phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Extended warnban groups v. 2.0
Autor Wiadomość
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 07-05-2011, 22:38   Extended warnban groups v. 2.0

Extended warnban groups v. 2.0

Modyfikacja pozwala na zarządzanie grupą zbanowanych


Kod:
##########################################################################################
## MOD Title: Extended warnban groups                                                   
## MOD Author : japi55 < pieprzmak@gmail.com >                                            
##                                                                                       
##     http://www.przemo.org/phpBB2/forum/profile.php?mode=viewprofile,u,35252               
##                                                                                       
## MOD Description: MOD pozwala na zaawansowane zarządzanie grupą zbanowanych             
##                                                    oraz kilka innych opcji.           
##                                                                                       
## MOD Version: 2.0                                                                       
##                                                                                       
## MOD Modification: kombatybilny do phpBB by Przemo 1.12.6                               
##                                                                                       
## Installation Level: niski (easy)                                                       
## Installation Time: 5 minut (5 minutes)                                               
##                                                                                        
## Included Files:         BRAK                                                           
##                                                                                       
##                                                                                       
##                                                                                       
## Files to Edit:        3                                                               
##                        warnings.php                                           
##                        includes/constants.php                                                   
##                        admin/admin_board.php                                           
##                        templates/NAZWASTYLU/admin/warnings_config_body.tpl               
##                                                                                       
##########################################################################################
##                                                                                       
## License: http://www.gnu.org/licenses/gpl.html (GPL 2)                               
##                                                                                       
##########################################################################################
##                                                                                       
## Dla osób mających problem ze zrozumieniem instrukcji:                                
## http://www.phpbb2.pl/faq.php?faq=1                                                   
##                                                                                       
##########################################################################################
## MOD History:                                                                           
##                                                                                       
## 2011-7-05- Wersja 1.0                                                               
## - pierwsze oficjalne wydanie moda                                                   
##                                                                                       
##  2011-29-05- Wersja 1.1                                                               
##  - przeniesienie moda do PA > Ostrzeżenia oraz poprawka kilku funkcji               
##                                                                                       
##  2011-30-05- Wersja 1.1.1                                                           
##  - poprawienie działania panelu modyfikacji                                       
##
## 2011-30-12- Wersja 2.0                                                               
##  - zamiast wpisywania ID jest rozwijana lista grup                                   
##    - możliwość dodawania użytkowników do grup, w których byli przez zbanowaniem       
##    - wyeliminowanie większości dziur                                                       
##                                                                                       
##                                                                                       
##########################################################################################


Konfigurację moda znajdziecie w PA > Ostrzeżenia


Co mod potrafi:
:arrow: Po otrzymaniu ostrzeżeń o łącznej wartości kwalifikującej się do bana, użytkownik usuwany jest ze wszystkich grup i dodawany do grupy której ID można ustalić w konfiguracji modyfikacji.
:arrow: Po zmienieniu wartości ostrzeżeń użytkownika, przez co nie kwalifikuje się już do bana, usuwany jest z grupy zbanowanych, a dodatkowo można ustawić grupę, do której będzie w takiej sytuacji trafiał.
:arrow: Modyfikacja działa we wszystkie strony, tj usuwanie ostrzeżeń, zmniejszanie wartości, dodawanie ostrzeżeń.
:arrow: Po odbanowaniu, jest możliwy powrót do poprzednich grup.

Jak instalować modyfikacje?
ID grupy - skąd wziąć?
Moda napisałem w nocy z wczoraj na dzisiaj, jest to moja pierwsza modyfikacja, więc mam nadzieję, że się spodoba :)
Napisałem go, ponieważ w zleceniach użytkownik prosił o edytowanie mu istniejącego już moda Banned By Warn Into Group, który jest dziurawy i nie działa we wszystkie strony, tak jak mój.

No cóż, proszę pisać w tym temacie z ewentualnymi sugestiami, uwagami, bądź zauważonymi dziurami w mojej modyfikacji.

Pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony przez MaTeK_ 11-01-2012, 18:19, w całości zmieniany 19 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Gangst3r


Pomógł: 4 razy
Posty: 207
Wysłany: 08-05-2011, 07:58   

NO super japi, widze, że po tej pomocy w zleceniach postanowiłeś stworzyc moda :D Zaraz go zainstaluje :D Dzięki wielkie!!!

[ Dodano: 08-05-2011, 09:01 ]
Aha zapomniałbym nie napisałeś, czy ten mod wymaga już zainstalowanego Banned By Warn Into Group, bo w zleceniu zauważyłem, że wymaga :)

[ Dodano: 08-05-2011, 09:11 ]
Sprawdziłem modyfikacja działa jak należy, miałem usera testowego w zbanowanych wywaliłem mu warny i przeniosło do ustalonej grupy :) Dzięki japi55, tego akurat mi brakowało w standardzie w tym skrypcie :)
 
     
PepeKPL

Posty: 16
Wysłany: 08-05-2011, 08:43   

Gangst3r, nie trzeba banned by warn into to group. On nowy skrypt napisał ;) Tamten był dziurawy.
 
     
Gangst3r


Pomógł: 4 razy
Posty: 207
Wysłany: 08-05-2011, 09:04   

No to ja mam wgrany i tamten i ten :P I działa mi idealnie :D bez tamtego wywalało mi o błędnym wpisie nie wykrywanym w bazie postid - czyli warn za posta :) a więc jak działa, to nie będę nic ruszał :D
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 08-05-2011, 09:46   

A jak che dać permanentnie bana :?: bo jak dam np 6 ostrzeżeni to kiedyś wygasną oczywiście jak ustawisz to w PA :P a tak przy okazji gdzie sie to ustawia :mrgreen:
 
     
Gangst3r


Pomógł: 4 razy
Posty: 207
Wysłany: 08-05-2011, 12:03   

Tak trudno wejść do PA i menu ostrzeżenia użytkowników? :roll:
 
     
PepeKPL

Posty: 16
Wysłany: 08-05-2011, 12:06   

szymon1051, PA -> Konfiguracja -> Dodatkowe i na dole będzie belka

Gangst3r, nie gadaj jak nie wiesz :P Wprowadzasz ludzi w błąd.
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 08-05-2011, 14:24   

PepeKPL napisał/a:
szymon1051, PA -> Konfiguracja -> Dodatkowe i na dole będzie belka


i na tą belką jest
Cytat:
Razy jaką wartość pomnożyć maksymalną ilość znaków w podpisie dla admina
Razy jaką wartość pomnożyć maksymalną ilość znaków w podpisie dla moderatorów


a ja che sie dowiedzieć gdzie sie ustawia za ile ostrzeżenia wygasną

i jak zrobić żeby niektórym te ostrzeżenie wygasały po upływie tego okresu a niektórym nie :?:
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 08-05-2011, 16:20   

Pa > Ostrzeżenia ...

Modyfikacja działa bez banned by warn into group.

Nie ma nic wspólnego z banowaniem przez PA, tylko przez ostrzeżenia.
 
     
mercu?

Posty: 62
Wysłany: 08-05-2011, 17:48   

Więc tak :

mod zainstalowany sprawdzony i działa bez zarzutów :)

gratulacje za moda ;)
 
     
PablooS

Pomógł: 6 razy
Posty: 51
Wysłany: 08-05-2011, 19:15   

Znalazłem jeden błąd:
Mam stare dosyć forum i moje grupy mają ID już czterocyfrowe a w panelu administracyjnym można wpisać tylko dwucyfrowe :/

Proszę popraw szybko i podaj mi tu instrukcję co trzeba :D

EDIT:
Poradziłem sobie:
Trzeba zrobić tą instrukcję odnośnie pliku board_config_body_addons.tpl:
Kod:
#
#-----[ OPEN ]--------------------------------------------------------
#

templates/NAZWASTYLU/admin/board_config_body_addons.tpl

#
#-----[ FIND ]--------------------------------------------------------
#

                <tr>
                    <th class="thHead" colspan="2">{L_USER_PASSWORD_SETTINGS}</th>
                </tr>

#
#-----[ BEFORE, ADD ]-------------------------------------------------
#

                <tr>
                    <th class="thHead" colspan="2">Dodatkowe ustawienia banowania</th>
                </tr>
                <tr>
                    <td class="row1">Grupa Zbanowanych<br><span class="gensmall">Ustaw ID grupy zbanowanych, do której będ&#177; trafiali użytkownicy posiadaj&#177;cy na swoim koncie ilo&#182;ć ostrzeżeń kwalifikuj&#177;cych się do bana.</span></td>
                    <td class="row2" width="50%"><input class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)" type="text" size="4" maxlength="4" name="grupa_zbanowanych" value="{GRUPA_ZBANOWANYCH}"></td>
                </tr>
                <tr>
                    <td class="row1">Wł&#177;cz/wył&#177;cz grupę odbanowanych<br><span class="gensmall">Je&#182;li wł&#177;czone, opcja poniżej będzie działać.</span></td>
                    <td class="row2" width="50%"><input type="radio" name="grupa_odbanowanych_onoff" value="1" {S_GRUPA_ODBANOWANYCH_ENABLED}>{L_ENABLED}&nbsp; &nbsp;<input type="radio" name="grupa_odbanowanych_onoff" value="0" {S_GRUPA_ODBANOWANYCH_DISABLED}>{L_DISABLED}</td>
                </tr>
                <tr>
                    <td class="row1">Grupa Odbanowanych<br><span class="gensmall">Ustaw ID grupy odbanowanych, do której będ&#177; trafiali użytkownicy, którym zostanie zmniejszona liczba ostrzeżeń na tak&#177;, która nie kwalifikuje się do bana.</span></td>
                    <td class="row2" width="50%"><input class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)" type="text" size="4" maxlength="4" name="grupa_odbanowanych" value="{GRUPA_ODBANOWANYCH}"></td>
                </tr>

#
#-----[ SAVE/CLOSE ALL FILES ]----------------------------------------
#


A tak to wszystko działa :)
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 08-05-2011, 19:52   

PablooS,
dziękuję, instrukcja poprawiona.

Proszę usunąć kod z board_config_body_addons.tpl i edytować na nowo według instrukcji.
 
     
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 08-05-2011, 20:14   

a da się tak zrobić żeby nie których zostawiało w tej grupie tak pernamętnie :?:
Ostatnio zmieniony przez szymon1051 09-05-2011, 08:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 08-05-2011, 20:20   

szymon1051 napisał/a:
przymętnieć :?:
:shock:
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szymon1051

Pomógł: 45 razy
Posty: 355
Wysłany: 09-05-2011, 08:17   

Przeglądarka mnie poprawiła :P miało być pernamętnie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę