phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:30
reCAPTCHA Guest Post MOD phpBB by Przemo edition
Autor Wiadomość
pozmu


Posty: 25
Wysłany: 22-08-2009, 21:44   

olo213, raczej niemożliwe, żeby dawał mu radę... To wynika z samej istoty systemu reCAPTCHA.
Innym dobrym systemem jest Textual Confirmation
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Szklanka

Posty: 25
Wysłany: 26-12-2009, 18:18   

a jest może coś takiego lecz do NORMALNEJ REJESTRACJI?
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 26-12-2009, 18:38   

phpBB2 by Przemo :: View topic - [gotowa modyfikacja] reCAPTCHA przy rejestracji
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
musiol1

Posty: 3
Wysłany: 14-07-2010, 10:50   Kolor czcionki reCaptcha

Witam. Czy jest jakaś możliwość zmiany koloru czcionki przypisywanych wyrazów. Używam aktualnie czarnego forum i kolory się zlewają tak więc osoba która wpisuje tekst nie widzi tego co pisze :) ). Będę wdzięczny za pomoc
 
     
pozmu


Posty: 25
Wysłany: 15-07-2010, 18:07   

Tu jest instrukcja jak to prosto zrobić (po angielsku): http://wiki.recaptcha.net...eCAPTCHA_colors
To jest taka metoda na szybko, poprawna to strasznie dużo roboty... wadą jest to, że jak po stronie reCaptcha coś pozmieniają to może to nie działać (po prostu trzeba będzie w swoim stylu też wprowadzić modyfikacje)
 
     
Jane


Posty: 67
Wysłany: 18-11-2010, 21:26   

Kod:
To use reCAPTCHA you must get an API key from http://recaptcha.net/api/getkey


Zainstalowałam wszystko jak należy, a jak próbuje jako gość wysłać odpowiedź, to wyskakuje biała strona z powyższym komunikatem. Mam już na forum normalną reCAPTCHĘ przy rejestracji. Może stąd ten problem?
 
     
pozmu


Posty: 25
Wysłany: 19-11-2010, 02:09   

Czy w pliku posting.php wpisałeś swoje klucze do API recaptcha?
Chodzi o te dwie linie:
Cytat:

$recaptcha_public_key = ''; // You need to put your public key here
$recaptcha_private_key = ''; // You need to put your private key here
 
     
Jane


Posty: 67
Wysłany: 19-11-2010, 08:19   

pozmu, oczywiście, że wpisałam. Zwykle sprawdzam po kilka razy wykonanie całej instrukcji.
I właśnie dlatego, że zrobiłam wszystko, co było w instrukcji, to teraz nie wiem czemu nie działa. Tym bardziej, że wersja reCAPTCHY używana do rejestracji działa. Instalowałam to najpierw na moim testowym forum, założonym na zupełnie innej domenie, więc tutaj podaję adres jeśli ktoś chciałby zobaczyć.
Kod:
http://xrtestroom.cba.pl
 
     
pozmu


Posty: 25
Wysłany: 20-11-2010, 00:52   

Hmm, a jeśli wyłączysz/ usuniesz tę reCAPTCHĘ przy rejestracji to działa? Może się jakoś gryzą czy coś?
 
     
Jane


Posty: 67
Wysłany: 20-11-2010, 16:09   

pozmu, wyłączyłam w PA i nadal to samo się dzieje. Widać nie można mieć wszystkiego ;) A bardziej mi zależy jednak na reCAPTCHY przy rejestracji.
 
     
dexus

Posty: 3
Wysłany: 26-01-2011, 17:24   

Witam, mam identyczny problem, po wpisaniu czegokolwiek lub po prostu po kliknięciu odpowiedz, post się dodaje, nie mam zainstalowanej reCAPTCHY przy rejestracji oraz mam wyłaczoną szybką rejestrację
 
     
pppit

Posty: 8
Wysłany: 21-02-2011, 14:22   

U mnie na forum eforum.olkusz.pl działa recapchta bez problemu. Ale... roboty bez problemu to omijają.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
mercu?

Posty: 62
Wysłany: 09-06-2011, 11:49   

Sorka że odświeżam posta, ale u mnie też da się napisać post jako gosć widac uwierzytelnienie mozna wpisywac, ale nawet jak wpisze zle i tak się dodaje post .... jest na to jakaś rada, bo już mnie trafia

[ Dodano: 10-06-2011, 12:50 ]
może ktoś pomóc ?:)

[ Dodano: 12-06-2011, 02:20 ]
sry że pod postem, ale nawet na czysty skrypcie bez żadnych modyfikacji można wysłać post bez wpisywania słowa z obrazka, nie wiem już co robić a boty na innym forum codziennie mi spamują ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę