phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lui754
05-02-2012, 17:13
Jakie znacie błędy w wersji 1.12.6p4
Autor Wiadomość
Blant

Pomógł: 1 raz
Posty: 213
Wysłany: 30-11-2010, 22:21   

W ważnych tematach nie pokazują się dymki z postami po najechaniu myszką, dlaczego tak jest?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
NineX



Pomógł: 546 razy
Posty: 1983
Wysłany: 30-11-2010, 23:51   

Blant, viewforum.php

Kod:
Znajdź:
if ( $board_config['overlib'] && $userdata['overlib'] && ($forum_row['forum_separate'] != 2 || !$topic_important) )

Zmień na:
if ( $board_config['overlib'] && $userdata['overlib']  )
 
     
kevin_


Pomógł: 768 razy
Posty: 2680
Wysłany: 01-12-2010, 19:32   

Dla tabeli phpbb_jr_admin_users, zmienić mediumint(9) na mediumint(8) <unsigned>
_________________
Prezes :mrgreen:
 
     
Boltex



Pomógł: 475 razy
Posty: 2239
Wysłany: 30-12-2010, 16:30   

Błąd z PW kilka razy już miałem :)

pw.png
Plik ściągnięto 304 raz(y) 14,33 KB

 
     
Seba123


Pomógł: 74 razy
Posty: 868
Wysłany: 30-12-2010, 17:10   

Ale jesteś rozchwytywany :mrgreen:
_________________
Fejs
 
     
Mario14125

Pomógł: 52 razy
Posty: 811
Wysłany: 01-01-2011, 22:00   

Przemo napisał/a:
Niebawem pojawi się wersja 1.12.7, której głównym zadaniem będzie wyeliminowanie kilku luk bezpieczeństwa.

Dziś mamy 01-01-2011 :D a post został wysłany 20-01-2010, hehe :D To niebawem się już trochę przeciąga i nie wiem czy mam zamawiać nowy styl pod aktualnego Przemysława czy czekać do nowej wersji :roll:
 
     
bielu

Pomógł: 51 razy
Posty: 484
Wysłany: 01-01-2011, 22:09   

Mario14125, po wakacjach w tym roku pewnie wydadzą przemo musi syna uczyć i pilonować a inni piszący nie mają czasu praca itp
_________________
/// NIE WZPIERAM PHPBB BY PRZEMO///
Koduje style,instaluje skrypty/modyfikacje
<u>pisząc do mnie na gg szykuj przelew</u>
 
     
Seba123


Pomógł: 74 razy
Posty: 868
Wysłany: 01-01-2011, 22:24   

Mario14125 napisał/a:
Dziś mamy 01-01-2011 :D a post został wysłany 20-01-2010, hehe :D To niebawem się już trochę przeciąga i nie wiem czy mam zamawiać nowy styl pod aktualnego Przemysława czy czekać do nowej wersji :roll:
Nie ma na co czekać, śmiało bierz theme.
_________________
Fejs
 
     
Magan

Posty: 8
Wysłany: 07-01-2011, 17:53   

Nie wiem czy ktoś już zgłaszał ten błąd (o ile wystąpił nie tylko u mnie), ale drugi admin na moim forum "dla zabawy" dał moderatorowi ostrzeżenie o wartości 6 (co jest wg ustawień jednoznaczne z banem), po czym usunął ostrzeżenie. Moderator do dziś nie może się zalogować. Sprawdziłem wszystkie możliwe przyczyny jakie znam ( zrobiłem synchro w PA, pregląd sql itd.) i nic. Ciekawostka - zmieniłem hasło moderatorowi na swoje, zalogowałem się u siebie bez żadnych problemów, moderator z tego samego hasła nadal nie może się zalogować. Co tu nie gra, hę?
 
     
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 07-01-2011, 18:03   

Magan, niech ów moderator wyczyści ciacha przeglądarki, z resztą gdyby miał choć trochu rozumu to spróbowałby z innej przeglądarki :roll:

A tak poza to 29 stron błędów robi wrażenie, wersja dopracowana, że aż płakać się chce
 
     
Magan

Posty: 8
Wysłany: 07-01-2011, 18:16   

Scoobany, problem w tym że moderatorem jest kobieta. :/ (wiem, zabrzmiało to niestety szowinistycznie).

Pisałem żeby spróbowała wyczyścić cache przeglądarki lub spróbować zalogować się na innej. Czy zrobiła coś w tym kierunku? Nie wiem. Tak czy inaczej i tak zamierzałem zmienić moderatora. Mój problem uznajmy za nieważny. ;)
 
     
Mario14125

Pomógł: 52 razy
Posty: 811
Wysłany: 08-01-2011, 03:44   

A może nasz drogi autor się wypowie dlaczego jak wchodzę w statystyki forum pokazuje mi takie informacje o najaktywniejszych użytkownika (patrz załącznik). Miałem podobnie na nowo zainstalowanym forum :) Po drugie, pytanie do pana Przemysława.

Panie Przemysławie, kiedy będzie można się spodziewać nowej wersji? I czy będzie ona bazowana na phpBB3 czy nadal na tabelkach phpBB2 :?:

posts.png
Plik ściągnięto 258 raz(y) 20,33 KB

 
     
Polaczek


Pomógł: 351 razy
Posty: 2297
Wysłany: 08-01-2011, 11:21   

Mario14125, tutaj potrzebna jest synchronizacja. Po drugie to nie temat na zadawanie pytań.
_________________
The Cephei Family
stuff 'n' stuff
 
     
SpiJay

Pomógł: 14 razy
Posty: 344
Wysłany: 10-01-2011, 06:46   

Witam serdecznie !

Szukam, szukam i nie wiedziałem gdzie to napisać.
To nie błędy a malutka lista modyfikacji, które muszą znaleźć się w kolejnej wersji.
(Wydaje mi się, że są one niezbędne. Modyfikacje te są kluczowym elementem w rozwoju skryptu)

No to jedziemy. 8)

1. Jako, iż często mam do czynienia z plikami stylów, to przy budowie projektów często napotykam wiele elementów w ich budowie, których nie można edytować bez uprzedniej ingerencji w plikach skryptu (php). Mowa tutaj np. o konstrukcji tabel for, budowie viewtopic i viewforum oraz pliku statystyk. (mowa o plikach *.tpl)

2. Brakuje także kilku przydatnych oraz niezbędnych modyfikacji, które mogą tylko ułatwić pracę na skrypcie. Poniżej dostarczam listę wraz z opisami:

a) Budowa oryginalnego stylu subSilver - jak długo jeszcze będzie ciągnął się okres w którym domyślnym stylem będzie subSilver zbudowany na tabelkach ? Na forum jest wielu doskonałych koderów i stylistów, którzy na 101% podjęli by się darmowego zlecenia za Twoim pośrednictwem. Czas idzie do przodu, a ludzie zmieniają silniki forum ze względu chociażby na budowę forum (czytelność kodu, poziom edycyjny dla osób początkujących) - zwróć uwagę ile osób nauczyło się języka html z Twoich plików stylu ? Więc ucz ich nowych technik, budowy DIV oraz operacji na arkuszu stylu, a gwarantuję Ci, że nie jedna osoba, która wcześniej w jakiś sposób została zniechęcona do Waszego skryptu, wróci do jego użytkowania.

b) Opcja 'podbij' - opcja ta wywodzi się rodem ze skryptu "IP Board", lecz już wcześniej (nim to zauważyłem) chciałem taką informację przesłać do supportu "phpBB modified by Przemo" - tak przy okazji, to dlaczego usuwali Państwo moje posty z uwagami ? - nieważne. Zadaniem takiej funkcji byłoby 'podbicie' czyli odświeżenie tematu. Wyłącznie autor tematu mógłby korzystać z tej opcji, która dostępna byłaby po upływie jakiegoś czasu (np. 24 godzin). Opcja ta powinna zażegnać dotychczasowy problem z osobami próbującymi bez przerwy wysyłać "odświeżone" wiadomości.

c) Dodawanie późniejszych postów - Po napisaniu posta, użytkownik decyduje się na wysłanie kolejnego, gdzie w rezultacie otrzymamy wiadomość dodaną do poprzedniej ( [ Dodano: RRRR-MM-DD, GG:mm] ) - to powinno oznaczać posta jako nieprzeczytany.

d) kolorowanie zawartości [ code ] - Wydaje mi się, że super modyfikacją byłoby kolorowanie składni oraz odróżnianie kodu przez skrypt. Naprawdę byłbym pod ogromnym wrażeniem jakby znalazło się to w standardzie, ponieważ nie ma dotychczas nawet takowej modyfikacji.

Zdaję sobie sprawę z tego, że dostępne są niektóre modyfikacje na forum, które wymieniłem wyżej Lecz głównym celem pisania tego posta było poinformowanie was o tym, aby te modyfikacje zostały 'wrzucone' do oryginału.

Serdecznie pozdrawiam i liczę na reakcję z Waszej strony,
Patryk "SpiJay" Szram
_________________
SpiJay.com | PROGRAMOWANIE | INTELIGENTNE INTERFEJSY | MODUŁY ANALITYCZNE
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
fann

Pomógł: 1 raz
Posty: 50
Wysłany: 10-01-2011, 18:57   

Na forum Przema wpisuję w wyszukiwarkę frazę "kto jest na forum" i otrzymuję zamiast wyniku wyszukiwania błąd

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 1330955 bytes) in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/includes/functions.php on line 1512

Ja również uważam że przydałaby się informacja, nawet całkiem skromna w wielkości, ale za to rzeczowa:
tak nowy skrypt forum będzie na phpbb3; lub; nie, będzie nadal bazował na phpbb2; bądź; obecna moja sytuacja osobista powoduje, że nie mam czasu pracować nad nową wersją forum - krótko i na temat.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę