phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
Warny dla userów
Autor Wiadomość
Seba123


Pomógł: 74 razy
Posty: 868
Wysłany: 04-07-2009, 14:55   Warny dla userów

Informacje:
Kod:
#####################################################################################
## MOD Title:          Warny dla userów
## MOD Author:         Seba123 ( www.cs-puchatek.pl )
## MOD Description:    Ten mod daje możliwość dawania ostrzeżeń przez wybranych użytkowników
## MOD Version:        1.0
## Installation Level: (Easy)
## Installation Time:  5 Minutes
##
## Files To Edit:     warnings.php
##                    admin/admin_users.php
##                    includes/usecp_viewprofile.php
##                    templates/NazwaStylu/warnings_body.tpl
##                    templates/NazwaStylu/admin/user_edit_body.tpl
##                    language/lang_polish/lang_admin.php
##                    language/lang_polish/lang_warninigs.php
##
## Files To Copy:    N/A
########################################################################################


Demo:


Dodatkowe:
    Wielkie podziękowania dla xlesiu za poprawienie instrukcji! ;)

    Całość w załączniku.
_________________
Fejs
Ostatnio zmieniony przez lui754 08-08-2009, 17:36, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
The bEsT-Qumpel

Pomógł: 5 razy
Posty: 23
Wysłany: 04-07-2009, 15:45   

No no fajnie to wymyśliłeś przyda mi się z czasem ;]
 
     
Seba123


Pomógł: 74 razy
Posty: 868
Wysłany: 05-07-2009, 17:30   

Ok. Gotowe - wszystko w 1 poście.
_________________
Fejs
 
     
DreszczyK


Pomógł: 16 razy
Posty: 153
Wysłany: 05-07-2009, 18:26   

Fajne do daawania warnów ;) )) 8)
 
     
webmaestro

Pomógł: 23 razy
Posty: 299
Wysłany: 06-07-2009, 10:44   

a jak ktos ma moda to mozna mu zdjac, zdejmowanie warnow??
 
     
Seba123


Pomógł: 74 razy
Posty: 868
Wysłany: 06-07-2009, 12:38   

webmaestro napisał/a:
a jak ktos ma moda to mozna mu zdjac, zdejmowanie warnow??
Nie. Ten mod nie służy do tego...

Ew. można wyłączyć w PA dawanie warnów moderatorom, i porozdawać te uprawnienia tym, co mają je mieć.
_________________
Fejs
 
     
smart34

Pomógł: 13 razy
Posty: 146
Wysłany: 15-07-2009, 12:53   

Cytat:
Parse error: syntax error, unexpected '}' in public_html/plwarez.pl/includes/usercp_viewprofile.php on line 550
Mi wyskakuje takie cos
 
     
smart34

Pomógł: 13 razy
Posty: 146
Wysłany: 15-07-2009, 13:06   Problem z Warny dla Userów by Seba123

Witam!
Zaisntalowałem tego moda ale mam jeden błąd i nie wiem jak go zlikwidować
Cytat:
Parse error: syntax error, unexpected '}' in public_html/plwarez.pl/includes/usercp_viewprofile.php on line 550
Jak patrzyłem to wszystko jest dobrze. Prosze o pomoc
 
     
Lisu15


Pomógł: 204 razy
Posty: 1546
Wysłany: 15-07-2009, 13:21   

smart34, wgraj kopie i wykonaj jeszcze raz. ( tylko tego pliku)

Lub w 550 linijce masz błąd. (porównaj z instruckją)
_________________
HTML to podstawa...
CSS to potęga...

Powróciwszy, by siać zamęt.
 
     
smart34

Pomógł: 13 razy
Posty: 146
Wysłany: 15-07-2009, 13:24   

Właśnie mam tak samo jak w instrukcji

Dobra juz sobie poradziłem...
 
     
niuniek2690

Posty: 29
Wysłany: 11-09-2009, 15:46   

no a gdzie to ustawic bo nie moge sie polapac ;/ mod juz wgralem
 
     
MaTeK_
Czarna lista


Pomógł: 364 razy
Posty: 1712
Wysłany: 17-09-2009, 06:52   

niuniek2690, jako administrator kliksz na edycje uzytkownika i masz "Moze dodawac ostrzezenia" i zaznaaczasz tak
_________________
Instalacja/aktualizacja/konwersja/przenoszenie/naprawa for i portali
Więcej info na portfolio
 
     
yeahman


Posty: 63
Wysłany: 23-11-2009, 22:12   

Jeśli można, moim zdaniem powinno się skasować tekst który wyświetla się po wejściu w "ostrzeżenia użytkowników" o treści:
Cytat:
Ostrzeżenia użytkowników
W tym miejscu wyświetlani są użytkownicy, posiadający na swoim koncie ostrzeżenia dodane przez administratorów, lub moderatorów.


Jest on zbędny, zastąpił bym go np. Informacje na temat ostrzeżeń.

Taka drobnostka ale modyfikacja ogólnie super!! :mrgreen:

Wnioskuję o dodanie punkcika pomógł dla autorów !

[ Dodano: 23-11-2009, 22:31 ]
Problem mam.. w profilu nie wyświetla mi sie opcja "Może dodawać ostrzeżenie"

Co zrobić?

[ Dodano: 23-11-2009, 22:39 ]
nie nadpisałem pliku.. już działa przepraszam.
_________________
Pozdrawiam !!
 
     
Kris28

Posty: 50
Wysłany: 05-12-2009, 17:59   

Zadaję zapytanie SQL.
Kod:
alter table phpbb_users add `user_allow_warn` tinyint(1) NOT NULL default '0'


Kod:
Błąd

zapytanie SQL:

ALTER TABLE phpbb_users ADD `user_allow_warn` tinyint( 1 ) NOT NULL default '0'

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1060 - Duplicate column name 'user_allow_warn'


Jak jako administrator chcę komuś edytować nick albo sobie, po zapisaniu wyskakuje taki błąd:
Kod:
Could not rename users group

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' user_allow_warn = 1 , user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_not' at line 2

UPDATE phpbb_users SET username = 'Kris', user_email = 'krisior@hotmail.com', user_icq = '', user_website = '', user_occ = '', user_from = 'Zabrze' , user_field_1 = 'patrykt28', user_allow_field_1 = 1, user_interests = '', user_custom_color = '', user_custom_rank = 'zabójca', user_sig = '[img:cc0ff46cdc]http://i50.tinypic.com/2a9bq1j.png[/img:cc0ff46cdc] [img:cc0ff46cdc]http://steamcard.com/do/sigcard-original/patrykt28.png[/img:cc0ff46cdc]', user_viewemail = 1, user_viewaim = 1, user_aim = '5907171', user_yim = '', user_msnm = '', user_attachsig = 1, user_sig_bbcode_uid = 'cc0ff46cdc', user_allowsmile = 1, user_allowhtml = 1, user_allowavatar = 1, user_allowsig = , user_allow_warn = 1 , user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_notify = 0, user_allow_pm = 1, user_notify_pm = 1, user_popup_pm = 1, allowpm = 1, user_notify_gg = 0, user_lang = 'polish', user_style = 4, user_timezone = 1, user_active = 1 , user_rank = 0, user_gender = '1', user_birthday = 999999, user_next_birthday_greeting = 0 , disallow_forums = '', can_custom_ranks = 1, can_custom_color = 1, can_topic_color = 1, user_allow_helped = 1, user_ip_login_check = 1 WHERE user_id = 2

Line : 1009
File : admin_users.php


Co jest nie tak ?

[ Dodano: 05-12-2009, 18:03 ]
Jeszcze zapomniałem dać plik admin_users.php, coś poprzedniego postu nie potrafię edytować, nie widzę opcji edytuj.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Jackob J

Pomógł: 1 raz
Posty: 59
Wysłany: 19-12-2009, 16:29   

Męczę się już dobre kilkanaście minut z tym modem...

Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko według instrukcji. Chociaż może się mylę, ale dla pewności przywróciłem stare plików i zrobiłem wszystko jeszcze raz. Efekt taki sam jak poprzednio - czyli niezadowalający.

Już mówię o co chodzi.
W przedstawieniu profilu, na samej górze okna, nad logiem forum pojawia się taki tekst:
Kod:
if ( $viewing_user_level == ADMIN ) { $template->assign_block_vars('admin',array()); } if ( $viewing_user_level == ADMIN || $userdata['user_allow_warn']) { if ( $board_config['warnings_enable'] ) { require($phpbb_root_path . 'language/lang_' . $board_config['default_lang'] . '/lang_warnings.' . $phpEx); $template->assign_block_vars('add_warning',array()); } }

Natomiast gdy edytowałem profil użytkownika aby włączyć mu możliwość dodawania ostrzeżeń, przywitał mnie taki błąd:
Kod:
Could not rename users group

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_notify = 0, user_allow_pm ' at line 2

UPDATE phpbb_users SET user_email = 'tutajmejl@mojegou.uzytkownika', user_icq = '', user_website = 'http://www.fanclubpolonia.prv.pl', user_occ = '', user_from = 'Piła' , user_field_1 = '45', user_allow_field_1 = 1, user_interests = 'Sport', user_custom_color = 'FF3300', user_custom_rank = '', user_sig = '', user_viewemail = 1, user_viewaim = 1, user_aim = '3485015', user_yim = '', user_msnm = '', user_attachsig = 1, user_sig_bbcode_uid = '', user_allowsmile = 1, user_allowhtml = 1, user_allowavatar = 1, user_allowsig = 1, user_allow_warn = 1 user_allowbbcode = 1, user_allow_viewonline = 1, user_notify = 0, user_allow_pm = 1, user_notify_pm = 1, user_popup_pm = 1, allowpm = 1, user_notify_gg = 0, user_lang = 'polish', user_style = 4, user_timezone = 1, user_active = 1 , user_rank = 0, user_gender = '1', user_birthday = 7222, user_next_birthday_greeting = 2010 , disallow_forums = '', can_custom_ranks = 1, can_custom_color = 1, can_topic_color = 1, user_allow_helped = 1, user_ip_login_check = 1 WHERE user_id = 3

Line : 1008
File : admin_users.php


Czy ktoś potrafi pomóc?

[ Dodano: 19-12-2009, 16:39 ]
Ok, drugą część mojego problemu rozwiązałem sam. Rozwiązanie może się przydać także innym bo patrząc na post przed moim, widzę, że nie tylko ja miałem z tym problem.

Otóż problem leży w przecinkach. W pliku:
admin/admin_users.php
przy wklejaniu:
user_allowsig = $user_allowsig
Trzeba uważać aby przed i po było dokładnie po jednym przecinku.

Problem nadal zostaje z w:
Kod:
if ( $viewing_user_level == ADMIN ) { $template->assign_block_vars('admin',array()); } if ( $viewing_user_level == ADMIN || $userdata['user_allow_warn']) { if ( $board_config['warnings_enable'] ) { require($phpbb_root_path . 'language/lang_' . $board_config['default_lang'] . '/lang_warnings.' . $phpEx); $template->assign_block_vars('add_warning',array()); } }

u góry strony w przedstawieniu profilu. Skąd to? Jak to usunąć?

[ Dodano: 19-12-2009, 16:53 ]
Dziękuję wszystkim za ewentualne dobre chęci pomocy.
Jeszcze raz edytowałem pewien plik i tym razem chyba zrobiłem to poprawnie. Bo wszystko jest tak jak trzeba.

Problem rozwiązany.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę