszcze:

1. adres serwera = oryginalny adres serwera czy domena?
2. ścieżka do forum = "/" czy "/public_html/"?
3. adres serwera = to samo co Ad.1?
4. nazwa cookie = skąd to wziąć?

Pozdrawiam
_________________
<u>Chętnie pomagam tym którzy potrafią pisać poprawnie po polsku.</u>
 
     
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 01-06-2009, 18:24   

RaFFuSSeK napisał/a:
adres serwera = oryginalny adres serwera czy domena?

Domena przez którą się łączysz.
RaFFuSSeK napisał/a:
ścieżka do forum = "/" czy "/public_html/"?

'/'
RaFFuSSeK napisał/a:
adres serwera = to samo co Ad.1?

Tak.
RaFFuSSeK napisał/a:
nazwa cookie = skąd to wziąć?

Cokolwiek, ale najlepiej wpisać standard czyli: phpbb2mysql

Po wykonaniu zapytania wyczyść /cache/.
 
     
RaFFuSSeK


Pomógł: 1 raz
Posty: 61
Wysłany: 01-06-2009, 18:38   

zrobiłem tak jak napisałeś - zapytanie wykonane:
Kod:
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'cs-nation.pl' WHERE `config_name` = 'server_name' LIMIT 1 ;# MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = '/' WHERE `config_name` = 'script_path' LIMIT 1 ;# MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'cs-nation.pl' WHERE `config_name` = 'cookie_domain' LIMIT 1 ;# MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'phpbb2mysql' WHERE `config_name` = 'cookie_name' LIMIT 1 ;# MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).


/cache/ wyczyszczony - lecz nadal nie można się dostać do PA.
_________________
<u>Chętnie pomagam tym którzy potrafią pisać poprawnie po polsku.</u>
 
     
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 01-06-2009, 18:43   

RaFFuSSeK napisał/a:
MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).

Także raczej nie miało jak zadziałać.

Kod:
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'cs-nation.pl' WHERE `config_name` = 'server_name' LIMIT 1;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = '/' WHERE `config_name` = 'script_path' LIMIT 1;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'cs-nation.pl' WHERE `config_name` = 'cookie_domain' LIMIT 1;
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'phpbb2mysql' WHERE `config_name` = 'cookie_name' LIMIT 1;

Spróbuj to wrzucić i wysłać. Masz prefix phpbb?

Zamiast bezpośrednio w bazie, możesz też wejść na adresforum.pl/dbloader/dbloader.php --> Konfiguruj Forum i tam wpisać te dane.
 
     
RaFFuSSeK


Pomógł: 1 raz
Posty: 61
Wysłany: 01-06-2009, 18:50   



Tak to wygląda w DBLoaderze, nic nie zmieniałem, tak już było. Nadal nie można się dostać. Po wykonaniu tego zapytania co dałeś, znowu brak wyników:
Kod:
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'cs-nation.pl' WHERE `config_name` = 'server_name' LIMIT 1 ;# MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = '/' WHERE `config_name` = 'script_path' LIMIT 1 ;# MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'cs-nation.pl' WHERE `config_name` = 'cookie_domain' LIMIT 1 ;# MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).
UPDATE `phpbb_config` SET `config_value` = 'phpbb2mysql' WHERE `config_name` = 'cookie_name' LIMIT 1 ;# MySQL zwrócił pusty wynik (zero rekordów).
_________________
<u>Chętnie pomagam tym którzy potrafią pisać poprawnie po polsku.</u>
 
     
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 01-06-2009, 18:55   

Wyłącz jeszcze poprawność sprawdzania adresu i wyczyść ciastka z przeglądarki.
 
     
RaFFuSSeK


Pomógł: 1 raz
Posty: 61
Wysłany: 01-06-2009, 19:02   

Po wyłączeniu poprawności:
Kod:
Fatal error: Call to undefined function sql_cache() in /home/xxx/public_html/dbloader/dbloader.php on line 283


283 linia:
Kod:
        sql_cache('clear', 'board_config');
_________________
<u>Chętnie pomagam tym którzy potrafią pisać poprawnie po polsku.</u>
 
     
Gilu


Pomógł: 848 razy
Posty: 2316
Wysłany: 01-06-2009, 19:04   

Dobra to nie szkodzi, wyczyść cache i cookies przeglądarki i sprawdź czy działa.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
RaFFuSSeK


Pomógł: 1 raz
Posty: 61
Wysłany: 01-06-2009, 19:15   

Dzięki, działa!
Miłego wieczoru :)
_________________
<u>Chętnie pomagam tym którzy potrafią pisać poprawnie po polsku.</u>
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę