phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] webd.pl
Autor Wiadomość
Michał Świerkot

Posty: 2
Wysłany: 19-10-2010, 20:48   

Moje forum to www.negatywbytom.pl/forum, mam konto medium i czasem zamula tak, że zrywa połączenie. Jestem poirytowany bo forum przeniesione kilka dni temu z phorum.pl gdzie było dużo szybciej i przyjemniej. Dziwi mnie tylko, że na innym koncie mam postawioną moją stronę www.dreamsphoto.pl i chodzi ona bez problemów. Czy to wina serwera czy może obsługi phpbb by przemo przez ten właśnie serwer ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 19-10-2010, 20:49   

Michał Świerkot, poczytaj moje posty w tym temacie.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Michał Świerkot

Posty: 2
Wysłany: 19-10-2010, 21:27   

Przy zerwaniu połączenia i ponownej próbie wyświetlany jest taki komunikat:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'w03.int.webd' is not allowed to connect to this MySQL server in /home/negatywb/public_html/negatywbytom.pl/forum/db/mysql4.php on line 48
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Host 'w03.int.webd' is not allowed to connect to this MySQL server

Po kilku próbach łączę się ale u gory strony widnieje kolejny komunikat:

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/negatywb/public_html/negatywbytom.pl/forum/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/negatywb/public_html/negatywbytom.pl/forum/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/negatywb/public_html/negatywbytom.pl/forum/common.php on line 259
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 
     
Waski


Posty: 3
Wysłany: 07-11-2010, 22:03   

Witam

3-3-2010 pisałem o tym, że mam dość a moi userzy mnie o to molestują, jednak wytrzymałem aż do teraz i dopiero ostatnio wykupiłem na nazwa.pl oraz home.pl hostingi i na któryś z tych dwóch się na razie wyniosę :)

to, że działa jak działa to jedna sprawa ale obsługa klienta ostatnio mnie załamała :)
a od kilku dni "mój" serwer chodzi sobie jak chce :)

Pozdrawiam
Wąski
_________________
Ford Scorpio Team
 
     
lukas_wrocek

Posty: 4
Wysłany: 07-12-2010, 12:44   

Waski, własnie my z bbtp.pl też myślimy o ucieczce z webd.pl - masakra - są momenty ze strasznie zamula a czasem chodzi bardzo ładnie. Ciągłe problemy z logowaniem, czasem po dwa razy trzeba się logować.

A od paru miesięcy ciągłe błędy, trzeba odświeżyć stronę i już jest dobrze do następnego razu!!

Zasadnicze pytanie... gdzie uciekać?
 
     
smyku2

Pomógł: 2 razy
Posty: 116
Wysłany: 07-12-2010, 13:15   

Z czystym sumieniem mogę polecić neteasy.pl / netmark.pl / ovh.pl

pozdrawiam
 
     
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 17-12-2010, 23:37   

Widząc jak chodzi to forum na serwerze (jeszcze podobno dedykowanym :lol: :lol: :lol: ) webd nigdy bym się nie ośmielił kupić pakietu nawet za 20 groszy na tym hostingu. Wszędzie reklamy tego webd, "profesjonalny hosting" :lol: :lol:
 
     
vioka


Pomógł: 24 razy
Posty: 210
Wysłany: 21-12-2010, 16:41   

to co się w tej chwili dzieje na webd, to jest katastrofa......
niestety od nowego roku idę od nich w cholere
_________________
Twoja <a>uroda</a>
 
     
Dudex77r

Pomógł: 2 razy
Posty: 82
Wysłany: 26-01-2011, 20:41   

Mam forum o filmach 3gp itp na webd.pl
Niestety tak go zamula dziś, że nie wytrzymuje psychicznie... zmieniam z dnia na dzień, niech jeszcze zbiórka się skończy, wracam na ovh lub linuxpl.

WEBD to totalna porażka nawet na największym pakiecie...
 
     
hook

Posty: 22
Wysłany: 31-01-2011, 15:11   

Moje ocena jest pozytywna, mam u nich forum od 2 lat (po tym jak wyrzucił mnie inny dostawca). Tani hosting, nie ma przerw w działaniu.

Natomiast czasami zdarza się, że wyskakują błędy (znikają po przeładowaniu strony) ale nie wiem czy to wina firmy czy mojego skryptu, webd.pl nie mam zatem nic do zarzucenia.
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 04-02-2011, 09:00   

czyli dobry jest ten hosting ?? bo co chwila jest tak 1 post że dobry hosting a zaraz po nim że bardzo zły a następny że bardzo dobry itd :P
 
     
Scoobany
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-2011, 10:31   

szymon1051 napisał/a:
bo co chwila jest tak 1 post że dobry hosting a zaraz po nim że bardzo zły a następny że bardzo dobry itd


to właśnie najlepiej odzwierciedla stabilność działania serwerów webd
 
     
kalif

Posty: 8
Wysłany: 07-02-2011, 07:56   

Podsumowując dyskusję stosunek jakości do ceny jest bardzo w porządku. Natomiast dla osób, które chcą tam postawić bardziej rozbudowane fora czy strony wykonujące sporo zapytań SQL - nie polecam!
 
     
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 07-02-2011, 08:47   

kalif napisał/a:
Podsumowując dyskusję stosunek jakości do ceny jest bardzo w porządku. Natomiast dla osób, które chcą tam postawić bardziej rozbudowane fora czy strony wykonujące sporo zapytań SQL - nie polecam!


linuxpl.com za tę samą cenę oferuje hosting bez cudów i dziwnych błędów.
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Waski


Posty: 3
Wysłany: 18-02-2011, 11:04   

kalif napisał/a:
Podsumowując dyskusję stosunek jakości do ceny jest bardzo w porządku. Natomiast dla osób, które chcą tam postawić bardziej rozbudowane fora czy strony wykonujące sporo zapytań SQL - nie polecam


chyba coś pomyliłes kolego - jeśli się coś sprzedaje to trzeba brać za to odpowiedzialność
to tak jak by Ci ktoś sprzedał wiadro 20 litrowe a ono by miało dziure gdzies na wysokości 11 litra - i by ktoś to skomentował, że ono dobre do 11 litrów a jak ktoś chce 20 litrowe to niech sobie kupi gdzieś indziej

no to ja mam pytanie - po jakiego grzyba webd.pl sprzedaje wiadra 20 litrowe jak mają dziurę na poziomie 3 litra ?

to co się właśnie dzieje z webd.pl to jest przeciekanie wiadra na samym dnie - jakie by małe forum nie było to jest zle - obrazków nie da rady przeglądać a co dopiero żeby bazy działały tak jak trzeba
_________________
Ford Scorpio Team
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę